Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

V sobotu 28. února 2009 se uskutečnil 2. turnaj Žákovského poháru 2009.
Turnaj se hrál v Cvč KLIKA, Bedrnova 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh

Děkujeme všem hráčům a účastníkům za fajn atmosféru, kterou jsme si při tomto perfektním turnaji vytvořili a užili. Jak se již v posledních letech stalo zvykem, tak se v Ostravě opět sešel rekordní počet hráčů a také úžasné obsazení podpůrných týmů, čímž jsme nekompromisně potvrdili vzestupný trend soutěží Českého svazu stolního hokeje. V turnaji se velmi výrazně dařilo týmům Zlína, Valašského Meziříčí, dále tradičním účastníků z Uničova, Zábřehu na Moravě a zejména výborně rozjetých Kozojed. Prim v soutěži ovšem patřil domácímu týmu Šprtec Partyja Ostrava.

Pořadí na stupních vítězů bylo následující:

kategorie žáků:
1. David Pelikán /KSH Sever Zábřeh/
2. Patrik Ehrenberger /DDM Zábřeh/
3. Matěj Matýsek /Šprtec Partyja Ostrava/

kategie juniorů:
1. Patrik Pail /Šprtec Partyja Ostrava/
2. Libor Sita /KSH Sever Zábřeh/
3. Dominik Gřešák /Šprtec Partyja Ostrava/

ObrazekObrazek








Tabulka pořadí soutěže družstev:

1. Šprtec Partyja Ostrava               16

2. BHS Kozojedy                            12
3. SH Uničov                                  11,5
4. ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 10,5
    KSH Sever Zábřeh                     10,5
5. CZŠ Zlín                                      7,5
6. DDM Zábřeh                                7

Zde je prozatím křížová tabulka turnaje a výsledky v kategoriích a průběžné pořadí bude zveřejněno v příštích dnech:
1  Patrik PAIL        6.5   26:V  5:V  8:V  7:V  2:R  3:V  4:V
2 Libor SITA 5.5 21:V 11:V 6:V 3:V 1:R 4:P 5:V
3 David PELIKÁN 5 18:V 10:V 4:V 2:P 6:V 1:P 8:V
4 Dominik GŘEŠÁK 5 27:V 17:V 3:P 14:V 8:V 2:V 1:P
5 Patrik EHRENBERGER 4.5 20:V 1:P 9:V 12:V 10:R 13:V 2:P
6 Mikuláš HALÁS 4.5 13:V 23:V 2:P 9:V 3:P 12:R 16:V
7 Radim ONDRA 4.5 25:V 9:P 18:V 1:P 19:V 11:R 14:V
8 Štěpán DVOŘÁK 4 19:V 14:V 1:P 11:V 4:P 10:V 3:P
9 Matěj MATÝSEK 4 15:V 7:V 5:P 6:P 11:P 22:V 17:V
10 Tomáš LINGER 4 22:V 3:P 19:V 15:V 5:R 8:P 12:R
11 Matěj HLAVÍN 4 28:V 2:P 20:V 8:P 9:V 7:R 13:R
12 David JUHASZ 4 23:P 16:V 22:V 5:P 18:V 6:R 10:R
13 Radek GERYK 4 6:P 21:R 25:V 17:V 16:V 5:P 11:R
14 Lukáš GUTKAJS 4 29:V 8:P 23:V 4:P 15:V 20:V 7:P
15 Vojtěch POLESNÝ 4 9:P 27:V 17:V 10:P 14:P 25:V 18:V
16 Tomáš PAVELKA 3.5 30:R 12:P 26:V 21:V 13:P 24:V 6:P
17 Dominik PÍŠA 3 24:V 4:P 15:P 13:P 28:V 19:V 9:P
18 Jan POŠTULKA 3 3:P 30:V 7:P 22:V 12:P 23:V 15:P
19 Tomáš PAGÁČ 3 8:P 28:V 10:P 23:V 7:P 17:P 24:V
20 Stanislav MECHL 3 5:P 29:V 11:P 24:R 25:V 14:P 21:R
21 Jakub KUBÍK 3 2:P 13:R 30:V 16:P 24:P 26:V 20:R
22 Barbora ZIELONKOVÁ 3 10:P 24:V 12:P 18:P 30:V 9:P 27:V
23 Michal ŤUIK 2.5 12:V 6:P 14:P 19:P 27:V 18:P 26:R
24 David CHOVANEC 2.5 17:P 22:P 28:V 20:R 21:V 16:P 19:P
25 Jan ŠEVEČEK 2.5 7:P 26:R 13:P 29:V 20:P 15:P 30:V
26 Klára GRAPOVÁ 2 1:P 25:R 16:P 28:P 29:V 21:P 23:R
27 Marek MECHL 2 4:P 15:P 29:R 30:R 23:P 28:V 22:P
28 Michala SEDLÁKOVÁ 2 11:P 19:P 24:P 26:V 17:P 27:P 29:V
29 Lucka KUBÍKOVÁ 1.5 14:P 20:P 27:R 25:P 26:P 30:V 28:P
30 Michal BERKY 1 16:R 18:P 21:P 27:R 22:P 29:P 25:P

Průběžné výsledky Žákovského poháru 2009 po 2. turnaji:

Pořadí juniorů po 2. turnaji

1 Sita Libor KSH Sever Zábřeh 196,16 2
2 Dvořák Štěpán SH Uničov Střelice 174,39 2
3 Ondra Radim SH Uničov Střelice 160,66 2
4 Juhász David Šprtec Partyja Ostrava 120,02 2
5 Andrle Kamil KSH Sever Zábřeh 110,00 1
6 Pail Patrik Šprtec Partyja Ostrava 110,00 1
7 Halás Mikuláš Šprtec Partyja Ostrava 107,50 2
8 Gřešák Dominik Šprtec Partyja Ostrava 89,76 1
9 Pavelka Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 87,50 2
10 Grapa Matěj Šprtec Partyja Ostrava 76,43 1
11 Flášar Jiří DDM Zábřeh 71,71 1
12 Polesný Vojtěch BHSK Kozojedy 52,21 1
13 Odstrčil Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 34,00 1
14 Ševeček Jan ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 23,78 2
15 Chovanec David CZŠ Zlín 21,48 1

Pořadí žáků po 2. turnaji

1 Ehrenberger Patrik DDM Zábřeh 172,20 2
2 Pelikán David KSH Sever Zábřeh 158,46 2
3 Hlavín Matěj BHSK Kozojedy 118,72 2
4 Linger Tomáš BHSK Kozojedy 117,42 2
5 Píša Dominik ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 112,38 2
6 Gutkajs Lukáš BHSK Kozojedy 99,05 2
7 Matýsek Matěj Šprtec Partyja Ostrava 72,69 1
8 Geryk Radek ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 59,03 1
9 Poštulka Jan SH Uničov Střelice 52,40 2
10 Kubík Jakub Šprtec Partyja Ostrava 51,58 2
11 Pagáč Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 38,55 1
12 Mechl Stanislav CZŠ Zlín 35,14 1
13 Kutěj Daniel ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 29,29 1
14 Zielenková Barbora Šprtec Partyja Ostrava 28,31 1
15 Ťuik Michal DDM Zábřeh 25,90 2
16 Friedl Štěpán DDM Zábřeh 15,14 1
17 Grapová Klára Šprtec Partyja Ostrava 14,66 1
18 Mechl Marek CZŠ Zlín 11,24 1
19 Sedláková Michala Šprtec Partyja Ostrava 7,83 1
20 Kubíková Lucka Šprtec Partyja Ostrava 4,41 1
21 Berky Michal CZŠ Zlín 1,00 1

Pořadí družstev po 2. turnaji

1 Šprtec Partyja Ostrava 26,5
2 KSH Sever Zábřeh 25,5
3 SH Uničov Střelice 23,5
4 BHSK Kozojedy 22,5
5 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 20,5
6 DDM Zábřeh 18,5
7 CZŠ Zlín 7,5

Obrazek


 

Náhledy fotografií ze složky 2. turnaj Žákovského poháru 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>