Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Obrazek

Třetí turnaj série GP 2009 se uskutečnil v sobotu 18.4.2009
v Zábřehu na Moravě

Turnaj GP je přístupný široké veřejnosti, takže si na něm mohou zahrát registrovaní
i neregistrovaní hráči (turnaj je vhodný také pro začínající hráče).

Skromná výprava sedmi statečných přivezla ze Zábřehu do Ostravy tři medaile. David Kováč stříbro za druhé místo v soutěži mužů, Matěj Grapa rovněž stříbro v soutěži juniorů a Klára Grapová bronz v kategorii dívek (žen).

Absolutní pořadí turnaje

  1   Michal URBÁŠEK     m     KSH Sever Zábřeh       7     150.00
2 David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 5.5 145.97
3 Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5 141.95
4 Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 5 137.92
5 Michal VIDOMUS m KSH Sever Zábřeh 5 133.89
6 Pavel PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 129.86
7 Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4.5 125.84
8 Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 121.81
9 Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 4.5 117.78
10 Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 113.76
11 Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 109.73
12 Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 4 105.70
13 Elena HOLATKOVÁ l Sokol Frýdek-Místek 4 101.68
14 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 4 97.65
15 Josef GÁBA m Sokol Frýdek-Místek 4 93.62
16 Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4 89.59
17 Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 3.5 85.57
18 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 3.5 81.54
19 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 3.5 77.51
20 Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 3.5 73.49
21 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 3.5 69.46
22 Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 3.5 65.43
23 Dominik RÖSLER z DDM Zábřeh 3.5 61.41
24 Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 3 57.38
25 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 3 53.35
26 Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 3 49.32
27 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3 45.30
28 Pavel MYRONIUK m KSH Sever Zábřeh 3 41.27
29 Ondřej HOLATKO z Sokol Frýdek-Místek 2.5 37.24
30 Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 2.5 33.22
31 Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 2.5 29.19
32 Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 25.16
33 Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 2 21.14
34 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2 17.11
35 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 1.5 13.08
36 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 1.5 9.05
37 Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 5.03
38 Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 1 1.00


Křížová tabulka:
1  Michal URBÁŠEK     7     20:V  2:V  7:V 17:V  6:V 18:V  8:V
2 David KOVÁČ 5.5 34:V 1:P 25:V 12:V 4:R 15:V 7:V
3 Jan SITTA 5 14:V 5:R 13:V 6:R 7:R 17:V 4:R
4 Zdeněk PALATKA 5 12:V 24:R 19:V 8:R 2:R 6:V 3:R
5 Michal VIDOMUS 5 29:V 3:R 11:P 28:V 17:R 20:V 13:V
6 Pavel PELIKÁN 4.5 25:V 16:V 9:V 3:R 1:P 4:P 17:V
7 Jaroslav SITTA 4.5 31:V 22:V 1:P 14:V 3:R 19:V 2:P
8 Martin PELIKÁN 4.5 33:V 26:V 17:P 4:R 24:V 9:V 1:P
9 Tomáš ELNER 4.5 30:V 11:V 6:P 15:V 18:R 8:P 19:V
10 Antonín CUDRÁK 4.5 35:R 18:P 22:V 19:P 31:V 29:V 11:V
11 Jiří PELIKÁN 4 27:V 9:P 5:V 24:R 13:R 12:V 10:P
12 Jan ČERNÝ 4 4:P 38:V 16:V 2:P 21:V 11:P 24:V
13 Elena HOLATKOVÁ 4 28:R 35:V 3:P 20:V 11:R 16:V 5:P
14 Matěj HLAVÍN 4 3:P 29:V 21:V 7:P 20:R 24:R 18:V
15 Josef GÁBA 4 32:V 19:R 24:R 9:P 25:V 2:P 26:V
16 Tomáš HLAVÍN 4 23:V 6:P 12:P 34:V 33:V 13:P 27:V
17 Jakub DUDZIK 3.5 21:V 28:V 8:V 1:P 5:R 3:P 6:P
18 David PELIKÁN 3.5 22:P 10:V 27:V 26:V 9:R 1:P 14:P
19 Matěj GRAPA 3.5 37:V 15:R 4:P 10:V 26:V 7:P 9:P
20 Tomáš LINGER 3.5 1:P 34:V 33:V 13:P 14:R 5:P 30:V
21 Štěpán DVOŘÁK 3.5 17:P 31:V 14:P 22:V 12:P 33:V 23:R
22 Martin POŠTULKA 3.5 18:V 7:P 10:P 21:P 30:R 36:V 29:V
23 Dominik RÖSLER 3.5 16:P 25:P 36:V 33:P 34:V 32:V 21:R
24 Patrik EHRENBERGER 3 38:V 4:R 15:R 11:R 8:P 14:R 12:P
25 Mikuláš HALÁS 3 6:P 23:V 2:P 30:V 15:P 27:P 33:V
26 Radim KLIMÁNEK 3 36:V 8:P 32:V 18:P 19:P 28:V 15:P
27 Radim ONDRA 3 11:P 30:V 18:P 32:R 28:R 25:V 16:P
28 Pavel MYRONIUK 3 13:R 17:P 35:V 5:P 27:R 26:P 37:V
29 Ondřej HOLATKO 2.5 5:P 14:P 31:R 38:V 32:V 10:P 22:P
30 Vojtěch POLESNÝ 2.5 9:P 27:P 37:V 25:P 22:R 31:V 20:P
31 Robin SKALIČAN 2.5 7:P 21:P 29:R 35:V 10:P 30:P 38:V
32 Matěj MATÝSEK 2.5 15:P 37:V 26:P 27:R 29:P 23:P 35:V
33 Romana PELIKÁNOVÁ 2 8:P 36:V 20:P 23:V 16:P 21:P 25:P
34 Jan POŠTULKA 2 2:P 20:P 38:V 16:P 23:P 37:P 36:V
35 Michal ŤUIK 1.5 10:R 13:P 28:P 31:P 36:P 38:V 32:P
36 Štěpán FRIEDL 1.5 26:P 33:P 23:P 37:R 35:V 22:P 34:P
37 Klára GRAPOVÁ 1.5 19:P 32:P 30:P 36:R 38:P 34:V 28:P
38 Lukáš ZEMAN 1 24:P 12:P 34:P 29:P 37:V 35:P 31:P

Pořadí soutěže družstev:

  1   KSH SEVER ZÁBŘEH       26   
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 19.5
3 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 19
4 BHSK KOZOJEDY 15
5 SH UNIČOV STŘELICE 12
DDM ZÁBŘEH 12

Kategorie muži :

1. Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 7 160.00
2. David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 5.5 151.97
3. Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5 144.95
4. Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 5 137.92
5. Michal VIDOMUS m KSH Sever Zábřeh 5 133.89
6. Pavel PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 129.86
7. Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4.5 125.84
8. Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 121.81
9. Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 4.5 117.78
10. Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 113.76
11. Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 109.73
12. Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 4 105.70
13. Josef GÁBA m Sokol Frýdek-Místek 4 93.62
14. Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4 89.59
15. Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 3.5 65.43
16. Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 3 49.32
17. Pavel MYRONIUK m KSH Sever Zábřeh 3 41.27


Kategorie ženy :

1. Elena HOLATKOVÁ l Sokol Frýdek-Místek 4 101.68
2. Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 2 21.14


Kategorie junioři :

1. Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 3.5 85.57
2. Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 3.5 77.51
3. Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 3.5 69.46
4. Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 3 53.35
5. Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3 45.30
6. Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 2.5 33.22
7. Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 1 1.00


Kategorie žáci :

1. Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 4 97.65
2. David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 3.5 81.54
3. Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 3.5 73.49
4. Dominik RÖSLER z DDM Zábřeh 3.5 61.41
5. Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 3 57.38
6. Ondřej HOLATKO z Sokol Frýdek-Místek 2.5 37.24
7. Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 2.5 29.19
8. Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 25.16
9. Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2 17.11
10. Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 1.5 13.08
11. Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 1.5 9.05
12. Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 5.03

 

Náhledy fotografií ze složky 3. turnaj série Grand Prix 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>