Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek
V sobotu 3. října 2009 se uskutečnil 6. turnaj Žákovského poháru 2009.
Turnaj se odehrál v DDM Krasohled Zábřeh na Moravě

Turnaj  je přístupný široké veřejnosti, takže si na něm mohou zahrát registrovaní
i neregistrovaní hráči (turnaj je vhodný také pro začínající hráče).

Prezentace do 9:00, zahájení turnaje v 9:30, předpokládané zakončení v 16:30

Poslední turnaj letošní série Žákovského poháru se uskutečnil v sobotu 3.10.2009 v Zábřehu na Moravě. V naší výpravě bylo 7 hráčů a hráček, chyběl jen "vykartovaný" Matěj Matýsek. Poprvé v této sezóně se z medaile radovali junior Mikuláš Halás a zástupce kategorie žáků Jakub Kubík. Našemu týmu uniklo vítězství v kategorii družstev o pouhého půl bodu, když se v posledních kolech projevilo zranění našeho klíčového hráče Matěje Grapy, který celý turnaj odehrál se sebezapřením.

Oficiální pořadí série Žákovského poháru 2009:
(zvýraznění hráči postupují do finále jednotlivců 7.11.2009 v Cvč KLIKA v Ostravě)

ObrazekCelkové výsledky turnajové série [PDF, 50 KB] 

Pořadí juniorů po 6. turnaji

1 Andrle Kamil KSH Sever Zábřeh j 414,57 4
2 Dvořák Štěpán SH Uničov Střelice j 390,47 4
3 Sita Libor KSH Sever Zábřeh j 388,71 4
4 Grapa Matěj Šprtec Partyja Ostrava j 350,32 4
5 Ondra Radim SH Uničov Střelice j 334,68 4
6 Halás Mikuláš Šprtec Partyja Ostrava j 333,34 4
7 Pail Patrik Šprtec Partyja Ostrava j 279,79 3
8 Polesný Vojtěch BHSK Kozojedy j 238,99 4
9 Pavelka Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí j 225,42 4
10 Juhász David Šprtec Partyja Ostrava j 212,62 4
11 Nečas Jakub KSH Sever Zábřeh j 196,34 2
12 Čermák Michal KSH Sever Zábřeh j 166,61 3
13 Hořelka Patrik ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí j 111,86 4
14 Ševeček Jan ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí j 99,15 4
15 Kuba Petr SH Uničov Střelice j 96,40 1
16 Gřešák Dominik Šprtec Partyja Ostrava j 89,76 1
17 Dudzik Jakub Sokol Frýdek-Místek j 72,08 1
18 Flášar Jiří DDM Zábřeh j 71,71 1
19 Zeman Lukáš BHSK Kozojedy j 58,55 3
20 Pšánský Jan CSVČ J.Boska Havířov j 49,23 1
21 Nerušil Petr ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí j 39,08 1
22 Odstrčil Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí j 34,00 1
23 Chovanec David CZŠ Zlín j 21,48 1
24 Zgarba Martin CSVČ J.Boska Havířov j 8,62 1
25 Brázdil Dominik CZŠ Zlín j 4,30 1

Pořadí žáků po 6. turnaji

1 Pelikán David KSH Sever Zábřeh z 386,99 4
2 Ehrenberger Patrik DDM Zábřeh z 358,40 4
3 Matýsek Matěj Šprtec Partyja Ostrava z 269,12 4
4 Geryk Radek ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 258,66 4
5 Skaličan Robin DDM Zábřeh z 257,70 4
6 Hlavín Matěj BHSK Kozojedy z 239,29 4
7 Linger Tomáš BHSK Kozojedy z 229,01 4
8 Píša Dominik ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 217,06 4
9 Kubík Jakub Šprtec Partyja Ostrava z 206,72 4
10 Gutkajs Lukáš BHSK Kozojedy z 202,94 4
11 Mechl Stanislav CZŠ Zlín z 202,37 4
12 Poštulka Jan SH Uničov Střelice z 202,17 4
13 Pail Denis Šprtec Partyja Ostrava z 134,76 2
14 Rösler Dominik DDM Zábřeh z 125,14 3
15 Mechl Marek CZŠ Zlín z 101,03 4
16 Pagáč Tomáš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 92,35 2
17 Ťuik Michal DDM Zábřeh z 89,92 4
18 Kubíková Lucka Šprtec Partyja Ostrava z 84,54 4
19 Friedl Štěpán DDM Zábřeh z 60,55 3
20 Sedlář Patrik Šprtec Partyja Ostrava z 35,79 3
21 Tuchý Stanislav CSVČ J.Boska Havířov z 34,00 1
22 Grapová Klára Šprtec Partyja Ostrava z 31,49 2
23 Kutěj Daniel ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 29,29 1
24 Zielenková Barbora Šprtec Partyja Ostrava z 28,31 1
25 Červenka Martin CZŠ Zlín z 20,80 1
26 Konvičný Pavel ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 17,50 1
27 Fabian David CSVČ J.Boska Havířov z 13,69 1
28 Pískala Vojtěch CSVČ J.Boska Havířov z 11,15 1
29 Sedláková Michala Šprtec Partyja Ostrava z 7,83 1
30 Berky Michal CZŠ Zlín z 2,00 2
31 Dvořák Daniel CSVČ J.Boska Havířov z 1,00 1
32 Mechl Matěj CZŠ Zlín z 1,00 1
33 Petřek Aleš ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí z 1,00 1

Pořadí družstev po 6. turnaji

1 KSH Sever Zábřeh 88
2 Šprtec Partyja Ostrava 83
3 SH Uničov Střelice 77
4 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 65,5
5 DDM Zábřeh 64
6 BHSK Kozojedy 57
7 CZŠ Zlín 38
8 CSVČ J. Boska Havířov 8,5
9 Sokol Frýdek-Místek 4

Pořadí na stupních vítězů:

Žáci:
1. David PELIKÁN (KSH Sever Zábřeh)
2. Patrik EHRENBERGER (DDM Zábřeh)
3. Jakub KUBÍK (Šprtec Partyja Ostrava)

Junioři:
1. Štěpán DVOŘÁK (SH Uničov Střelice)
2. Mikuláš HALÁS (Šprtec Partyja Ostrava)
3. Jakub NEČAS (KSH Sever Zábřeh)

Družstva:
1. SH Uničov Střelice                        14,5
2. KSH Sever Zábřeh                        14
   Šprtec Partyja Ostrava                    14
4. DDM Zábřeh                                 13
5. BHS Kozojedy                               11,5
6. ZŠ Šafaříkova Valašské Mezíříčí     10
7. CZŠ Zlín                                           6

Křížová tabulka turnaje :

1  Štěpán DVOŘÁK      6.5   14:R 19:V 12:V  3:V  2:V  4:V  6:V
2 David PELIKÁN 5 21:V 18:V 8:V 6:V 1:P 7:V 5:P
3 Patrik EHRENBERGER 5 16:V 24:V 7:V 1:P 6:R 10:R 11:V
4 Mikuláš HALÁS 5 7:P 30:V 24:V 13:V 5:V 1:P 10:V
5 Jakub NEČAS 5 10:P 25:V 20:V 21:V 4:P 18:V 2:V
6 Matěj GRAPA 4.5 13:V 11:V 10:V 2:P 3:R 12:V 1:P
7 Jakub KUBÍK 4.5 4:V 28:V 3:P 11:V 8:V 2:P 12:R
8 Radim ONDRA 4.5 22:V 9:V 2:P 10:R 7:P 20:V 16:V
9 Robin SKALIČAN 4.5 23:V 8:P 15:R 19:V 10:P 24:V 18:V
10 Vojtěch POLESNÝ 4 5:V 15:V 6:P 8:R 9:V 3:R 4:P
11 Michal ČERMÁK 4 26:V 6:P 17:V 7:P 13:V 15:V 3:P
12 Matěj HLAVÍN 4 19:R 29:V 1:P 14:V 15:V 6:P 7:R
13 Radek GERYK 4 6:P 26:V 18:V 4:P 11:P 19:V 22:V
14 Dominik RÖSLER 3.5 1:R 20:P 23:V 12:P 19:R 27:V 17:R
15 Tomáš LINGER 3.5 25:V 10:P 9:R 20:V 12:P 11:P 24:V
16 Jan POŠTULKA 3.5 3:P 17:P 30:V 23:V 24:R 21:V 8:P
17 Lucka KUBÍKOVÁ 3.5 24:P 16:V 11:P 18:P 25:V 28:V 14:R
18 Lukáš GUTKAJS 3 27:V 2:P 13:P 17:V 21:V 5:P 9:P
19 Patrik HOŘELKA 3 12:R 1:P 29:V 9:P 14:R 13:P 27:V
20 Dominik PÍŠA 3 29:R 14:V 5:P 15:P 22:V 8:P 25:R
21 Stanislav MECHL 3 2:P 27:V 28:V 5:P 18:P 16:P 26:V
22 Jan ŠEVEČEK 3 8:P 23:P 27:V 28:V 20:P 26:V 13:P
23 Patrik SEDLÁŘ 3 9:P 22:V 14:P 16:P 27:P 29:V 30:V
24 Tomáš PAVELKA 2.5 17:V 3:P 4:P 26:V 16:R 9:P 15:P
25 Marek MECHL 2.5 15:P 5:P 26:P 29:V 17:P 30:V 20:R
26 Lukáš ZEMAN 2 11:P 13:P 25:V 24:P 28:V 22:P 21:P
27 Michal ŤUIK 2 18:P 21:P 22:P 30:V 23:V 14:P 19:P
28 David JUHASZ 2 30:V 7:P 21:P 22:P 26:P 17:P 29:V
29 Klára GRAPOVÁ 1 20:R 12:P 19:P 25:P 30:R 23:P 28:P
30 Michal BERKY .5 28:P 4:P 16:P 27:P 29:R 25:P 23:P

 

Náhledy fotografií ze složky 6. turnaj Žákovského poháru 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>