Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tabulka základní části 14. ročníku extraligy šprtce

P. Jméno Pz V Vp Pp P
Skóre
Body Rozdíl Úsp.
1. David Kováč 34 27 1 0 6 139 : 54 83 85 81%
2. Matěj Grapa 34 23 3 1 7 129 : 66 76 63 75%
3. Mikuláš Halás 34 20 3 2 9 148 : 84 68 64 67%
4. Lukáš Král 34 19 4 2 9 123 : 95 67 28 66%
5. Antonín Cudrák 34 20 3 1 10 76 : 45 67 31 66%
6. Rostislav Grapa 34 21 1 1 11 97 : 68 66 29 65%
7. Radim Klimánek 34 18 2 4 10 107 : 82 62 25 61%
8. Josef Mlýnek 34 19 2 0 13 92 : 61 61 31 60%
9. David Juhász 34 19 1 1 13 111 : 65 60 46 59%
10. Jaroslav Juhász 34 17 3 2 12 80 : 59 59 21 58%
11. Ján Kováč 34 12 8 6 8 92 : 75 58 17 57%
12. Petr Hamerka 34 12 5 5 12 69 : 61 51 8 50%
13. Martin Kubík 34 12 4 3 15 78 : 90 47 -12 46%
14. Matěj Matýsek 34 9 0 3 22 76 : 120 30 -44 29%
15. Jakub Kubík 34 7 1 6 20 81 : 109 29 -28 28%
16. Lucie Kubíková 34 6 1 2 25 55 : 130 22 -75 22%
17. Jakub Bořucký 34 2 0 3 29 29 : 168 9 -139 9%
18. Jakub Kopčák 34 1 0 0 33 44 : 194 3 -150 3%

Křížová tabulka základní části

Play-Off 14. ročníku extraligy šprtce









1. kolo (4. - 17.1)
















Osmifinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.
David Kováč







Lucie Kubíková
















Osmifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.
Matěj Grapa







Jakub Kubík
















Osmifinále C I. II. III. IV. V. VI. VII.
Mikuláš Halás







Matěj Matýsek
















Osmifinále D I. II. III. IV. V. VI. VII.
Lukáš Král







Martin Kubík
















Osmifinále E I. II. III. IV. V. VI. VII.
Antonín Cudrák







Petr Hamerka
















Osmifinále F I. II. III. IV. V. VI. VII.
Rostislav Grapa







Ján Kováč
















Osmifinále G I. II. III. IV. V. VI. VII.
Radim Klimánek







Jaroslav Juhász
















Osmifinále H I. II. III. IV. V. VI. VII.
Josef Mlýnek







David Juhász

























2. kolo (18. - 29.1)
















Čtvrtfinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.



























Čtvrtfinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.



























Čtvrtfinále C I. II. III. IV. V. VI. VII.



























Čtvrtfinále D I. II. III. IV. V. VI. VII.




































3. kolo (30.1.)
















Semifinále A I. II. III. IV. V. VI. VII.



























Semifinále B I. II. III. IV. V. VI. VII.




































4. kolo (30.1.)
















O 3-tí místo I. II. III. IV. V. VI. VII.



























Finále I. II. III. IV. V. VI. VII.


















 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>