Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek



V sobotu 12. 4. 2008 se odehrál v Zábřehu na Moravě 2. turnaj Žákovského poháru 2008. Na turnaji se představilo 21 hráčů, ze špičky chyběli pouze hráči Frýdku-Místku.

Náš klub reprezentovalo pět mládežníků, kteří se oproti minulým výkonům velmi zlepšili.

Pořadí na stupních vítězů:

Junioři:
Kamil Andrle
Libor Sita
Petr Kuba

Žáci:
Patrik Ehrenberger
Dominik Gřešák
David Pelikán

Celkové pořadí turnaje:
1. Kamil ANDRLEKSH Sever Zábřeh60.00
2. Libor SITAKSH Sever Zábřeh53.55
3. Petr KUBADDM Uničov48.10
4. Patrik EHRENBERGERDDM Zábřeh42.65
5. Dominik GŘEŠÁKVsetín40.20
6. Štěpán DVOŘÁKDDM Uničov37.75
7. David PELIKÁNKSH Sever Zábřeh35.30
8. Tomáš LINGERBHSK Karlín32.85
9. Radim ONDRADDM Uničov30.40
10. Matěj GRAPAŠprtec Partyja Ostrava27.95
11. Matěj HLAVÍNBHSK Karlín25.50
12. David JUHASZŠprtec Partyja Ostrava23.05
13. Jan FILÁKŠprtec Partyja Ostrava20.60
14. Mikuláš HALÁSŠprtec Partyja Ostrava18.15
15. Matěj MATÝSEKŠprtec Partyja Ostrava15.70
16. Ondřej LINGERBHSK Karlín13.25
17. Michal ŠVÁBDDM Zábřeh10.80
18. Lukáš GUTKAJSBHSK Karlín8.35
19. Robin SKALIČANDDM Zábřeh5.90
20. Jan POŠTULKADDM Uničov3.45
21. Michal HERYNEKDDM Zábřeh1.00

Pořadí žáků:
1. Patrik EHRENBERGER42.65
2. Dominik GŘEŠÁK40.20
3. David PELIKÁN35.30
4. Tomáš LINGER32.85
5. Matěj HLAVÍN25.50
6. David JUHASZ23.05
7. Mikuláš HALÁS18.15
8. Matěj MATÝSEK15.70
9. Ondřej LINGER13.25
10. Michal ŠVÁB10.80
11. Lukáš GUTKAJS8.35
12. Robin SKALIČAN5.90
13. Jan POŠTULKA3.45
14. Michal HERYNEK1.00

Pořadí juniorů:
1. Kamil ANDRLE60.00
2. Libor SITA53.55
3. Petr KUBA48.10
4. Štěpán DVOŘÁK37.75
5. Radim ONDRA30.40
6. Matěj GRAPA27.95
7. Jan FILÁK20.60

Soutěž družstev:
1. KSH Sever Zábřeh16
2. DDM Uničov12,5
3. Šprtec Partyja Ostrava10,5
4. BHSK Karlín10,5
5. DDM Zábřeh9,5
6. Vsetín4,5




Křížová tabulka:
1  Kamil ANDRLE        6.5    0:V  9:V  7:V  2:V  5:V  6:V  4:R
2 Libor SITA 5.5 16:V 4:R 3:V 1:P 10:V 5:V 8:V
3 Petr KUBA 5 13:R 17:V 2:P 11:V 4:R 9:V 6:V
4 Patrik EHRENBERGER 4.5 12:V 2:R 5:P 14:V 3:R 7:V 1:R
5 Dominik GŘEŠÁK 4.5 21:V 6:R 4:V 10:V 1:P 2:P 11:V
6 Štěpán DVOŘÁK 4 10:R 5:R 8:V 9:V 7:V 1:P 3:P
7 David PELIKÁN 4 8:V 14:V 1:P 18:V 6:P 4:P 10:V
8 Tomáš LINGER 4 7:P 13:V 6:P 19:V 12:V 14:V 2:P
9 Radim ONDRA 3.5 18:V 1:P 12:V 6:P 16:V 3:P 14:R
10 Matěj GRAPA 3.5 6:R 20:V 11:V 5:P 2:P 17:V 7:P
11 Matěj HLAVÍN 3.5 17:R 15:V 10:P 3:P 13:V 16:V 5:P
12 David JUHASZ 3.5 4:P 16:V 9:P 15:V 8:P 18:R 17:V
13 Jan FILÁK 3.5 3:R 8:P 15:P 0:V 11:P 21:V 19:V
14 Mikuláš HALÁS 3.5 19:V 7:P 21:V 4:P 18:V 8:P 9:R
15 Matěj MATÝSEK 3.5 20:R 11:P 13:V 12:P 17:P 0:V 18:V
16 Ondřej LINGER 3 2:P 12:P 17:V 21:V 9:P 11:P 0:V
17 Michal ŠVÁB 2.5 11:R 3:P 16:P 20:V 15:V 10:P 12:P
18 Lukáš GUTKAJS 2.5 9:P 19:V 20:V 7:P 14:P 12:R 15:P
19 Robin SKALIČAN 2.5 14:P 18:P 0:V 8:P 21:V 20:R 13:P
20 Jan POŠTULKA 2.5 15:R 10:P 18:P 17:P 0:V 19:R 21:R
21 Michal HERYNEK 1.5 5:P 0:V 14:P 16:P 19:P 13:P 20:R




 
 

Náhledy fotografií ze složky 2. žákovský turnaj 2008

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>