Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

V sobotu 24. ledna 2009 se uskutečnil 1. turnaj Žákovského poháru 2009
v DDM Krasohled Zábřeh na Moravě.

Turnaje se zúčastnilo 22 soutěžících ze šesti šprtcových klubů. Nejlépe se dařilo domácím z klubů KSH Sever Zábřeh a DDM Zábřeh, dále již tradičně borcům z SH Uničov Střelice a velkým příjemným překvapením bylo medailové umístění soutěžícího ze ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříči. Naši reprezentanti nenavázali na úspěšnou podzimní formu a skončili daleko za očekáváním. V soutěži družstev jsme obsadili čtvrtou příčku společně s BHSK Kozojedy a s minimálním odstupem od posledního klubu v tabulce průběžného pořadí.

Stupně vítězů:

žáci :
1. Patrik Ehrenberger /DDM Zábřeh/
2. Dominik Píša /ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí/
3. David Pelikán /KSH Sever Zábřeh/

junioři :
1. Kamil Andrle /KSH Sever Zábřeh/
2. Štěpán Dvořák /SH Uničov Střelice/
3. Libor Sita /KSH Sever Zábřeh/

Celkové pořadí turnaje :

  1   Kamil ANDRLE       j     KSH Sever Zábřeh               6    
2 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 5
3 Libor SITA j KSH Sever Zábřeh 5
4 Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 4.5
5 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 4.5
6 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 4.5
7 Jiří FLÁŠAR j DDM Zábřeh 4.5
8 Dominik PÍŠA z ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříč 4
9 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 4
10 David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 3.5
11 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 3.5
12 Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 3.5
13 Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 3.5
14 Tomáš PAVELKA j ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříč 3
15 Tomáš ODSTRČIL j ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříč 3
16 Daniel KUŤEJ z ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříč 3
17 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 2.5
18 Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2.5
19 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 2.5
20 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2.5
21 Jan ŠEVEČEK j ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříč 2
22 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 0

Pořadí družstev :

  1   KSH SEVER ZÁBŘEH               15   
2 SH UNIČOV STŘELICE 12
3 DDM ZÁBŘEH 11.5
4 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 10.5
BHSK KOZOJEDY 10.5
6 ZŠ ŠAFAŘÍKOVA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČ 10

Křížová tabulka :

1  Kamil ANDRLE       6     10:V  4:R 11:V 17:V  5:V  2:V  3:R
2 Štěpán DVOŘÁK 5 8:V 11:P 13:V 12:V 6:V 1:P 4:V
3 Libor SITA 5 16:V 12:V 17:R 5:R 4:R 7:V 1:R
4 Patrik EHRENBERGER 4.5 15:V 1:R 7:R 11:V 3:R 5:V 2:P
5 Radim ONDRA 4.5 19:V 10:V 6:V 3:R 1:P 4:P 13:V
6 Matěj GRAPA 4.5 14:V 7:V 5:P 9:V 2:P 11:R 10:V
7 Jiří FLÁŠAR 4.5 21:V 6:P 4:R 8:V 17:V 3:P 11:V
8 Dominik PÍŠA 4 2:P 19:R 18:V 7:P 15:V 9:R 14:V
9 David PELIKÁN 4 13:V 17:P 21:V 6:P 10:R 8:R 15:V
10 David JUHASZ 3.5 1:P 5:P 20:V 16:V 9:R 12:V 6:P
11 Matěj HLAVÍN 3.5 22:V 2:V 1:P 4:P 14:V 6:R 7:P
12 Tomáš LINGER 3.5 18:V 3:P 15:V 2:P 13:R 10:P 17:V
13 Lukáš GUTKAJS 3.5 9:P 14:V 2:P 18:V 12:R 17:V 5:P
14 Tomáš PAVELKA 3 6:P 13:P 22:V 19:V 11:P 16:V 8:P
15 Tomáš ODSTRČIL 3 4:P 22:V 12:P 21:V 8:P 18:V 9:P
16 Daniel KUŤEJ 3 3:P 18:P 19:V 10:P 20:V 14:P 22:V
17 Mikuláš HALÁS 2.5 20:V 9:V 3:R 1:P 7:P 13:P 12:P
18 Jakub KUBÍK 2.5 12:P 16:V 8:P 13:P 21:V 15:P 20:R
19 Štěpán FRIEDL 2.5 5:P 8:R 16:P 14:P 22:V 20:P 21:V
20 Jan POŠTULKA 2.5 17:P 21:P 10:P 22:V 16:P 19:V 18:R
21 Jan ŠEVEČEK 2 7:P 20:V 9:P 15:P 18:P 22:V 19:P
22 Michal ŤUIK 0 11:P 15:P 14:P 20:P 19:P 21:P 16:P

Pořadí juniorů :

1. Andrle Kamil KSH Sever Zábřeh 110,00
2. Dvořák Štěpán SH Uničov Střelice 98,29
3. Sita Libor KSH Sever Zábřeh 93,57
4. Ondra Radim SH Uničov Střelice 81,14
5. Grapa Matěj Šprtec Partyja Ostrava 76,43
6. Flášar Jiří DDM Zábřeh 71,71
7. Juhász David Šprtec Partyja Ostrava 57,57
8. Pavelka Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 38,71
9. Odstrčil Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 34,00
10. Halás Mikuláš Šprtec Partyja Ostrava 24,57
11. Ševeček Jan ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 5,71

Pořadí žáků :

1. Ehrenberger Patrik DDM Zábřeh 85,86
2. Píša Dominik ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 67,00
3. Pelikán David KSH Sever Zábřeh 62,29
4. Hlavín Matěj BHSK Kozojedy 52,86
5. Linger Tomáš BHSK Kozojedy 48,14
6. Gutkajs Lukáš BHSK Kozojedy 43,43
7. Kutěj Daniel ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 29,29
8. Kubík Jakub Šprtec Partyja Ostrava 19,86
9. Friedl Štěpán DDM Zábřeh 15,14
10. Poštulka Jan SH Uničov Střelice 10,43
11. Ťuik Michal DDM Zábřeh 1,00

 

Náhledy fotografií ze složky 1. turnaj Žákovského poháru 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>