Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek


Druhý turnaj série GP 2009 je již minulostí. V sobotu 14.března se do Ostravy sjelo 70 hráčů a hráček všech kategorií. Někteří aby vybojovali další potřebné body v kvalifikaci na Mistrovství ČR 2009, někteří jen tak si zahrát šprtec.

2. turnaj série GP 2009 zahájili slavnostním výstřelem členové Klubu vojenské historie Ostrava. Další součástí úvodního programu bylo vystoupení mažoretek z klubu Mažoretky Stars. V 9:30 se účastníci přemístili do sálu, kde začaly první šprtcové bitvy.

Na turnaj se přihlásili jak tradiční účastníci, tak mnoho hráčů šprtce, kteří se běžně na velkých turnajích neobjevují a přišli si k nám vyzkoušet jak své šprtcové dovednosti, tak i atmosféru soutěže GP Českého svazu stolního hokeje. Celkem se turnaje zúčastnilo 70 hráčů a hráček z celé České republiky.

Pořadatelský klub tentokrát medailově neuspěl, přestože reprezentovalo pětadvacet oranžových pekelníků, jedinou útěchou mu bylo 2. místo v pořadí soutěže družstev.

Vítězem turnaje se stal Michal Urbášek (KSH Sever Zábřeh) před druhým Josefem Svobodou (BHC Dobrá) a třetím Jiřím Pelikánem (KSH Sever Zábřeh).

Absolutní pořadí turnaje:
  1   Michal URBÁŠEK     m     KSH Sever Zábřeh       6     150.00
2 Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 6 147.84
3 Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 6 145.68
4 Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5.5 143.52
5 Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 5.5 141.36
6 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 5.5 139.20
7 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 5 137.04
8 Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 5 134.88
9 Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 5 132.72
10 Petr VÁLEK m Notoři Havířov 5 130.57
11 Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 5 128.41
12 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 5 126.25
13 Josef GÁBA m Sokol Frýdek-Místek 4.5 124.09
14 Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 4.5 121.93
15 Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 119.77
16 Lukáš GILAR m TJ Sokol Tichá 4.5 117.61
17 Tomáš ŠČUPÁK m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 115.45
18 Petr KUBA j SH Uničov Střelice 4.5 113.29
19 Tomáš SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4 111.13
20 David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 108.97
21 Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 4 106.81
22 Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 4 104.65
23 Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4 102.49
24 Elena HOLATKOVÁ l Sokol Frýdek-Místek 4 100.33
25 Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 4 98.17
26 Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 4 96.01
27 Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 4 93.86
28 Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 4 91.70
29 Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 4 89.54
30 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 3.5 87.38
31 Marek KAPEK m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 85.22
32 Lucie HLAVÍNOVÁ l BHSK Kozojedy 3.5 83.06
33 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3.5 80.90
34 Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 78.74
35 Petr HRBÁČ m PS Ještěr Svinov 3.5 76.58
36 Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 3.5 74.42
37 Patrik PAIL j Šprtec Partyja Ostrava 3.5 72.26
38 Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 3.5 70.10
39 Jakub MATĚJÍČEK m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 67.94
40 Pavel MYRONIUK m KSH Sever Zábřeh 3.5 65.78
41 Jan SEMENEC m Tieto Stars 3.5 63.62
42 Pavel MACH m Šprtec Partyja Ostrava 3 61.46
43 Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 3 59.30
44 Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 3 57.14
45 Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 3 54.99
46 Marek LIOLIAS m Tieto Stars 3 52.83
47 Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 2.5 50.67
48 Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 2.5 48.51
49 Pavel ZÁRUBA m Tieto Stars 2.5 46.35
50 Ondřej HOLATKO z Sokol Frýdek-Místek 2.5 44.19
51 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 2.5 42.03
52 Radek JURSA m Tieto Stars 2.5 39.87
53 Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 2.5 37.71
54 Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 2.5 35.55
55 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2.5 33.39
56 Monika WENZELOVÁ l Šprtec Partyja Ostrava 2.5 31.23
57 Zdeněk VALENTA m Šprtec Partyja Ostrava 2.5 29.07
58 David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 2.5 26.91
59 Jana TKÁČOVÁ l Tieto Stars 2.5 24.75
60 Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 22.59
61 Dominik RÖSLER z DDM Zábřeh 2.5 20.43
62 Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 18.28
63 Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 2 16.12
64 Ondřej MELICHAŘÍK j PS Ještěr Svinov 1.5 13.96
65 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 1.5 11.80
66 Vojtěch SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 1 9.64
67 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 1 7.48
68 Antonín SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 1 5.32
69 Jakub SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 0.5 3.16
70 Ondřej PELÍŠEK z Šprtec Partyja Ostrava 0 1.00

Pořadí klubů:
  1   KSH SEVER ZÁBŘEH       28   
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21
3 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 20
4 BHSK KOZOJEDY 19
5 SH UNIČOV STŘELICE 18
6 B.H.C. DOBRÁ 14.5
7 TIETO STARS 14
8 NOTOŘI HAVÍŘOV 11.5
9 DDM ZÁBŘEH 7.5
10 PS JEŠTĚR SVINOV 5
11 TJ SOKOL TICHÁ 4.5

Kategorie muži:

1. Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 160
2. Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 153,84
3. Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 148,68
4. Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 143,52
5. Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 141,36
6. Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 134,88
7. Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 132,72
8. Petr VÁLEK m Notoři Havířov 130,57
9. Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 128,41
10. Josef GÁBA m Sokol Frýdek-Místek 124,09
11. Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 119,77
12. Lukáš GILAR m TJ Sokol Tichá 4,5
13. Tomáš ŠČUPÁK m Šprtec Partyja Ostrava 115,45
14. Tomáš SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 111,13
15. David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 108,97
16. Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 106,81
17. Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 104,65
18. Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4
19. Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 4
20. Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 4
21. Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 91,7
22. Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 89,54
23. Marek KAPEK m Šprtec Partyja Ostrava 85,22
24. Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 78,74
25. Petr HRBÁČ m PS Ještěr Svinov 76,58
26. Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 74,42
27. Jakub MATĚJÍČEK m Šprtec Partyja Ostrava 67,94
28. Pavel MYRONIUK m KSH Sever Zábřeh 65,78
29. Jan SEMENEC m Tieto Stars 3,5
30. Pavel MACH m Šprtec Partyja Ostrava 61,46
31. Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 57,14
32. Marek LIOLIAS m Tieto Stars 3
33. Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 50,67
34. Pavel ZÁRUBA m Tieto Stars 46,35
35. Radek JURSA m Tieto Stars 39,87
36. Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 37,71
37. Zdeněk VALENTA m Šprtec Partyja Ostrava 29,07
38. Vojtěch SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 9,64
39. Antonín SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 5,32
40. Jakub SKALBA m Šprtec Partyja Ostrava 3,16


Kategorie ženy:

1. Elena HOLATKOVÁ l Sokol Frýdek-Místek 100,33
2. Lucie HLAVÍNOVÁ l BHSK Kozojedy 83,06
3. Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 59,3
4. Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 54,99
5. Monika WENZELOVÁ l Šprtec Partyja Ostrava 31,23
6. Jana TKÁČOVÁ l Tieto Stars 24,75


Kategorie junioři:

1. Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 137,04
2. Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 121,93
3. Petr KUBA j SH Uničov Střelice 113,29
4. Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 87,38
5. Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 80,9
6. Patrik PAIL j Šprtec Partyja Ostrava 72,26
7. Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 70,1
8. Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 42,03
9. David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 26,91
10. Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 16,12
11. Ondřej MELICHAŘÍK j PS Ještěr Svinov 13,96


Kategorie žáci:

1. David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 139,2
2. Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 126,25
3. Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 98,17
4. Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 48,51
5. Ondřej HOLATKO z Sokol Frýdek-Místek 44,19
6. Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 35,55
7. Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 33,39
8. Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 22,59
9. Dominik RÖSLER z DDM Zábřeh 20,43
10. Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 18,28
11. Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 11,8
12. Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 7,48
13. Ondřej PELÍŠEK z Šprtec Partyja Ostrava 1


Křížová tabulka:
1  Michal URBÁŠEK     6     37:V 31:V 21:V  3:R  5:V  4:R  8:V
2 Josef SVOBODA 6 56:V 29:V 13:P 9:V 20:V 7:V 10:V
3 Jiří PELIKÁN 6 32:V 47:V 30:V 1:R 13:R 19:V 4:V
4 Jan SITTA 5.5 48:V 24:V 9:V 13:V 8:V 1:R 3:P
5 Zdeněk PALATKA 5.5 58:R 44:V 18:V 27:V 1:P 30:V 15:V
6 David PELIKÁN 5.5 17:V 51:R 7:P 31:V 47:V 32:V 14:V
7 Štěpán DVOŘÁK 5 42:R 15:V 6:V 14:V 19:R 2:P 23:V
8 Jaroslav SITTA 5 62:V 23:V 22:V 20:V 4:P 11:V 1:P
9 Josef FOCHER 5 12:V 33:V 4:P 2:P 57:V 35:V 19:V
10 Petr VÁLEK 5 39:V 14:P 58:V 12:V 35:V 22:V 2:P
11 Martin PELIKÁN 5 53:V 13:P 48:V 26:V 21:V 8:P 28:V
12 Matěj HLAVÍN 5 9:P 53:V 63:V 10:P 49:V 42:V 25:V
13 Josef GÁBA 4.5 68:V 11:V 2:V 4:P 3:R 14:P 34:V
14 Michal CHYLEK 4.5 49:V 10:V 43:R 7:P 17:V 13:V 6:P
15 Petr SCHMEISTER 4.5 16:R 7:P 65:V 51:V 24:V 26:V 5:P
16 Lukáš GILAR 4.5 15:R 19:P 40:V 18:P 37:V 31:V 36:V
17 Tomáš ŠČUPÁK 4.5 6:P 46:V 50:V 23:R 14:P 52:V 30:V
18 Petr KUBA 4.5 70:V 22:R 5:P 16:V 30:P 50:V 32:V
19 Tomáš SCHMEISTER 4 26:R 16:V 51:V 43:V 7:R 3:P 9:P
20 David KOVÁČ 4 54:V 28:V 27:V 8:P 2:P 23:P 43:V
21 Radim KLIMÁNEK 4 40:V 36:V 1:P 57:V 11:P 28:P 44:V
22 Antonín CUDRÁK 4 46:V 18:R 8:P 54:V 34:V 10:P 24:R
23 Tomáš HLAVÍN 4 64:V 8:P 45:V 17:R 25:R 20:V 7:P
24 Elena HOLATKOVÁ 4 35:V 4:P 59:R 36:V 15:P 33:V 22:R
25 Tomáš LINGER 4 38:V 30:P 28:V 47:R 23:R 27:V 12:P
26 Jan ČERNÝ 4 19:R 42:R 33:V 11:P 44:V 15:P 46:V
27 Vítězslav FOLTÝN 4 69:V 34:V 20:P 5:P 55:V 25:P 42:V
28 Tomáš ELNER 4 55:V 20:P 25:P 45:V 63:V 21:V 11:P
29 Jarek JUHÁSZ 4 52:V 2:P 57:P 33:P 68:V 63:V 45:V
30 Matěj GRAPA 3.5 65:V 25:V 3:P 34:R 18:V 5:P 17:P
31 Marek KAPEK 3.5 59:V 1:P 36:R 6:P 54:V 16:P 48:V
32 Lucie HLAVÍNOVÁ 3.5 3:P 55:V 54:R 59:V 43:V 6:P 18:P
33 Radim ONDRA 3.5 66:V 9:P 26:P 29:V 48:R 24:P 52:V
34 Lukáš KRÁL 3.5 63:V 27:P 38:V 30:R 22:P 47:V 13:P
35 Petr HRBÁČ 3.5 24:P 69:V 67:V 49:V 10:P 9:P 39:R
36 Michal VUDARČÍK 3.5 61:V 21:P 31:R 24:P 51:V 48:V 16:P
37 Patrik PAIL 3.5 1:P 54:P 69:R 40:V 16:P 64:V 63:V
38 Jakub DUDZIK 3.5 25:P 41:V 34:P 64:V 42:P 43:R 53:V
39 Jakub MATĚJÍČEK 3.5 10:P 49:P 61:V 48:P 56:V 59:V 35:R
40 Pavel MYRONIUK 3.5 21:P 56:R 16:P 37:P 70:V 51:V 50:V
41 Jan SEMENEC 3.5 44:R 38:P 60:R 52:R 50:P 58:V 47:V
42 Pavel MACH 3 7:R 26:R 47:P 56:V 38:V 12:P 27:P
43 Monika VUDARČÍKOVÁ 3 57:V 60:V 14:R 19:P 32:P 38:R 20:P
44 Jan KOVÁČ 3 41:R 5:P 56:R 67:V 26:P 55:V 21:P
45 Romana PELIKÁNOVÁ 3 60:R 58:R 23:P 28:P 62:V 57:V 29:P
46 Marek LIOLIAS 3 22:P 17:P 55:P 61:V 67:V 49:V 26:P
47 Rostislav GRAPA 2.5 67:V 3:P 42:V 25:R 6:P 34:P 41:P
48 Lukáš GUTKAJS 2.5 4:P 68:V 11:P 39:V 33:R 36:P 31:P
49 Pavel ZÁRUBA 2.5 14:P 39:V 52:V 35:P 12:P 46:P 54:R
50 Ondřej HOLATKO 2.5 51:P 61:V 17:P 53:R 41:V 18:P 40:P
51 Mikuláš HALÁS 2.5 50:V 6:R 19:P 15:P 36:P 40:P 70:V
52 Radek JURSA 2.5 29:P 66:V 49:P 41:R 53:V 17:P 33:P
53 Martin POŠTULKA 2.5 11:P 12:P 62:V 50:R 52:P 60:V 38:P
54 Robin SKALIČAN 2.5 20:P 37:V 32:R 22:P 31:P 62:R 49:R
55 Jan POŠTULKA 2.5 28:P 32:P 46:V 58:V 27:P 44:P 59:R
56 Monika WENZELOVÁ 2.5 2:P 40:R 44:R 42:P 39:P 68:V 61:R
57 Zdeněk VALENTA 2.5 43:P 64:V 29:V 21:P 9:P 45:P 65:R
58 David JUHASZ 2.5 5:R 45:R 10:P 55:P 64:R 41:P 67:V
59 Jana TKÁČOVÁ 2.5 31:P 70:V 24:R 32:P 60:R 39:P 55:R
60 Klára GRAPOVÁ 2.5 45:R 43:P 41:R 63:P 59:R 53:P 64:V
61 Dominik RÖSLER 2.5 36:P 50:P 39:P 46:P 65:V 67:V 56:R
62 Jakub KUBÍK 2.5 8:P 67:P 53:P 70:V 45:P 54:R 68:V
63 Vojtěch POLESNÝ 2 34:P 65:V 12:P 60:V 28:P 29:P 37:P
64 Ondřej MELICHAŘÍK 1.5 23:P 57:P 68:V 38:P 58:R 37:P 60:P
65 Štěpán FRIEDL 1.5 30:P 63:P 15:P 68:P 61:P 70:V 57:R
66 Vojtěch SKALBA 1 33:P 52:P 70:V 0:P 0:P 0:P 0:P
67 Michal ŤUIK 1 47:P 62:V 35:P 44:P 46:P 61:P 58:P
68 Antonín SKALBA 1 13:P 48:P 64:P 65:V 29:P 56:P 62:P
69 Jakub SKALBA .5 27:P 35:P 37:R 0:P 0:P 0:P 0:P
70 Ondřej PELÍŠEK 0 18:P 59:P 66:P 62:P 40:P 65:P 51:P

Poděkování: Milanovi a Mirkovi z Klubu vojenské historie Ostrava, Barči & spol. z klubu mažoretek, Hance, Martině, Lucii, Mirce v kuchyni, všem kteří přinesli napečené dobroty a závěrem našemu pořadatelskému týmu partyja.cz!!!
 

Náhledy fotografií ze složky 2. turnaj série Grand Prix 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>