Jdi na obsah Jdi na menu
 



Každoroční vyvrcholObrazekení šprtcové sezóny - Play-Off se uskutečnilo v restauraci "Balkán" v Ostravě -  Nové Vsi. Již podruhé za sebou do nejlepší "čtyřky" postoupil náš zástupce juniorské kategorie Matěj Grapa a po loňské stříbrné medaili tentokrát vybojoval v rodinné bitvě se svým otcem bronz. Ve finále se opět představil hostující Michal Urbášek z týmu KSH Sever Zábřeh, který v boji o zlato zdolal Davida Kováče.



1. kolo /1. - 14.6.2009/ Cvč KLIKA

Osmifinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa
4
4
0
1
3


4
Matěj Matýsek
2
0
3
0
0


1

Osmifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek
3
4
5
5



4
Klára Grapová
0
1
0
1



0

Osmifinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Matěj Grapa
4
4
3 P
9



4
Jakub Kubík
0
1
2
2



0

Osmifinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
5
3
1
3
5


4
David Juhász
1
0
2
1
2


1

Osmifinále E
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Jaroslav Juhász
3 T
4
0
1
1
3

2
Mikuláš Halás
2
3
5
4
3
6

4

Osmifinále F
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Ján Kováč
1 T
1
0
2
2


1
Radim Klimánek
0
2
3
3 T
3


4

Osmifinále G
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Lukáš Král
4
0
1
3
0
2
2
4
Antonín Cudrák
2
5
3
1
2
0
1
3

Osmifinále H
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Tomáš Schmeister
3
4
3 T
1
2
3

4
Josef Mlýnek
4
1
2
3
1
2

2


2. kolo /15. - 19.6.2009/ Cvč KLIKA

Čtvrtfinále A
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa 3 3 4 3 4 2 5 4
Mikuláš Halás 5 0 5 1 2 3 T
3 3

Čtvrtfinále B
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek
0
5
2
2
1
1

4
Radim Klimánek 2
3
0
1
2
0

2

Čtvrtfinále C
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Matěj Grapa
5
4 P
2
3 P



4
Tomáš Schmeister 0
3
1
2



0

Čtvrtfinále D
I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč
6
3 T
3
8



4
Lukáš Král 1
2
2
3



0


3. kolo /20.6.2009/ Restaurace Balkán

Semifinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa
2
2
0
3
0


1
David Kováč
5
3 T
3
2 4


4

Semifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek 1 T
1
0
7
3
6
3
4
Matěj Grapa 0
2
1
1
5
1
1
3


4. kolo /20.6.2008/ Restaurace Balkán

O 3-tí místo
I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa 4
1
3
3
0


1
Matěj Grapa 0
2
4 T
6
3


4

Finále I. II. III. IV. V. VI. VII.
Michal Urbášek 4
1
3
3
0
3
10
4
David Kováč 1
3
4
1
1 P
2
2
3

Pořadí na stupních vítězů:

1. Michal Urbášek
2. Matěj Grapa
3. David Kováč


Konečné pořadí 13. ročníku extraligy:

1. Michal Urbášek
2. Matěj Grapa
3. David Kováč
4. Rostislav Grapa
5. Lukáš Král
6. Tomáš Schmeister
7. Radim Klimánek
8. Mikuláš Halás
9. Jaroslav Juhász
10. Ján Kováč
11. Josef Mlýnek
12. Antonín Cudrák
13. David Juhász
14. Jakub Kubík
15. Klára Grapová
16. Matěj Matýsek
17. Tomáš Ščupák
18. Lucie Kubíková
 

Náhledy fotografií ze složky Finále 13. ročníku extraligy

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>