Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

Čtvrtý turnaj série GP 2009 se uskutečnil v sobotu 30.5.2009 ve Frýdku - Místku

Turnaje GPjsou přístupné široké veřejnosti, takže si na něm mohou zahrát registrovaní
i neregistrovaní hráči (turnaj je vhodný také pro začínající hráče).

 
Konečná tabulka turnaje:
  1   Kamil ANDRLE       j     KSH Sever Zábřeh       6     150.00
2 Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 6 147.63
3 David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 5.5 145.27
4 Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 5.5 142.90
5 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 5 140.54
6 Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 5 138.17
7 Radek ŠEVČÍK j Sokol Frýdek-Místek 5 135.81
8 Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 5 133.44
9 Libor SITA j KSH Sever Zábřeh 5 131.08
10 Petr VÁLEK m Notoři Havířov 5 128.71
11 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 4.5 126.35
12 Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 123.98
13 Tomáš SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 121.62
14 Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 4.5 119.25
15 David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 4.5 116.89
16 Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 4.5 114.52
17 Jan BILKO m B.H.C. Dobrá 4.5 112.16
18 Josef BOHDALEK m Sokol Frýdek-Místek 4.5 109.79
19 Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 4.5 107.43
20 Pavel PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 105.06
21 Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 4 102.70
22 Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 4 100.33
23 Adam BILKO m B.H.C. Dobrá 4 97.97
24 Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 4 95.60
25 Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 4 93.24
26 Martin URBÁŠEK m Dubicko 4 90.87
27 Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 4 88.51
28 Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 86.14
29 Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 3.5 83.78
30 Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 3.5 81.41
31 Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 79.05
32 Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 76.68
33 Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 3.5 74.32
34 Milan KALAMÁR m Notoři Havířov 3.5 71.95
35 Petr KUBA j SH Uničov Střelice 3.5 69.59
36 Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 3.5 67.22
37 Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 3.5 64.86
38 Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 3 62.49
39 Veronika GRABINSKÁ l Sokol Frýdek-Místek 3 60.13
40 Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 3 57.76
41 Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 3 55.40
42 Daniel HOLÁTKO j Sokol Frýdek-Místek 3 53.03
43 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 3 50.67
44 Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 3 48.30
45 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3 45.94
46 Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 3 43.57
47 Patrik SEDLÁŘ z Šprtec Partyja Ostrava 3 41.21
48 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 2.5 38.84
49 Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 2.5 36.48
50 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 2.5 34.11
51 Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 2.5 31.75
52 Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 2.5 29.38
53 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 2.5 27.02
54 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2.5 24.65
55 Michaela GRABINSKÁ j Sokol Frýdek-Místek 2.5 22.29
56 Tomáš NOGA m B.H.C. Dobrá 2 19.92
57 Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2 17.56
58 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 2 15.19
59 Ondřej HOLÁTKO z Sokol Frýdek-Místek 2 12.83
60 Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 1.5 10.46
61 Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 8.10
62 Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 5.73
63 Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 1 3.37
64 Mirka VÁCLAVÍKOVÁ l Šprtec Partyja Ostrava 0 1.00

Pořadí družstev :

  1   KSH SEVER ZÁBŘEH       27.5 
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 23
3 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 21
B.H.C. DOBRÁ 21
5 NOTOŘI HAVÍŘOV 17
6 SH UNIČOV STŘELICE 16
7 BHSK KOZOJEDY 13
8 DDM ZÁBŘEH 12
9 DUBICKO 4


 

Náhledy fotografií ze složky 4. turnaj série Grand Prix 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>