Jdi na obsah Jdi na menu
 



Obrazek

V sobotu 21. listopadu se v Cvč KLIKA jsme oslavili výročí založení našeho klubu Výročním turnajem 2009 za přítomnosti hostů z Frýdku - Místku, Tiché a z klubu Arrows Ostrava. V turnaji se představili také naši noví členové a získali nové zkušenosti.

Pořadí na stupních vítězů:

Rostislav Grapa
Radim Klimánek
Ján Kováč

Základní kolo























Skupina A DKO JKO RKL PSA JBO

David Kováč
3:0 12:4 12:1 8:1

Ján Kováč 0:3
2:4 4:0 5:1

Radim Klimánek 4:12 4:2
4:3 5:2

Petr Saladyga 1:12 0:4 3:4
3:1

Jakub Bořucký 1:8 1:5 2:5 1:3























Jméno PZ V R P Skóre Body


1. David Kováč 4 4 0 0 35:6 8


2. Radim Klimánek 4 3 0 1 17:19 6


3. Ján Kováč 4 2 0 2 11:8 4


4. Petr Saladyga 4 1 0 3 7:21 2


5. Jakub Bořucký 4 0 0 4 5:21 0















































Skupina B MGR MHA JJU PRO


Matěj Grapa
4:3 4:2 10:1


Mikuláš Halás 3:4
4:3 9:1


Jaroslav Juhász 2:4 3:4
5:1


Petr Rohel 1:10 1:9 2:5



















































Jméno PZ V R P Skóre Body


1. Matěj Grapa 3 3 0 0 18:6 6


2. Mikuláš Halás 3 2 0 1 16:8 4


3. Jaroslav Juhász 3 1 0 2 10:10 2


4. Petr Rohel 3 0 0 3 4:24 0


























































Skupina C RGR DJU JLE KGR


Rostislav Grapa
0:3 2:1 4:2


David Juhász 3:0
3:2 6:2


Jan Lekeš 1:2 2:3
5:0


Klára Grapová 2:4 2:6 0:5



















































Jméno PZ V R P Skóre Body


1. David Juhász 3 3 0 0 12:4 6


2. Rostislav Grapa 3 2 0 1 6:6 4


3. Jan Lekeš 3 1 0 2 8:5 2


4. Klára Grapová 3 0 0 3 4:15 0


























































Skupina D ACU MLE PHA LGI MVA

Antonín Cudrák
1:0 1:1 3:2 4:0

Marek Lekeš 0:1
0:3 0:3 3:2

Petr Hamerka 1:1 3:0
2:0 5:1

Lukáš Gilar 2:3 3:0 0:2
1:0

Mirka Václavíková 0:4 2:3 1:5 0:1










































Jméno PZ V R P Skóre Body


1. Petr Hamerka 4 3 1 0 11:2 7


2. Antonín Cudrák 4 3 1 0 9:3 7


3. Lukáš Gilar 4 2 0 2 6:5 4


4. Marek Lekeš 4 1 0 2 3:9 2


5. Mirka Václavíková 4 0 0 4 3:13 0


























Play-Off

Osmifinále
David Kováč – Petr Rohel 13:1
Mikuláš Halás – Ján Kováč 2:3
Matěj Grapa – Petr Saladyga 5:0
Radim Klimánek – Jaroslav Juhász 3:1
David Juhász – Marek Lekeš 0:1
Antonín Cudrák – Jan Lekeš 1:0
Petr Hamerka – Mirka Václavíková 4:0
Rostislav Grapa – Lukáš Gilar 5:1

Čtvrtfinále
David Kováč – Ján Kováč 2:3
Matěj Grapa – Radim Klimánek 1:4
Marek Lekeš – Antonín Cudrák 3:0
Petr Hamerka – Rostislav Grapa 0:2

Semifinále
Ján Kováč – Radim Klimánek 1:3
Marek Lekeš – Rostislav Grapa 0:2

O 3-tí místo
Ján Kováč – Marek Lekeš 2:0

Finále
Radim Klimánek – Rostislav Grapa 0:3

Konečné pořadí turnaje:

1. Rostislav Grapa
2. Radim Klimánek
3. Ján Kováč
4. Marek Lekeš
5. David Kováč
6. Petr Hamerka
7. Antonín Cudrák
8. Matěj Grapa
9. David Juhász
10. Mikuláš Halás
11. Lukáš Gilar
12. Jan Lekeš
13. Jaroslav Juhász
14. Petr Saladyga
15. Mirka Václavíková
16. Petr Rohel
17. Klára Grapová
18. Jakub Bořucký
 

Náhledy fotografií ze složky Výroční turnaj 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>