Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

 

Poslední letošní turnaj série GP se uskutečnil 31.10.2009 v Ostravě - Svinově. Celkem se turnaje zúčastnilo 69 hráčů. Velká část hráčů ještě přijela zabojovat o postup na Mistrovství České republiky ve stolním hokeji - šprtci. Před zahájením proběhla prezentace Sboru dobrovolných hasičů Svinov s programem mladých nadějí. Na turrnaji se již tradičně představili noví hráči, kterým se podle ohlasů akce líbila, což je pro náš pořadatelský tým velmi cenné. GP 2009 je již minulostí, po 6 odehraných turnajích je rozhodnuto o postupujících na Mistrovství ČR 2009 řízené Českým svazem stolního hokeje.

Přinášíme neoficiální pořadí série Grand Prix 2009, které zde bude do 8. listopadu k veřejné kontrole.


Pořadí na stupních vítězů:


muži: 1. Pavel Pelikán, 2. Michal Vudarčík, 3. Aleš Tichavský
junioři: 1. Štěpán Dvořák, 2. Mikuláš Halás, 3. Michal Chylek
žáci: 1. David Pelikán, 2. Tomáš Linger, 3. Matěj Hlavín
ženy: 1. Monika Vudarčíková

 

Pořadí klubů v turnaji :

1   KSH SEVER ZÁBŘEH       26   
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 23.5
3 B.H.C. DOBRÁ 21.5
4 ŠPRTMEJKŘI OSTRAVA 18.5
5 SH UNIČOV STŘELICE 18
6 NOTOŘI HAVÍŘOV 17.5
7 BHSK KOZOJEDY 13.5
8 CSVČ J.BOSKA HAVÍŘOV 10.5
DDM ZÁBŘEH 10.5
10 PORUBA MANDLOVNA 9
11 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 7
12 ARROWS OSTRAVA 5

 

Křížová tabulka turnaje :

1  Pavel PELIKÁN      6.5   11:V 15:V  3:V  6:V  7:V 13:V  4:R
2 Michal VUDARČÍK 6 34:V 33:V 21:V 7:P 14:V 12:V 16:V
3 Aleš TICHAVSKÝ 6 60:V 26:V 1:P 53:V 22:V 21:V 6:V
4 Michal URBÁŠEK 5.5 0:V 35:V 17:R 16:V 12:R 7:V 1:R
5 Antonín CUDRÁK 5.5 38:V 6:P 48:V 31:R 20:V 32:V 13:V
6 Josef SVOBODA 5 40:V 5:V 14:V 1:P 15:V 11:V 3:P
7 Jan SITTA 5 45:V 43:V 9:V 2:V 1:P 4:P 24:V
8 David HULVA 5 25:V 14:P 47:V 35:V 21:P 17:V 28:V
9 Štěpán DVOŘÁK 5 20:V 56:V 7:P 33:R 23:R 22:V 29:V
10 Mikuláš HALÁS 5 23:V 27:P 37:V 14:P 44:V 25:V 21:V
11 Michal CHYLEK 4.5 1:P 28:V 26:V 30:V 25:V 6:P 14:R
12 Petr SCHMEISTER 4.5 19:V 18:V 31:V 32:R 4:R 2:P 15:R
13 Jaroslav SITTA 4.5 39:V 46:V 16:R 17:V 32:V 1:P 5:P
14 Milan KALAMÁR 4.5 63:V 8:V 6:P 10:V 2:P 42:V 11:R
15 Pavel KOLODĚJ 4.5 48:V 1:P 29:V 27:V 6:P 41:V 12:R
16 Libor HABICH 4.5 51:V 30:V 13:R 4:P 33:V 31:V 2:P
17 Radim KLIMÁNEK 4.5 50:V 42:V 4:R 13:P 18:V 8:P 38:V
18 Jan BILKO 4.5 41:V 12:P 61:V 23:R 17:P 49:V 36:V
19 Petr KUBA 4.5 12:P 65:V 22:P 29:R 47:V 35:V 32:V
20 Jan KUBEČKA 4.5 9:P 69:V 24:V 43:R 5:P 53:V 31:V
21 Martin PELIKÁN 4 52:V 24:V 2:P 46:V 8:V 3:P 10:P
22 Roman JEŽ 4 31:P 54:V 19:V 42:V 3:P 9:P 40:V
23 Zdeněk PALATKA 4 10:P 50:V 34:V 18:R 9:R 28:P 57:V
24 Vladimír BENKO 4 65:V 21:P 20:P 54:V 51:V 27:V 7:P
25 Lukáš KRÁL 4 8:P 55:V 60:V 40:V 11:P 10:P 42:V
26 Tomáš HLAVÍN 4 36:V 3:P 11:P 49:P 61:V 54:V 41:V
27 Jan KOVÁČ 4 58:V 10:V 32:P 15:P 60:V 24:P 44:V
28 Rostislav GRAPA 4 61:R 11:P 52:R 55:V 50:V 23:V 8:P
29 Jarek JUHÁSZ 4 69:V 47:R 15:P 19:R 45:V 40:V 9:P
30 David KOVÁČ 4 59:V 16:P 57:V 11:P 40:P 60:V 43:V
31 David PELIKÁN 3.5 22:V 37:V 12:P 5:R 43:V 16:P 20:P
32 Petr VÁLEK 3.5 57:V 44:V 27:V 12:R 13:P 5:P 19:P
33 Michal JEŽ 3.5 49:V 2:P 45:V 9:R 16:P 43:R 39:R
34 Monika VUDARČÍKOVÁ 3.5 2:P 36:V 23:P 61:V 41:P 64:V 37:R
35 Vítězslav FOLTÝN 3.5 66:V 4:P 63:V 8:P 38:R 19:P 53:V
36 Tomáš LINGER 3.5 26:P 34:P 39:V 56:V 53:R 46:V 18:P
37 Martin IGNÁC 3.5 55:V 31:P 10:P 59:V 42:P 50:V 34:R
38 Matěj HLAVÍN 3.5 5:P 40:P 69:V 57:V 35:R 45:V 17:P
39 Radim ONDRA 3.5 13:P 41:P 36:P 66:V 55:V 56:V 33:R
40 Libor SITA 3 6:P 38:V 56:V 25:P 30:V 29:P 22:P
41 Patrik EHRENBERGER 3 18:P 39:V 46:P 52:V 34:V 15:P 26:P
42 Matěj GRAPA 3 64:V 17:P 44:V 22:P 37:V 14:P 25:P
43 Adam BILKO 3 62:V 7:P 51:V 20:R 31:P 33:R 30:P
44 Otakar HABICH 3 54:V 32:P 42:P 63:V 10:P 48:V 27:P
45 Jan LEKEŠ 3 7:P 62:V 33:P 48:V 29:P 38:P 61:V
46 Petr BRONCLÍK 3 68:V 13:P 41:V 21:P 49:R 36:P 47:R
47 Ondřej HOLÁTKO 3 53:V 29:R 8:P 60:P 19:P 68:V 46:R
48 Martin POŠTULKA 3 15:P 59:V 5:P 45:P 58:V 44:P 60:V
49 David MIKLOVIČ 3 33:P 53:P 62:V 26:V 46:R 18:P 51:R
50 Robin SKALIČAN 3 17:P 23:P 68:V 67:V 28:P 37:P 64:V
51 Michal NIKL 3 16:P 67:V 43:P 58:V 24:P 57:R 49:R
52 David JUHASZ 3 21:P 61:R 28:R 41:P 54:P 63:V 62:V
53 Jan ČERNÝ 2.5 47:P 49:V 58:V 3:P 36:R 20:P 35:P
54 Lucka KUBÍKOVÁ 2.5 44:P 22:P 64:V 24:P 52:V 26:P 65:R
55 Matěj MATÝSEK 2.5 37:P 25:P 65:V 28:P 39:P 58:R 68:V
56 Vlastimil KALMUS 2.5 67:V 9:P 40:P 36:P 63:V 39:P 59:R
57 Lukáš ZEMAN 2.5 32:P 66:V 30:P 38:P 69:V 51:R 23:P
58 Jan VŠETEČKA 2.5 27:P 0:V 53:P 51:P 48:P 55:R 67:V
59 Michal ŤUIK 2.5 30:P 48:P 0:V 37:P 64:P 66:V 56:R
60 Jan WILCZEK 2 3:P 68:V 25:P 47:V 27:P 30:P 48:P
61 Jakub KUBÍK 2 28:R 52:R 18:P 34:P 26:P 69:V 45:P
62 Štěpán FRIEDL 2 43:P 45:P 49:P 64:P 0:V 65:V 52:P
63 Jan POŠTULKA 2 14:P 64:V 35:P 44:P 56:P 52:P 69:V
64 Marek LEKEŠ 2 42:P 63:P 54:P 62:V 59:V 34:P 50:P
65 Daniel DVOŘÁK 2 24:P 19:P 55:P 68:R 67:V 62:P 54:R
66 Jakub KOPČÁK 1.5 35:P 57:P 67:R 39:P 68:P 59:P 0:V
67 Patrik SEDLÁŘ 1.5 56:P 51:P 66:R 50:P 65:P 0:V 58:P
68 Klára GRAPOVÁ 1.5 46:P 60:P 50:P 65:R 66:V 47:P 55:P
69 Vojtěch PÍSKALA 1 29:P 20:P 38:P 0:V 57:P 61:P 63:P

Kategorie muži :

1. Pavel PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 6,5 160
2. Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 6 153,81
3. Aleš TICHAVSKÝ m Šprtmejkři Ostrava 6 148,62
4. Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 5,5 143,43
5. Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 5,5 141,24
6. Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 5 139,04
7. Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5 136,85
8. David HULVA m Poruba mandlovna 5 134,66
9. Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4,5 125,9
10. Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4,5 123,71
11. Milan KALAMÁR m Notoři Havířov 4,5 121,51
12. Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 4,5 114,94
13. Jan BILKO m B.H.C. Dobrá 4,5 112,75
14. Jan KUBEČKA m Šprtmejkři Ostrava 4,5 108,37
15. Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 106,18
16. Roman JEŽ m B.H.C. Dobrá 4 103,99
17. Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 4 101,79
18. Vladimír BENKO m Poruba mandlovna 4 99,6
19. Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 4 97,41
20. Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4 95,22
21. Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 93,03
22. Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 4 90,84
23. Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 4 88,65
24. David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 86,46
25. Petr VÁLEK m Notoři Havířov 3,5 82,07
26. Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 3,5 79,88
27. Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 3,5 75,5
28. Martin IGNÁC m Šprtmejkři Ostrava 3,5 71,12
29. Adam BILKO m B.H.C. Dobrá 3 57,97
30. Otakar HABICH m KSH Sever Zábřeh 3 55,78
31. Petr BRONCLÍK m B.H.C. Dobrá 3 51,4
32. Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 3 47,01
33. Michal NIKL m B.H.C. Dobrá 3 40,44
34. Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 2,5 36,06
35. Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 2,5 29,49
36. Marek LEKEŠ m Arrows Ostrava 2 11,96

 

Kategorie junioři :

1. Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 5 132,47
2. Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 5 130,28
3. Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 4,5 128,09
4. Pavel KOLODĚJ j Šprtmejkři Ostrava 4,5 119,32
5. Libor HABICH j KSH Sever Zábřeh 4,5 117,13
6. Petr KUBA j SH Uničov Střelice 4,5 110,56
7. Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3,5 66,74
8. Libor SITA j KSH Sever Zábřeh 3 64,54
9. Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 3 60,16
10. Jan LEKEŠ j Arrows Ostrava 3 53,59
11. David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 3 38,25
12. Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 2,5 27,29
13. Jan WILCZEK j CSVČ J.Boska Havířov 2 20,72

 

Kategorie žáci :

1. David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 3,5 84,26
2. Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 3,5 73,31
3. Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 3,5 68,93
4. Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 3 62,35
5. Ondřej HOLÁTKO z Sokol Frýdek-Místek 3 49,21
6. David MIKLOVIČ z CSVČ J.Boska Havířov 3 44,82
7. Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 3 42,63
8. Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2,5 33,87
9. Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 2,5 31,68
10. Jan VŠETEČKA z CSVČ J.Boska Havířov 2,5 25,1
11. Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 2,5 22,91
12. Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2 18,53
13. Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 2 16,34
14. Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2 14,15
15. Daniel DVOŘÁK z CSVČ J.Boska Havířov 2 9,76
16. Jakub KOPČÁK z Šprtec Partyja Ostrava 1,5 7,57
17. Patrik SEDLÁŘ z Šprtec Partyja Ostrava 1,5 5,38
18. Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1,5 3,19
19. Vojtěch PÍSKALA z CSVČ J.Boska Havířov 1 1

 

Kategorie ženy :

1. Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 3,5 77,69

 

Absolutní pořadí turnaje :

1   Pavel PELIKÁN      m     KSH Sever Zábřeh       6.5   160.00
2 Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 6 153.81
3 Aleš TICHAVSKÝ m Šprtmejkři Ostrava 6 148.62
4 Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 5.5 143.43
5 Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 5.5 141.24
6 Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 5 139.04
7 Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5 136.85
8 David HULVA m Poruba mandlovna 5 134.66
9 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 5 132.47
10 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 5 130.28
11 Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 4.5 128.09
12 Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 125.90
13 Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4.5 123.71
14 Milan KALAMÁR m Notoři Havířov 4.5 121.51
15 Pavel KOLODĚJ j Šprtmejkři Ostrava 4.5 119.32
16 Libor HABICH j KSH Sever Zábřeh 4.5 117.13
17 Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 114.94
18 Jan BILKO m B.H.C. Dobrá 4.5 112.75
19 Petr KUBA j SH Uničov Střelice 4.5 110.56
20 Jan KUBEČKA m Šprtmejkři Ostrava 4.5 108.37
21 Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 106.18
22 Roman JEŽ m B.H.C. Dobrá 4 103.99
23 Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 4 101.79
24 Vladimír BENKO m Poruba mandlovna 4 99.60
25 Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 4 97.41
26 Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 4 95.22
27 Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 93.03
28 Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 4 90.84
29 Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 4 88.65
30 David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 86.46
31 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 3.5 84.26
32 Petr VÁLEK m Notoři Havířov 3.5 82.07
33 Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 3.5 79.88
34 Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 3.5 77.69
35 Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 3.5 75.50
36 Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 3.5 73.31
37 Martin IGNÁC m Šprtmejkři Ostrava 3.5 71.12
38 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 3.5 68.93
39 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3.5 66.74
40 Libor SITA j KSH Sever Zábřeh 3 64.54
41 Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 3 62.35
42 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 3 60.16
43 Adam BILKO m B.H.C. Dobrá 3 57.97
44 Otakar HABICH m KSH Sever Zábřeh 3 55.78
45 Jan LEKEŠ j Arrows Ostrava 3 53.59
46 Petr BRONCLÍK m B.H.C. Dobrá 3 51.40
47 Ondřej HOLÁTKO z Sokol Frýdek-Místek 3 49.21
48 Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 3 47.01
49 David MIKLOVIČ z CSVČ J.Boska Havířov 3 44.82
50 Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 3 42.63
51 Michal NIKL m B.H.C. Dobrá 3 40.44
52 David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 3 38.25
53 Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 2.5 36.06
54 Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 33.87
55 Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 31.68
56 Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 2.5 29.49
57 Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 2.5 27.29
58 Jan VŠETEČKA z CSVČ J.Boska Havířov 2.5 25.10
59 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 2.5 22.91
60 Jan WILCZEK j CSVČ J.Boska Havířov 2 20.72
61 Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2 18.53
62 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 2 16.34
63 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2 14.15
64 Marek LEKEŠ m Arrows Ostrava 2 11.96
65 Daniel DVOŘÁK z CSVČ J.Boska Havířov 2 9.76
66 Jakub KOPČÁK z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 7.57
67 Patrik SEDLÁŘ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 5.38
68 Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 3.19
69 Vojtěch PÍSKALA z CSVČ J.Boska Havířov 1 1.00


Turnaj byl přístupný široké veřejnosti, takže si zde mohli zahrát registrovaní
i neregistrovaní hráči (turnaj byl vhodný také pro začínající hráče).

GRAND PRIX 2009

vyhodnocení turnajové série a postupující na Mistrovství České republiky

 

Vítězové kategorií :

muži    : Michal Urbášek        KSH Sever Zábřeh
ženy : Monika Vudarčíková Notoři Havířov
junioři : Štěpán Dvořák SH Uničov Střelice
žáci : David Pelikán KSH Sever Zábřeh
klub : KSH Sever Zábřeh

 

Soutěž družstev :

 1. KSH Sever Zábřeh	        160,50
2. Šprtec Partyja Ostrava 124,50
3. Sokol Frýdek-Místek 107,00

4. SH Uničov Střelice 76,50
5. B.H.C. Dobrá 75,50
6. BHSK Kozojedy 60,50
7. Notoři Havířov 53,50
8. DDM Zábřeh 51,00
9. Šprtmejkři Ostrava 18,50
10. Tieto Stars 14,00
11. CSVČ J.Boska Havířov 10,50
12. Poruba mandlovna 9,00
13. Frýdek-Místek 8,50
14. PS Ještěr Svinov 5,00
15. Arrows Ostrava 5,00
16. TJ Sokol Tichá 4,50
17. Dubicko 4,00
18. DDM Uničov 2,50

 

Kategorie muži :

1. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 615,98 4
2. Pelikán Jiří m KSH Sever Zábřeh 564,04 4
3. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 561,42 4
4. Palatka Zdeněk m Sokol Frýdek-Místek 548,18 4
5. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 545,88 4
6. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 517,42 4
7. Elner Tomáš m KSH Sever Zábřeh 512,54 4
8. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 501,72 4
9. Kováč David m Šprtec Partyja Ostrava 499,61 4
10. Gába Josef m Sokol Frýdek-Místek 473,47 4
11. Pelikán Pavel m KSH Sever Zábřeh 470,42 4
12. Vudarčík Michal m Notoři Havířov 449,35 4
13. Cudrák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 444,24 4
14. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 440,18 4
15. Klimánek Radim m Šprtec Partyja Ostrava 392,65 4
16. Král Lukáš m Šprtec Partyja Ostrava 391,60 4
17. Hlavín Tomáš m BHSK Kozojedy 368,71 4
18. Schmeister Petr m Šprtec Partyja Ostrava 360,60 4
19. Válek Petr m Notoři Havířov 341,35 3
20. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 321,57 4
21. Bilko Jan m B.H.C. Dobrá 313,13 3
22. Černý Jan m KSH Sever Zábřeh 306,53 4
23. Schmeister Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 293,35 3
24. Juhász Jarek m Šprtec Partyja Ostrava 277,99 4
25. Grapa Rostislav m Šprtec Partyja Ostrava 262,18 4
26. Kováč Jan m Šprtec Partyja Ostrava 258,36 4
27. Poštulka Martin m SH Uničov Střelice 243,39 4
28. Bohdalek Josef m Sokol Frýdek-Místek 237,44 2
29. Bilko Adam m B.H.C. Dobrá 218,72 3
30. Ščupák Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 194,67 2
31. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 193,68 3
32. Kalamár Milan m Notoři Havířov 193,46 2
33. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 174,04 2
34. Tichavský Aleš m Šprtmejkři Ostrava 148,62 1
35. Hulva David m Poruba Mandlovna 134,66 1
36. Vidomus Michal m KSH Sever Zábřeh 133,89 1
37. Gilar Lukáš m TJ Sokol Tichá 117,61 1
38. Kubečka Jan m Šprtmejkři Ostrava 108,37 1
39. Myroniuk Pavel m KSH Sever Zábřeh 107,05 2
40. Benko Vladimír m Poruba Mandlovna 99,60 1
41. Prchala Michal m KSH Sever Zábřeh 94,13 1
42. Urbášek Martin m Dubicko 90,87 1
43. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 88,74 2
44. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 87,25 2
45. Kapek Marek m Šprtec Partyja Ostrava 85,22 1
46. Hrbáč Petr m PS Ještěr Svinov 76,58 1
47. Ignác Martin m Šprtmejkři Ostrava 71,12 1
48. Matějíček Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 67,94 1
49. Semenec Jan m Tieto Stars 63,62 1
50. Mach Pavel m Šprtec Partyja Ostrava 61,46 1
51. Habich Otakar m KSH Sever Zábřeh 55,78 1
52. Liolias Marek m Tieto Stars 52,83 1
53. Nikl Michal m B.H.C. Dobrá 52,34 2
54. Záruba Pavel m Tieto Stars 46,35 1
55. Jursa Radek m Tieto Stars 39,87 1
56. Valenta Zdeněk m Šprtec Partyja Ostrava 29,07 1
57. Noga Tomáš m B.H.C. Dobrá 19,92 1
58. Lekeš Marek m Arrows Ostrava 11,96 1
59. Skalba Vojtěch m Šprtec Partyja Ostrava 9,64 1
60. Gřešák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 8,27 1
61. Skalba Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 5,32 1
62. Skalba Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 3,16 1

 

Kategorie ženy :

1. Vudarčíková Monika l Notoři Havířov 305,78 4
2. Grabinská Veronika l Sokol Frýdek-Místek 260,74 3
3. Bohdalková Alena l Frýdek-Místek 222,69 2
4. Holátková Elena l Sokol Frýdek-Místek 202,01 2
5. Pelikánová Romana l KSH Sever Zábřeh 86,59 3
6. Hlavínová Lucie l BHSK Kozojedy 83,06 1
7. Wenzelová Monika l Šprtec Partyja Ostrava 39,68 2
8. Tkáčová Jana l Tieto Stars 24,75 1
9. Václavíková Mirka l Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1

 

Kategorie junioři :

1. Dvořák Štěpán j SH Uničov Střelice 444,27 4
2. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 436,83 3
3. Grapa Matěj j Šprtec Partyja Ostrava 419,44 4
4. Chylek Michal j B.H.C. Dobrá 401,13 4
5. Sita Libor j KSH Sever Zábřeh 388,69 4
6. Kuba Petr j DDM Uničov 324,24 4
7. Halás Mikuláš j Šprtec Partyja Ostrava 299,34 4
8. Dudzik Jakub j Sokol Frýdek-Místek 270,97 4
9. Šebestík Miroslav j Sokol Frýdek-Místek 268,84 2
10. Ondra Radim j SH Uničov Střelice 265,36 4
11. Juhasz David j Šprtec Partyja Ostrava 241,37 4
12. Ševčík Radek j Sokol Frýdek-Místek 135,81 1
13. Koloděj Pavel j Šprtmejkři Ostrava 119,32 1
14. Habich Libor j KSH Sever Zábřeh 117,13 1
15. Polesný Vojtěch j BHSK Kozojedy 114,20 3
16. Pail Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 72,26 1
17. Lekeš Jan j Arrows Ostrava 53,59 1
18. Holátko Daniel j Sokol Frýdek-Místek 53,03 1
19. Gřešák Dominik j Šprtec Partyja Ostrava 48,24 1
20. Zeman Lukáš j BHSK Kozojedy 31,66 3
21. Grabinská Michaela j Sokol Frýdek-Místek 22,29 1
22. Wilczek Jan j CSVČ J.Boska Havířov 20,72 1
23. Melichařík Ondřej j PS Ještěr Svinov 13,96 1

 

Kategorie žáci :

1. Pelikán David z KSH Sever Zábřeh 514,05 4
2. Hlavín Matěj z BHSK Kozojedy 331,67 4
3. Linger Tomáš z BHSK Kozojedy 244,97 3
4. Ehrenberger Patrik z DDM Zábřeh 238,98 3
5. Matýsek Matěj z Šprtec Partyja Ostrava 186,09 4
6. Skaličan Robin z DDM Zábřeh 150,94 4
7. Holátko Ondřej z Sokol Frýdek-Místek 143,47 4
8. Poštulka Jan z SH Uničov Střelice 91,05 4
9. Rösler Dominik z DDM Zábřeh 86,56 3
10. Kubík Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 84,44 4
11. Gutkajs Lukáš z BHSK Kozojedy 77,89 2
12. Sedlář Patrik z Šprtec Partyja Ostrava 73,03 3
13. Friedl Štěpán z DDM Zábřeh 70,70 4
14. Ťuik Michal z DDM Zábřeh 70,35 4
15. Kubíková Lucka z Šprtec Partyja Ostrava 64,77 3
16. Miklovič David z CSVČ J.Boska Havířov 44,82 1
17. Grapová Klára z Šprtec Partyja Ostrava 37,98 4
18. Všetečka Jan z CSVČ J.Boska Havířov 25,10 1
19. Dvořák Daniel z CSVČ J.Boska Havířov 9,76 1
20. Kopčák Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 7,57 1
21. Pelíšek Ondřej z Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
22. Pískala Vojtěch z CSVČ J.Boska Havířov 1,00 1

 

Absolutní pořadí :

1. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 615,98 4
2. Pelikán Jiří m KSH Sever Zábřeh 564,04 4
3. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 561,42 4
4. Palatka Zdeněk m Sokol Frýdek-Místek 548,18 4
5. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 545,88 4
6. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 517,42 4
7. Pelikán David z KSH Sever Zábřeh 514,05 4
8. Elner Tomáš m KSH Sever Zábřeh 512,54 4
9. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 501,72 4
10. Kováč David m Šprtec Partyja Ostrava 499,61 4
11. Gába Josef m Sokol Frýdek-Místek 473,47 4
12. Pelikán Pavel m KSH Sever Zábřeh 470,42 4
13. Vudarčík Michal m Notoři Havířov 449,35 4
14. Klimánek Radim m Šprtec Partyja Ostrava 445,80 4
15. Dvořák Štěpán j SH Uničov Střelice 444,27 4
16. Cudrák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 444,24 4
17. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 440,18 4
18. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 436,83 3
19. Grapa Matěj j Šprtec Partyja Ostrava 419,44 4
20. Chylek Michal j B.H.C. Dobrá 401,13 4
21. Král Lukáš m Šprtec Partyja Ostrava 391,60 4
22. Sita Libor j KSH Sever Zábřeh 388,69 4
23. Hlavín Tomáš m BHSK Kozojedy 368,71 4
24. Schmeister Petr m Šprtec Partyja Ostrava 360,60 4
25. Válek Petr m Notoři Havířov 341,35 3
26. Hlavín Matěj z BHSK Kozojedy 331,67 4
27. Kuba Petr j DDM Uničov 324,24 4
28. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 321,57 4
29. Bilko Jan m B.H.C. Dobrá 313,13 3
30. Černý Jan m KSH Sever Zábřeh 306,53 4
31. Vudarčíková Monika l Notoři Havířov 305,78 4
32. Halás Mikuláš j Šprtec Partyja Ostrava 299,34 4
33. Schmeister Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 293,35 3
34. Juhász Jarek m Šprtec Partyja Ostrava 277,99 4
35. Dudzik Jakub j Sokol Frýdek-Místek 270,97 4
36. Šebestík Miroslav j Sokol Frýdek-Místek 268,84 2
37. Ondra Radim j SH Uničov Střelice 265,36 4
38. Grapa Rostislav m Šprtec Partyja Ostrava 262,18 4
39. Grabinská Veronika l Sokol Frýdek-Místek 260,74 3
40. Kováč Jan m Šprtec Partyja Ostrava 258,36 4
41. Linger Tomáš z BHSK Kozojedy 244,97 3
42. Poštulka Martin m SH Uničov Střelice 243,39 4
43. Juhasz David j Šprtec Partyja Ostrava 241,37 4
44. Ehrenberger Patrik z DDM Zábřeh 238,98 3
45. Bohdalek Josef m Sokol Frýdek-Místek 237,44 2
46. Bohdalková Alena l Frýdek-Místek 222,69 2
47. Bilko Adam m B.H.C. Dobrá 218,72 3
48. Holátková Elena l Sokol Frýdek-Místek 202,01 2
49. Ščupák Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 194,67 2
50. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 193,68 3
51. Kalamár Milan m Notoři Havířov 193,46 2
52. Matýsek Matěj z Šprtec Partyja Ostrava 186,09 4
53. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 174,04 2
54. Skaličan Robin z DDM Zábřeh 150,94 4
55. Tichavský Aleš m Šprtmejkři Ostrava 148,62 1
56. Holátko Ondřej z Sokol Frýdek-Místek 143,47 4
57. Ševčík Radek j Sokol Frýdek-Místek 135,81 1
58. Hulva David m Poruba Mandlovna 134,66 1
59. Vidomus Michal m KSH Sever Zábřeh 133,89 1
60. Koloděj Pavel j Šprtmejkři Ostrava 119,32 1
61. Gilar Lukáš m TJ Sokol Tichá 117,61 1
62. Habich Libor j KSH Sever Zábřeh 117,13 1
63. Polesný Vojtěch j BHSK Kozojedy 114,20 3
64. Kubečka Jan m Šprtmejkři Ostrava 108,37 1
65. Myroniuk Pavel m KSH Sever Zábřeh 107,05 2
66. Benko Vladimír m Poruba Mandlovna 99,60 1
67. Prchala Michal m KSH Sever Zábřeh 94,13 1
68. Poštulka Jan z SH Uničov Střelice 91,05 4
69. Urbášek Martin m Dubicko 90,87 1
70. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 88,74 2
71. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 87,25 2
72. Pelikánová Romana l KSH Sever Zábřeh 86,59 3
73. Rösler Dominik z DDM Zábřeh 86,56 3
74. Kapek Marek m Šprtec Partyja Ostrava 85,22 1
75. Kubík Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 84,44 4
76. Hlavínová Lucie l BHSK Kozojedy 83,06 1
77. Gutkajs Lukáš z BHSK Kozojedy 77,89 2
78. Hrbáč Petr m PS Ještěr Svinov 76,58 1
79. Sedlář Patrik z Šprtec Partyja Ostrava 73,03 3
80. Pail Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 72,26 1
81. Ignác Martin m Šprtmejkři Ostrava 71,12 1
82. Friedl Štěpán z DDM Zábřeh 70,70 4
83. Ťuik Michal z DDM Zábřeh 70,35 4
84. Matějíček Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 67,94 1
85. Kubíková Lucka z Šprtec Partyja Ostrava 64,77 3
86. Semenec Jan m Tieto Stars 63,62 1
87. Mach Pavel m Šprtec Partyja Ostrava 61,46 1
88. Habich Otakar m KSH Sever Zábřeh 55,78 1
89. Lekeš Jan j Arrows Ostrava 53,59 1
90. Holátko Daniel j Sokol Frýdek-Místek 53,03 1
91. Liolias Marek m Tieto Stars 52,83 1
92. Nikl Michal m B.H.C. Dobrá 52,34 2
93. Gřešák Dominik j Šprtec Partyja Ostrava 48,24 1
94. Záruba Pavel m Tieto Stars 46,35 1
95. Miklovič David z CSVČ J.Boska Havířov 44,82 1
96. Jursa Radek m Tieto Stars 39,87 1
97. Wenzelová Monika l Šprtec Partyja Ostrava 39,68 2
98. Grapová Klára z Šprtec Partyja Ostrava 37,98 4
99. Zeman Lukáš j BHSK Kozojedy 31,66 3
100. Valenta Zdeněk m Šprtec Partyja Ostrava 29,07 1
101. Všetečka Jan z CSVČ J.Boska Havířov 25,10 1
102. Tkáčová Jana l Tieto Stars 24,75 1
103. Grabinská Michaela j Sokol Frýdek-Místek 22,29 1
104. Wilczek Jan j CSVČ J.Boska Havířov 20,72 1
105. Noga Tomáš m B.H.C. Dobrá 19,92 1
106. Melichařík Ondřej j PS Ještěr Svinov 13,96 1
107. Lekeš Marek m Arrows Ostrava 11,96 1
108. Dvořák Daniel z CSVČ J.Boska Havířov 9,76 1
109. Skalba Vojtěch m Šprtec Partyja Ostrava 9,64 1
110. Gřešák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 8,27 1
111. Kopčák Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 7,57 1
112. Skalba Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 5,32 1
113. Skalba Jakub m Šprtec Partyja Ostrava 3,16 1
114. Václavíková Mirka l Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
115. Pelíšek Ondřej z Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
116. Pískala Vojtěch z CSVČ J.Boska Havířov 1,00 1

 

Tisková zpráva:
Tuž posledni turnaj serije gran pri sme spachali u nas v Ostravě.

Celkem se včas přihlasilo 11 tymu, akurat jeden mistni nepochopil, že stoly nezbirame na podzim hrabjami po lukach a složenky opravdu něřešime, ale co už jim budeš mluvit..

O zahajeni se tentoktat postarali zmrzli hasiči ze Svinova. Nikdo z nas nevěřil, že by mohli ekzistovat taci frajeři, co v sobotu rano vstanu a du do zimy pro čest a slavu. Fakt je ten, že byli dobři, ale když už všichni z nich věděli, že parky su ve vodě a ta vaři, bylo po dramatech s pseudoohňami.

Turnaj odstartoval klasicky se skluzem, bo každy se musi přivitať s velkoměstem a někeři si ty okruhy davaji aj dvakrat.

Tak a ze sportu tu je kratka reportaž psana po kuskach:

Dobře zahrali zejmena ti haviřovaci, taka obyčejna rodinka, ale golu oba rozdali...plny ranec.

No jediny kdo nakonec nedorazil byl ten pakistanec, bo pry ma nabity kalendař.

No, aby nebylo že..., ženske v kuchyni makaly jak šrubi, naši chlapi hrali troška slabči, ale děcka ty vysledky dřeli jak pastelki po asfaltu.

Na partyju zbyla aj medajla, dost jich ale zebrali ti zahadni Kozojedi, no ale, aj na ten druhy Zabřeh z pod hor ňake zbyly. Dobrá, dobrá... víme už aj o vas.

Však aj ty děcka z Haviřova se mohly přetrhnuť, ale ti šefi měli take naroky, že sme aj my čekali, esli parky budu fakt zadara.

Někeři se aj divili, kde že su ti modři z Frydku s tym jeřabem co si potykal s Abramovičem. No, ale stejně byli všichni šťastni, bo z medajli pro baby měly radost aj děcka. Však to hrajem pro radost, no ni?!

No a v tych kategoryjach to skončilo tak:

žaci: pelikán d /zabřeh/, linger /kozojedi/, hlavin /kozojedi/
junioři: dvořák /uničoff/, halás /partyja/, chylek /dobrá/
ženy: vudarčikova /horníkov/, neoficielně /kubíková a grapová partyja/
muži: pelikán p /zabřeh/, vudarčik /horníkov/, tichavský a /šprtmejkři/

Díky všem za povinnu učast a přiště z lampionami: zdar!
Místo: školní jídelna ZŠ a MŠ Ostrava - Svinov, Bílovecká 10/7 (asi 5 minut chůze z nádraží Svinov). Fotogalerii školy naleznete zde.
Obrazek


Přihlášky: je třeba nahlásit do čtvrtku 29. října 2009 do 20:00

po dohodě je možnost se přihlásit také přímo v den konání turnaje

e-mail: sprtec@partyja.cz
webový formulář: odeslat zprávu
sms: 776 088 156

Přihlášky doporučujeme zasílat před uvedeným termínem (pokud jste již rozhodnuti), protože nám tím usnadníte přípravu pořadatelství. Stejně tak pokud klub přihlašuje své hráče, může zasílat přihlášky postupně.

Členové našeho klubu budou po potvrzení své účasti přihlášeni hromadně.

Startovné:
do 18 let věku : 25,-Kč
od 19 let věku : 50,-Kč

Hraje se ve 4 kategoriích dle Soutěžního řádu :
muži : od 19 let
ženy : od 19 let případně na vlastní žádost od 14 let
junioři : 14 - 18 let
žáci : do 13 let včetně

Občerstvení: jak je již zvykem na turnajích Českého svazu stolního hokeje, bude na místě zajištěno jak hlavní jídlo, tak i další občerstvení.

Oběd (50,- Kč za porci) je zajištěn pouze pro ty účastníky turnaje, kteří si jej objednají předem (bude upřesněno později - doporučujeme nahlásit zároveň s přihláškou).

Ostatní informace k soutěži viz. Soutěžní řád, případně můžete podat dotaz
e-mailem: sprtec@partyja.cz, webovým formulářem: odeslat zprávu, sms zprávou: 776 088 156.

 


Srdečně zveme každého hráče stolního hokeje!

 

Náhledy fotografií ze složky 6. turnaj série Grand Prix 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>