Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


Pořadí na stupních vítězů:

žáci: 1. David Pelikán, 2. Patrik Ehrenberger, 3. Tomáš Linger
junioři: 1. Kamil Andrle, 2. Miroslav Šebestík, 3. Libor Sita
ženy: 1. Elena Holatková, 2. Veronika Grabinská, 3. Alena Bohdalková
muži: 1. Michak Urbášek, 2. Jiří Pelikán, 3. David Kováč

Reportáž TVZ: přehrát / stáhnout

Výsledky jednotlivých kategorií:


družstva



1. KSH SEVER ZÁBŘEH 21.5
2. ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 17.5
3. STATIKA PALAS OSTRAVA 16.5
4. DDM ZÁBŘEH 13
5. BHSK KARLÍN 12.5
6. SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 12
7. FRÝDEK-MÍSTEK 10.5
8. DDM UNIČOV 7
9. ZÁBŘEH 2
žáci



P Hráč Klub Body GP
1. David PELIKÁN DDM Zábřeh 3.5 73.77
2. Patrik EHRENBERGER DDM Zábřeh 3.5 63.37
3. Tomáš LINGER BHSK Karlín 3 56.44
4. Dominik GŘEŠÁK Šprtec Partyja Ostrava 3 46.05
5. Matěj MATÝSEK Šprtec Partyja Ostrava 3 39.12
6. Matěj HLAVÍN BHSK Karlín 2.5 32.19
7. Lukáš GUTKAJS BHSK Karlín 2.5 28.72
8. Mikuláš HALÁS Šprtec Partyja Ostrava 2.5 25.26
9. David JUHÁSZ Šprtec Partyja Ostrava 1.5 11.40
10. Michal ŠVÁB DDM Zábřeh 1.5 7.93
11. Jan POŠTULKA DDM Uničov 1.5 4.47
junioři



P Hráč Klub Body GP
1. Kamil ANDRLE KSH Sever Zábřeh 5 139.60
2. Miroslav ŠEBESTÍK Sokol Frýdek-Místek 5 129.21
3. Libor SITA DDM Zábřeh 4.5 111.88
4. Štěpán DVOŘÁK DDM Uničov 3 42.58
5. Radim ONDRA DDM Uničov 2.5 35.65
ženy



P Hráč Klub Body GP
1. Elena HOLATKOVÁ Statika Palas Ostrava 4.5 122.28
2. Veronika GRABINSKÁ Sokol Frýdek-Místek 3.5 87.63
3. Alena BOHDALKOVÁ Sokol Frýdek-Místek 3.5 66.84
4. Lucie HLAVÍNOVÁ BHSK Karlín 2 14.86
5. Monika WENZELOVÁ Šprtec Partyja Ostrava 1 1.00
muži



P Hráč Klub Body GP
1. Michal URBÁŠEK KSH Sever Zábřeh 6 160.00
2. Jiří PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 5.5 152.53
3. David KOVÁČ Šprtec Partyja Ostrava 5.5 146.07
4. Josef FOCHER KSH Sever Zábřeh 5 136.14
5. Pavel PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 5 132.67
6. Tomáš HLAVÍN BHSK Karlín 4.5 125.74
7. Zdeněk PALATKA Statika Palas Ostrava 4.5 118.81
8. Jiří KUBALÁK KSH Sever Zábřeh 4.5 115.35
9. Jaroslav SITTA KSH Sever Zábřeh 4 108.42
10. Martin PELIKÁN KSH Sever Zábřeh 4 104.95
11. Ján KOVÁČ Šprtec Partyja Ostrava 4 101.49
12. Antonín CUDRÁK Šprtec Partyja Ostrava 4 98.02
13. Petr SCHMEISTER Šprtec Partyja Ostrava 4 94.56
14. Josef GÁBA Statika Palas Ostrava 3.5 91.09
15. Petr ŠENK Statika Palas Ostrava 3.5 84.16
16. Jan BILKO Frýdek-Místek 3.5 80.70
17. Josef SVOBODA Frýdek-Místek 3.5 77.23
18. Jaroslav JUHÁSZ Šprtec Partyja Ostrava 3.5 70.30
19. Vítězslav FOLTÝN Frýdek-Místek 3.5 59.91
20. Marek KAPEK Šprtec Partyja Ostrava 3 52.98
21. Jan SITTA KSH Sever Zábřeh 3 49.51
22. Jan ČERNÝ KSH Sever Zábřeh 2 21.79
23. Otakar HABICH Zábřeh 2 18.33

 

Náhledy fotografií ze složky AkvaPet CUP 2008 - 4. turnaj

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>