Jdi na obsah Jdi na menu
 



Grand Prix České republiky ve stolním hokeji - šprtci


Obrazek

Kategorie mužů :

1. Pelikán Pavel m Future 606,47 4
2. Elner Tomáš m Future 578,23 4
3. Urbášek Michal m KSH Sever Zábřeh 577,37 4
4. Pelikán Jiří m Future 564,78 4
5. Sitta Jan m KSH Sever Zábřeh 541,59 4
6. Habich Libor m Future 527,34 4
7. Focher Josef m KSH Sever Zábřeh 517,08 4
8. Schmeister Petr m ŠprtnemVámToTam 493,08 4
9. Gába Josef m BHC Pardál Ostrava 485,24 3
10. Kováč David m Šprtec Partyja Ostrava 480,81 4
11. Sitta Jaroslav m KSH Sever Zábřeh 479,64 4
12. Palatka Zdeněk m BHC Pardál Ostrava 464,66 4
13. Pelikán Martin m KSH Sever Zábřeh 439,12 4
14. Svoboda Josef m B.H.C. Dobrá 435,02 4
15. Král Lukáš m Šprtec Partyja Ostrava 381,08 4
16. Klimánek Radim m Šprtec Partyja Ostrava 354,96 4
17. Jež Michal m B.H.C. Dobrá 333,88 4
18. Foltýn Vítězslav m B.H.C. Dobrá 286,87 4
19. Černý Jan m KSH Sever Zábřeh 255,77 4
20. Cudrák Antonín m Šprtec Partyja Ostrava 243,61 3
21. Bohdálek Josef m Future 243,40 2
22. Koloděj Pavel m BHC Pardál Ostrava 235,21 2
23. Kubík Martin m Šprtec Partyja Ostrava 234,83 3
24. Bronclík Petr m B.H.C. Dobrá 224,58 4
25. Grapa Rostislav m Šprtec Partyja Ostrava 220,24 3
26. Hlavín Tomáš m BHS Kozojedy 206,86 2
27. Fojt Lukáš m Vsetín 182,74 2
28. Jež Roman m B.H.C. Dobrá 182,41 4
29. Nikl Michal m B.H.C. Dobrá 181,05 4
30. Juhász Jarek m Šprtec Partyja Ostrava 178,90 4
31. Kubalák Jiří m KSH Sever Zábřeh 164,95 2
32. Koloděj Dušan m BHC Pardál Ostrava 160,00 1
33. Polanský Tomáš m Vsetín 158,30 2
34. Pilát Lukáš m KSH Šternberk 139,60 1
35. Hamerka Petr m Šprtec Partyja Ostrava 132,63 2
36. Kováč Jan m Šprtec Partyja Ostrava 132,57 2
37. Hluchník Petr m BHC Pardál Ostrava 126,35 1
38. Schmeister Tomáš m Šprtec Partyja Ostrava 122,28 1
39. Poštulka Martin m SH Uničov Střelice 119,50 4
40. Rozsíval Radek m KSH Šternberk 115,35 1
41. Alexandrov Pavel m Future 115,13 1
42. Semenc Jan m ŠprtnemVámToTam 109,71 2
43. Messing Martin m B.H.C. Dobrá 107,79 3
44. Laštovica Karel m Vsetín 104,95 1
45. Bilko Jan m Dobrá 99,34 1
46. Kalmus Vlastimil m B.H.C. Dobrá 98,11 3
47. Kapek Marek m Šprtec Partyja Ostrava 57,76 1
48. Bodlák Adam m ŠprtnemVámToTam 46,05 1
49. Běhal Martin m Prostějov 41,21 1
50. Bilko Adam m B.H.C. Dobrá 36,76 1
51. Šmíd František m BHS Kozojedy 26,36 1
52. Jursa Radek m ŠprtnemVámToTam 17,56 1
53. Lekeš Marek m Pustkovec 3,98 1


Kategorie juniorů :

1. Grapa Matěj j Šprtec Partyja Ostrava 504,65 4
2. Sita Libor j Future 481,29 4
3. Andrle Kamil j KSH Sever Zábřeh 418,88 3
4. Dvořák Štěpán j SH Uničov Střelice 374,63 4
5. Chylek Michal j B.H.C. Dobrá 346,13 4
6. Pail Denis j Šprtec Partyja Ostrava 312,59 3
7. Pail Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 305,84 3
8. Ondra Radim j SH Uničov Střelice 281,26 4
9. Juhász David j Šprtec Partyja Ostrava 209,58 4
10. Morong Erik j KSH Sever Zábřeh 197,39 4
11. Dudzik Jakub j BHC Pardál Ostrava 160,22 2
12. Polesný Vojtěch j BHS Kozojedy 160,05 2
13. Šebestík Miroslav j Frýdek-Místek 132,67 1
14. Lekeš Jan j Pustkovec 125,92 2
15. Kubík Jakub j Šprtec Partyja Ostrava 106,22 4
16. Chyťa Filip j KSH Sever Zábřeh 94,42 4
17. Ševčík Radek j Future 84,44 1
18. Sedlář Patrik j Šprtec Partyja Ostrava 65,55 4
19. Holátko Daniel j BHC Pardál Ostrava 62,49 1
20. Halás Mikuláš j Šprtec Partyja Ostrava 62,05 2
21. Žváček Michal j KSH Sever Zábřeh 31,03 3
22. Zeman Lukáš j BHS Kozojedy 25,65 2


Kategorie žáků :

1. Pelikán David z KSH Sever Zábřeh 419,81 4
2. Ehrenberger Patrik z KSH Sever Zábřeh 404,90 4
3. Poštulka Jan z SH Uničov Střelice 208,01 4
4. Kubíková Lucka z Šprtec Partyja Ostrava 150,66 4
5. Ťuik Michal z KSH Sever Zábřeh 150,52 4
6. Matýsek Matěj z Šprtec Partyja Ostrava 104,96 3
7. Linger Tomáš z BHS Kozojedy 70,74 1
8. Holátko Ondřej z BHC Pardál Ostrava 65,12 3
9. Grapová Klára z Šprtec Partyja Ostrava 58,48 4
10. Hlavín Matěj z BHS Kozojedy 45,94 1
11. Gutkajs Lukáš z BHS Kozojedy 45,38 1
12. Mertlová Monika z KSH Sever Zábřeh 35,87 1
13. Rösler Dominik z KSH Sever Zábřeh 9,94 1
14. Kopčák Jakub z Šprtec Partyja Ostrava 6,62 1
15. Novotný Lukáš z BHC Pardál Ostrava 1,00 1


Kategorie žen :

1. Holatková Elena l BHC Pardál Ostrava 247,92 3
2. Grabinská Veronika l Future 210,22 3
3. Drábková Zuzana l Future 32,01 2
4. Václavíková Mirka l Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
5. Bronclíková Martina l Dobrá 1,00 1

Pořadí družstev :

1. Future 147,50
2. KSH Sever Zábřeh 143,50
3. Šprtec Partyja Ostrava 115,50
4. B.H.C. Dobrá 102,50
5. BHC Pardál Ostrava 73,50
6. SH Uničov Střelice 69,00
7. ŠprtnemVámToTam 30,00
8. BHS Kozojedy 30,00
9. Pustkovec 8,00
10. Vsetín 7,50
11. Frýdek-Místek 5,00
13. Dobrá 4,00
14. Prostějov 3,00

 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>