Jdi na obsah Jdi na menu
 



Výroční turnaj 2008 byl oslavou čtvrtých narozenin našeho klubu. Již tradičně jsme na tuto akci přizvali všechny členy klubu a dále všechny, kteří nám pomáhají během klubové sezóny, tedy zejména rodinné příslušníky a přátele. Pozvánku navíc přijali členové porubského klubu Sušárna a zástupce TJ Sokol Tichá.


Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu a vytvořili fajn atmosféru a perfektní zázemí.

Hlavní poděkování samozřejmě míří za paní Hanou Klimánkovou!!!

Základní skupina


Nej výročního turnaje 2008:


nejvíce gólů v jednom utkání:16 - Vladimír Benko vs. Mikuláš Halás 10:6

nejvíce vstřelených gólů: 44 - Vladimír Benko    

nejvíce čistých kont: 4 - Lukáš Král. 3 - Lukáš Gilar, Mikuláš Halás

nejméně inkasovaných gólů: 7 - Michal Urbášek


Play-off

nejvíce gólů v jednom utkání: 15 - Lukáš Král vs. Vladimír Benko 4:11

čisté konto: 1 - Michal Urbášek, David Hulva


Celkem

Především veliká gratulace Michalu Urbáškovi, který celým turnajem prošel bez porážky a dále také Kláře Grapové, Patrikovi Pailovi a Lukášovi Gilarovi, kteří vyhráli své kategorie.



Základní kolo

























Skupina A MICH JAR MAT LPU LGI ANT JAK

Michal Urbášek
6:1 6:2 5:0 4:2 6:0 5:2

Jaroslav Juhász 1:6
4:5 5:1 5:1 4:1 5:0

Matěj Matýsek 2:6 5:4
3:3 2:2 6:0 9:3

Lukáš Puška 0:5 1:5 3:3
0:3 2:0 2:0

Lukáš Gilar 2:4 1:5 2:2 3:0
1:0 1:0

Antonín Skalba 0:6 1:4 0:6 0:2 0:1
0:3

Jakub Skalba 2:5 0:5 3:9 0:2 0:1 3:0







Jméno PZ V R P Skóre Body



1. Michal Urbášek 6 6 0 0 32:7 12



2. Matěj Matýsek 6 3 2 1 27:18 8



3. Jaroslav Juhász 6 4 0 2 24:14 8



4. Lukáš Gilar 6 3 1 2 10:11 7



5. Lukáš Puška 6 2 1 3 8:16 5



6. Jakub Skalba 6 1 0 5 8:22 2:0



7. Antonín Skalba 6 0 0 6 1:22 0



























Skupina B DKO LUK DJU MON PAT DAL KLA

David Kováč
7:0 3:6 6:3 4:8 5:0 K 2:1

Lukáš Král 0:7
3:0 5:1 4:0 7:0 2:0

David Juhász 6:3 0:3
5:0 0:1 0:1 3:0

Monika Wenzelová 3:6 1:5 0:5
0:13 5:0 K 1:1

Patrik Pail 8:4 0:4 1:0 13:0
4:1 6:1

Dalibor Buček 0:5 K 0:7 1:0 0:5 K 1:4
0:5 K

Klára Grapová 1:2 0:2 0:3 1:1 1:6 5:0 K


























Jméno PZ V R P Skóre Body



1. Lukáš Král 6 5 0 1 21:8 10



2. Patrik Pail 6 5 0 1 32:10 10



3. David Kováč 6 4 0 2 27:18 8



4. David Juhász 6 3 0 3 14:8 6



5. Klára Grapová 6 1 1 4 8:14 3



6. Monika Wenzelová 6 1 1 4 9:30 3



7. Dalibor Buček 6 1 0 5 2:26 2



























Skupina C VLA JAN MIK DEN BAR ANT LUK

Vladimír Benko
6:3 10:6 3:4 8:2 5:3 12:0

Ján Kováč 3:6
3:2 2:5 1:1 1:4 2:2

Mikuláš Halás 6:10 2:3
4:4 10:0 2:0 4:0

Denis Pail 4:3 5:2 4:4
9:2 3:4 6:1

Barbora Zielonková 2:8 1:1 0:10 2:9
2:4 4:4

Antonín Cudrák 3:5 4:1 0:2 4:3 4:2
1:1

Lukáš Kroščen 0:12 2:2 0:4 1:6 4:4 1:1


























Jméno PZ V R P Skóre Body



1. Vladimír Benko 6 6 0 0 44:18 12



2. Denis Pail 6 4 1 1 31:16 9



3. Mikuláš Halás 6 3 1 2 28:17 7



4. Antonín Cudrák 6 3 1 2 16:14 7



5. Ján Kováč 6 1 2 3 12:20 4



6. Lukáš Kroščen 6 0 3 3 8:29 3



7. Barbora Zielonková 6 0 2 4 11:36 2



























Skupina D LIB ROS MAT DAV VOJ JAN

Libor Dvořáček
10:2 8:2 3:6 5:1 7:1

Rostislav Grapa 2:10
2:4 3:3 1:4 4:0

Matěj Grapa 2:8 4:2
4:6 5:0 1:0

David Hulva 6:3 3:3 6:4
5:2 5:0

Vojtěch Skalba 1:5 4:1 0:5 2:5
1:0

Jana Zielonková 1:7 0:4 0:1 0:5 0:1




































Jméno PZ V R P Skóre Body



1. David Hulva 5 4 1 0 25:12 9



2. Libor Dvořáček 5 4 0 1 33:12 8



3. Matěj Grapa 5 3 0 2 16:16 6



4. Vojtěch Skalba 5 2 0 3 8:16 4



5. Rostislav Grapa 5 1 1 3 12:21 3



6. Jana Zielonková 5 0 0 5 1:18 0



7.












Play-Off



Osmifinále

Michal Urbášek – David Juhász 6:0

Matěj Matýsek – David Kováč 1:7

Lukáš Král – Lukáš Gilar 4:1

Patrik Pail – Jaroslav Juhász 4:2

Vladimír Benko – Vojtěch Skalba 8:1

Denis Pail – Matěj Grapa 2:3

David Hulva – Antonín Cudrák 3:0

Libor Dvořáček – Mikuláš Halás 7:2



Čtvrtfinále

Michal Urbášek – David Kováč 6:2

Lukáš Král – Patrik Pail 3:2 P

Vladimír Benko – Matěj Grapa 2:1

David Hulva – Libor Dvořáček 4:3



Semifinále

Michal Urbášek – Lukáš Král 3:1

Vladimír Benko – David Hulva 2:6



O 3-tí místo

Lukáš Král – Vladimír Benko 4:11



Finále

Michal Urbášek – David Hulva 5:2


Pořadí na stupních vítězů (absolutní pořadí):
1. Michal Urbášek, 2. David Hulva, 3. Vladimír Benko

Mládež
1. Patrik Patrik Pail, 2. Matěj Grapa, 2. David Juhász, 3. Denis Pail

Ženy a dívky:
1. Klára Grapová, 2. Monika Wenzelová, 3. Barbora Zielonková

Hosté:
1. Lukáš Gilar, 2. Vojtěch Skalba, 3. Lukáš Puška



Konečné pořadí turnaje:

1. Michal Urbášek /KSH Sever Zábřeh/
2. David Hulva /Sušárna Poruba/
3. Vladimír Benko
/Sušárna Poruba/
4. Lukáš Král /Šprtec Partyja Ostrava/
5. Patrik Pail
/Sušárna Poruba/
6. Libor Dvořáček /Sušárna Poruba/
7. David Kováč /Šprtec Partyja Ostrava/
8. Matěj Grapa /Šprtec Partyja Ostrava/
9. Denis Pail /Sušárna Poruba/
10. Matěj Matýsek /Šprtec Partyja Ostrava/
11. Jaroslav Juhász /Šprtec Partyja Ostrava/
12. Mikuláš Halás /Šprtec Partyja Ostrava/
13. Antonín Cudrák /Šprtec Partyja Ostrava/
14. Lukáš Gilar /TJ Sokol Tichá/
15. David Juhász
/Šprtec Partyja Ostrava/
16. Vojtěch Skalba /host/
17. Lukáš Puška /host/
18. Ján Kováč /Šprtec Partyja Ostrava/
19. Klára Grapová /host/
20. Rostislav Grapa
/Šprtec Partyja Ostrava/
21. Monika Wenzelová
22. Lukáš Kroščen
/Šprtec Partyja Ostrava/
23. Barbora Zielonková /Šprtec Partyja Ostrava/
24. Jakub Skalba /host/
25. Dalibor Buček /host/
26. Jana Zielonková /host/
27. Antonín Skalba /Šprtec Partyja Ostrava/

ObrazekVýsledky turnaje ke stažení [PDF 62 KB]

Obrazek

Mapa místa konání turnaje:
Obrazek
Školní jídelna ZŠ a MŠ Bílovecká 10, Ostrava - Svinov
zastávka MHD Svinov škola
GPS souřadnice: Loc: 49°49'4.37"N, 18°12'5.439"E

starší ročníky soutěže:
2007
2006
2005
 

Náhledy fotografií ze složky Výroční turnaj 2008

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>