Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

Turnaje GP jsou přístupné široké veřejnosti,
takže si na nich mohou zahrát hráči neregistrovaní i registrovaní.

Hrálo se ve 4 kategoriích:

muži : od 19 let
ženy : od 19 let případně na vlastní žádost od 14 let
junioři : 14 - 18 let
žáci : do 13 let včetně

Konečné pořadí turnaje a křížová tabulka:
1  Josef FOCHER       7     27:V 20:V  5:V 19:V  4:V  7:V  3:V
2 Kamil ANDRLE 5.5 29:V 25:V 4:P 22:V 10:R 19:V 9:V
3 Michal URBÁŠEK 5 14:V 8:R 26:V 7:R 11:V 4:V 1:P
4 David PELIKÁN 5 40:V 15:V 2:V 6:V 1:P 3:P 17:V
5 Jan SITTA 5 34:V 11:V 1:P 26:R 8:R 13:V 21:V
6 Jiří PELIKÁN 5 33:V 39:V 12:V 4:P 19:R 21:V 7:R
7 Josef BOHDALEK 4.5 30:V 26:R 13:V 3:R 25:V 1:P 6:R
8 Josef GÁBA 4.5 23:R 3:R 16:R 32:V 5:R 26:V 11:R
9 Tomáš ELNER 4.5 37:V 19:P 33:V 21:R 20:V 10:V 2:P
10 Miroslav ŠEBESTÍK 4.5 32:V 22:P 35:V 12:V 2:R 9:P 24:V
11 Lukáš KRÁL 4.5 41:V 5:P 39:V 14:V 3:P 18:V 8:R
12 Alena BOHDALKOVÁ 4 35:V 18:V 6:P 10:P 17:P 32:V 26:V
13 Štěpán DVOŘÁK 4 20:P 38:V 7:P 36:V 16:V 5:P 19:V
14 Monika VUDARČÍKOVÁ 4 3:P 0:V 29:V 11:P 28:P 38:V 27:V
15 Veronika GRABINSKÁ 4 28:V 4:P 21:P 33:R 29:V 22:R 25:V
16 Michal PRCHALA 4 25:P 30:V 8:R 29:R 13:P 37:V 28:V
17 David KOVÁČ 4 22:P 36:V 20:P 39:V 12:V 25:V 4:P
18 Libor SITA 4 36:V 12:P 27:P 34:V 23:V 11:P 32:V
19 Michal VUDARČÍK 3.5 38:V 9:V 22:V 1:P 6:R 2:P 13:P
20 Tomáš ŠČUPÁK 3.5 13:V 1:P 17:V 27:R 9:P 24:P 34:V
21 Pavel PELIKÁN 3.5 24:R 23:R 15:V 9:R 27:V 6:P 5:P
22 Radim ONDRA 3.5 17:V 10:V 19:P 2:P 24:R 15:R 23:R
23 Jarek JUHÁSZ 3.5 8:R 21:R 31:V 25:P 18:P 30:V 22:R
24 Matěj GRAPA 3.5 21:R 28:R 25:P 31:V 22:R 20:V 10:P
25 Tomáš SCHMEISTER 3 16:V 2:P 24:V 23:V 7:P 17:P 15:P
26 Martin PELIKÁN 3 31:V 7:R 3:P 5:R 30:V 8:P 12:P
27 Radim KLIMÁNEK 3 1:P 37:V 18:V 20:R 21:P 28:R 14:P
28 Jan ČERNÝ 3 15:P 24:R 32:P 35:V 14:V 27:R 16:P
29 Jan KOVÁČ 3 2:P 40:V 14:P 16:R 15:P 31:R 39:V
30 Mikuláš HALÁS 3 7:P 16:P 40:V 38:V 26:P 23:P 33:V
31 Petr SCHMEISTER 3 26:P 41:V 23:P 24:P 34:R 29:R 0:V
32 Rostislav GRAPA 2.5 10:P 35:R 28:V 8:P 33:V 12:P 18:P
33 Petr KUBA 2.5 6:P 34:V 9:P 15:R 32:P 36:V 30:P
34 David JUHASZ 2.5 5:P 33:P 37:V 18:P 31:R 40:V 20:P
35 Martin POŠTULKA 2.5 12:P 32:R 10:P 28:P 37:P 0:V 40:V
36 Robin SKALIČAN 2.5 18:P 17:P 0:V 13:P 40:R 33:P 41:V
37 Jan POŠTULKA 2.5 9:P 27:P 34:P 41:V 35:V 16:P 38:R
38 Matěj MATÝSEK 2.5 19:P 13:P 41:V 30:P 39:V 14:P 37:R
39 Monika WENZELOVÁ 2 0:V 6:P 11:P 17:P 38:P 41:V 29:P
40 Dominik RÖSLER 1.5 4:P 29:P 30:P 0:V 36:R 34:P 35:P
41 Štěpán FRIEDL 1 11:P 31:P 38:P 37:P 0:V 39:P 36:P

Soutěž klubů :

  1   KSH SEVER ZÁBŘEH       27.5 
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 19
3 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 17.5
4 SH UNIČOV STŘELICE 12.5
5 NOTOŘI HAVÍŘOV 7.5
6 DDM ZÁBŘEH 5
7 FRÝDEK-MÍSTEK 4
8 DDM UNIČOV 2.5

Přání brzkého návratu letí od všech zúčastněných do Kozojed za Matějem Hlavínem, který se v nemocnici léčí se zranění, způsobené den před turnajem nezodpovědným řidičem. Matěji, držíme Ti všichni palce k brzkému uzdravení a návratu do našeho skvělého šprtcového kolektivu.

 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>