Jdi na obsah Jdi na menu
 



Tabulka po základní části 9. ročníku extraligy

P. Jméno Pz V Vp Pp P
Skóre
Body Rozdíl Úsp.
1. David Kováč
26 20 3 0 3 93 : 31 66 62 85%
2. Ján Kováč
26 19 3 1 3 72 : 38 64 34 82%
3. Tomáš Schmeister
26 16 0 4 6 77 : 49 52 28 67%
4. Lukáš Král
26 13 2 5 6 48 : 34 48 14 62%
5. Jaroslav Juhász
26 11 4 1 10 55 : 46 42 9 54%
6. Radim Klimánek
26 11 3 2 10 55 : 56 41 -1 53%
7. Josef Mlýnek
26 9 4 1 12 49 : 41 36 8 46%
8. Marek Kapek
26 9 1 5 11 42 : 49 34 -7 44%
9. Jan Strakoš
26 9 3 1 13 28 : 56 34 -28 44%
10. Ivan Strachoň
26 9 2 1 14 36 : 43 32 -7 41%
11. Mikuláš Halás
26 8 2 1 15 57 : 75 29 -18 37%
12. David Juhász
26 7 1 2 16 23 : 51 25 -28 32%
13. Tereza Synková
26 4 2 6 14 23 : 58 22 -35 28%
14. Rostislav Grapa
26 6 1 1 18 36 : 67 21 -31 27%

Křížová tabulka:
(kliknutím se zobrazí celá v novém okně)
Obrazek


Play - Off /1.6. klubovna SVMS Hastrman, 8.-9.6. Restaurace Balkán

1. kolo

Osmifinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Jaroslav Juhász
1
2 T
4
2 P
2 T


4
David Juhász
4
1
1
1
1


1

Osmifinále B
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Radim Klimánek
2
6
2
3
6


4
Mikuláš Halás
1
2
5
1
1


1

Osmifinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Josef Mlýnek
1 T
3 T
1
0
2 P
0
1
4
Ivan Strachoň
0
2
4
1 P
1
2
0
3

Osmifinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Marek Kapek
1
1
4
1
3
3

4
Jan Strakoš
2 T
2 P
1
0
2 T
2

2


2. kolo

Čtvrtfinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
3
2
5
3



4
Marek Kapek
1
1
3
1



0

Čtvrtfinále B
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Ján Kováč 0
2
1
1
3 P
2

2
Josef Mlýnek
2
4
0
2 P
2
4

4

Čtvrtfinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Tomáš Schmeister
2 T
5
2 P
1
1
3

4
Radim Klimánek
1
1
1
4
2 P
1

2

Čtvrtfinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Lukáš Král
1
5
2
5
2
2

4
Jaroslav Juhász
2
3
1
1
3
1

2


3. kolo

Semifinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
3
3
0
9
2


4
Josef Mlýnek
1
2
1
3
1


1

Semifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Tomáš Schmeister
3 P
2
2
3
3


4
Lukáš Král 2
1
3 T
0
2


1


4. kolo

O 3-tí místo
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Lukáš Král 1
2
3
2
3
5

4
Josef Mlýnek 2 P
1
1
3 T
0
1

2

Finále I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč 2
0 5
5
3
5

4
Tomáš Schmeister 0
4
2
1
4
3

2


Pořadí na stupních vítězů:

1. David Kováč
2. Tomáš Schmeister
3. Lukáš Král

Kategorie juniorů:

1. Mikuláš Halás
2. David Juhász
3. Tereza Synková


Konečná tabulka 9. ročníku extraligy:

1. David Kováč /Litvínov/
2. Tomáš Schmeister /Sareza/
3. Lukáš Král /Kladno/
4. Josef Mlýnek /Karlovy Vary/
5. Ján Kováč /Slavia/
6. Jaroslav Juhász /Pardubice/
7. Radim Klimánek /Vítkovice/
8. Marek Kapek /Vsetín/
9. Jan Strakoš /Sparta/
10. Ivan Strachoň /Zvolen/
11. Mikuláš Halás /České Budějovice/
12. David Juhász /Šumperk/
13. Tereza Synková /GH/
14. Rostislav Grapa /Madagaskar/

***
Tabulka po 15. kole extraligy
Tabulka po 14. kole extraligy
Tabulka po 13. kole extraligy
Tabulka po 12. kole extraligy
Tabulka po 11. kole extraligy
Tabulka po 10. kole extraligy
Tabulka po 9. kole extraligy
Tabulka po 8. kole extraligy
Tabulka po 7. kole extraligy
Tabulka po 6. kole extraligy
Tabulka po 5. kole extraligy
Tabulka po 4. kole extraligy
Tabulka po 3. kole extraligy
Tabulka po 2. kole extraligy
Tabulka po 1. kole extraligy

 

Náhledy fotografií ze složky 9. ročník extraligy

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< listopad / 2017 >>