Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

Zahájení základní části: 16.2.2009 /Cvč KLIKA/
Zakončení základní části: 31.5.2009 /Cvč KLIKA/
Play-Off: červen 2009 /Cvč KLIKA, restaurace Balkán/

Kde se hrálo: CVČ Klika, Bedrnova 1, Ostrava - Zábřeh

Kdy se hrálo: pondělí, pátek (16:00 - 19:00), po dohodě i jiný termín / čas

Průběh soutěže: extraliga se probíhala dvoukolově, v prvním kole se hrála základní část, ve které všichni účastníci soutěže sehrali jeden vzájemný zápas se svými soupeři. Ve druhém kole - Play-Off se hrálo vyřazovacím způsobem na základě umístění účastníků v konečné tabulce základní části. Počet přihlášených hráčů pak ovlivňoval konečný systém Play-Off. Obvykle je nastaven tak, aby bylo co nejméně "nepostupových" míst. Ve 13. ročníku se do Play-Off zapojilo 16 účastníků. Každý přihlášený účastník obdržel před zahájením soutěže pravidla a propozice extraligy.
/schváleno Valnou hromadou 2009/

Startovné: dospělí 200,- Kč, děti a mládež do 18-ti let startovné neplatí

Týmy:
v naší soutěži si můžete zvolit libovolný tým, ať už domácí nebo zahraniční ligy / reprezentace, případně si jej vytvořít podle vlastní fantazie

 Upozornění: v extralize nejsou akceptovány hrací kameny s nejednotným provedením potisků!!! Viz. propozice -> pravidla.

1. kolo - základní část
Tabulka základní části extraligy:

P. Jméno Pz V Vp Pp P
Skóre
Body Rozdíl Úsp.
1. Rostislav Grapa 17 13 2 1 1 49 : 30 44 19 86%
2. Michal Urbášek 17 12 2 0 3 69 : 27 40 42 78%
3. Matěj Grapa 17 11 2 1 3 50 : 26 38 24 75%
4. David Kováč 17 9 3 0 5 65 : 29 33 36 65%
5. Jaroslav Juhász 17 10 1 1 5 38 : 32 33 6 65%
6. Ján Kováč 17 10 0 2 5 49 : 40 32 9 63%
7. Lukáš Král 17 8 3 2 4 43 : 34 32 9 63%
8. Tomáš Schmeister 17 10 1 0 6 50 : 27 32 23 63%
9. Josef Mlýnek 17 8 1 3 5 37 : 38 29 -1 57%
10. Antonín Cudrák 17 7 2 2 6 26 : 31 27 -5 53%
11. Radim Klimánek 17 8 0 0 9 50 : 39 24 11 47%
12. Mikuláš Halás 17 6 2 1 8 68 : 52 23 16 45%
13. David Juhász 17 7 0 1 9 38 : 43 22 -5 43%
14. Jakub Kubík 17 4 0 1 12 28 : 63 13 -35 25%
15. Klára Grapová 17 3 1 1 12 18 : 45 12 -27 24%
16. Matěj Matýsek 17 2 1 2 12 36 : 91 10 -55 20%
17. Tomáš Ščupák 17 2 1 0 14 14 : 45 8 -31 16%
18. Lucie Kubíková 17 1 0 4 12 19 : 55 7 -36 14%

Křížová tabulka základní části extraligy

2. kolo - Play-Off
Každoroční vyvrcholObrazekení šprtcové sezóny - Play-Off se uskutečnilo v restauraci "Balkán" v Ostravě -  Nové Vsi. Již podruhé za sebou do nejlepší "čtyřky" postoupil náš zástupce juniorské kategorie Matěj Grapa a po loňské stříbrné medaili tentokrát vybojoval v rodinné bitvě se svým otcem bronz. Ve finále se opět představil hostující Michal Urbášek z týmu KSH Sever Zábřeh, který v boji o zlato zdolal Davida Kováče.

1. kolo /1. - 14.6.2009/ Cvč KLIKA

Osmifinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa
4
4
0
1
3


4
Matěj Matýsek
2
0
3
0
0


1

Osmifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek
3
4
5
5



4
Klára Grapová
0
1
0
1



0

Osmifinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Matěj Grapa
4
4
3 P
9



4
Jakub Kubík
0
1
2
2



0

Osmifinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
5
3
1
3
5


4
David Juhász
1
0
2
1
2


1

Osmifinále E
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Jaroslav Juhász
3 T
4
0
1
1
3

2
Mikuláš Halás
2
3
5
4
3
6

4

Osmifinále F
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Ján Kováč
1 T
1
0
2
2


1
Radim Klimánek
0
2
3
3 T
3


4

Osmifinále G
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Lukáš Král
4
0
1
3
0
2
2
4
Antonín Cudrák
2
5
3
1
2
0
1
3

Osmifinále H
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Tomáš Schmeister
3
4
3 T
1
2
3

4
Josef Mlýnek
4
1
2
3
1
2

2


2. kolo /15. - 19.6.2009/ Cvč KLIKA

Čtvrtfinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa 3 3 4 3 4 2 5 4
Mikuláš Halás 5 0 5 1 2 3 T
3 3

Čtvrtfinále B
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek
0
5
2
2
1
1

4
Radim Klimánek 2
3
0
1
2
0

2

Čtvrtfinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Matěj Grapa
5
4 P
2
3 P



4
Tomáš Schmeister 0
3
1
2



0

Čtvrtfinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
6
3 T
3
8



4
Lukáš Král 1
2
2
3



0


3. kolo /20.6.2009/ Restaurace Balkán

Semifinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa
2
2
0
3
0


1
David Kováč
5
3 T
3
2 4


4

Semifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek 1 T
1
0
7
3
6
3
4
Matěj Grapa 0
2
1
1
5
1
1
3


4. kolo /20.6.2008/ Restaurace Balkán

O 3-tí místo
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa 4
1
3
3
0


1
Matěj Grapa 0
2
4 T
6
3


4

Finále I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek 4
1
3
3
0
3
10
4
David Kováč 1
3
4
1
1 P
2
2
3

Pořadí na stupních vítězů:

1. Michal Urbášek
2. David Kováč
3. Matěj Grapa


Konečné pořadí 13. ročníku extraligy:

1. Michal Urbášek
2. David Kováč
3. Matěj Grapa
4. Rostislav Grapa
5. Lukáš Král
6. Tomáš Schmeister
7. Radim Klimánek
8. Mikuláš Halás
9. Jaroslav Juhász
10. Ján Kováč
11. Josef Mlýnek
12. Antonín Cudrák
13. David Juhász
14. Jakub Kubík
15. Klára Grapová
16. Matěj Matýsek
17. Tomáš Ščupák
18. Lucie Kubíková


Výsledky jednotlivých kol základní části:

13. kolo 13. ročníku extraligy
12. kolo 13. ročníku extraligy
11. kolo 13. ročníku extraligy
10. kolo 13. ročníku extraligy
9. kolo 13. ročníku extraligy
8. kolo 13. ročníku extraligy
7. kolo 13. ročníku extraligy
6. kolo 13. ročníku extraligy
5. kolo 13. ročníku extraligy
4. kolo 13. ročníku extraligy
3. kolo 13. ročníku extraligy
2. kolo 13. ročníku extraligy
1. kolo 13. ročníku extraligy


Fotogalerie finále 13. ročníku extraligy
 

Náhledy fotografií ze složky 13. ročník extraligy

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>