Jdi na obsah Jdi na menu

Zprávy

Příspěvky

Rekonstrukce klubovny - 2.fáze

ObrazekBěhem letních prázdnim jsme nezáhaleli a realizovali jsme 2. fázi rekonstrukce klubovny a dalších přilehlých místností. Vše proběhlo podle plánu, a tak věříme, že se účastníkům letošního Mistrovství České republiky ve stolním hokeji - šprtci bude u nás v Centru volného času KLIKA líbit.

20. 6. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: Rekonstrukce klubovny - 2.fáze

Finále 15. ročníku extraligy

Obrazek15. ročník oranžové extraligy šprtce vyvrcholil v sobotu 19.6.2010 v Cvč KLIKA semifinálovými souboji, sérií o 3-tí místo a konečně finálovým duelem.

Mezi nejlepší "čtyřku" se letos probojovali dva zástupci oddílu BHC Pardál Ostrava, v základní části absolutně suverénní Zdeněk Palatka a čtvrtá v tabulce základní části Elena Holátková. Čest našeho klubu hájil loňský vítěz Matěj Grapa a Lukáš Král coby zástupce zakládajícího jádra klubu.

Vítězem letošního ročníku se stal Zdeněk Palatka, který ve finále porazil Matěje Grapu, třetí příčku vybojoval Lukáš Král, a tak čtvrté nepopulární místo obsadila Elena Holátková. Putovního žabáka bude letos opatrovat Radim Klimánek, trenér klubu.

19. 6. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: Finále 15. ročníku extraligy

Dětský den 2010

ObrazekVystoupení na Dětském dni v Ostravě - Svinově se pro náš klub stává již tradicí. Na prezentaci jsme připravili čtyři stoly a šprtec v provedení 10:1, který sloužil k nácviku samostatných nájezdů. Díky perfektnímu počasí, fajn atmosféře a výborné organizaci se všechny atrakce zúčastněných setkávaly se zájmem nejen dětí, ale také rodičů.

5. 6. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: Dětský den 2010

Den dětí na ZŠ a MŠ Bruzovice 2010

ObrazekV pátek 4.6.2010 jsme vystoupili na ZŠ a MŠ Bruzovice na Dni dětí.

Ve spolupráci s klubem B.H.C. Dobrá jsme představili hru šprtec a poté společně soutěžili s místními žáky v různých herních variantách.

V rámci Dne dětí předvedli své umění také mladí borci z 1. JUDO Club Baník Ostrava pod vedením trenéra Dušana Kozy.

Odkaz na stránky školy naleznete zde.

4. 6. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: Den dětí na ZŠ a MŠ Bruzovice 2010

Český rozhlas: reportáž o šprtci z naší klubovny

ObrazekVe středu 26.5. nás v naší klubovně v Cvč KLIKA navštívil reportér Českého rozhlasu pan Michal Kliment.

Na otázky odpovídali David Kováč, Martin Kubík, Matěj Grapa a Mikuláš Halás.

Vysílání se uskuteční v pátek 4.6. v pořadu Křížem krážem mezi 9:00 a 10:00..

Děkujeme za poskytnutý prostor a těšíme se na ohlasy posluchačů z řad zájemců o tuto skvělou hru.

4. turnaj série Grand Prix 2010

Obrazek4. turnaj série Grand Prix 2010 se uskutečnil v sobotu 22.5. v Cvč KLIKA Ostrava - Zábřeh.

Na turnaji startovalo celkem 54 hráčů z osmi týmů. Nejlépe se dařilo hráčům FUTURE, kteří navázali na vydařený pražský turnaj a opět zvítězili jak v družstvech, tak i v mužích.

Náš tým zazářil zejména v kategorii juniorů, ve které obsadil všechny medailové pozice (Matěj Grapa, Patrik a Denis Pailové), výborně zahrála také Lucie Kubíková v kategorii žáků a svou formu potvrdila ziskem bronzové medaile.

V ostře sledované kategorii mužů se nám už tolik nedařilo, nejlépe reprezentoval Lukáš Král a Martin Kubík. Ostatní hráči se budou muset soustředit na sbíraní bodů v příštích turnajích GP.

Celkově náš tým opět vybojoval třetí příčku v soutěži družstev a zase se nám tak o o kousek přiblížilo finále MČR této kategorie.

22. 5. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 4. turnaj série Grand Prix 2010

4. turnaj Žákovského poháru 2010

Obrazek Matěj Grapa zvítězil v absolutním pořadí 4. turnaje Žákovského poháru 2010 (a také v kategorii juniorů) a společně s dalšími členy klubu zajistil prvenství pro náš v tým v pořadí soutěže družstev.

Pod vedením trenéra Radima Klimánka podává náš mládežnický tým výborné výsledky a v letošní sezóně dokazuje stálou formu a chuť po dalších vítězstvích.

15. 5. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 4. turnaj Žákovského poháru 2010

3. turnaj série Grand Prix 2010

Obrazek3. turnaj série Grand Prix 2010 se poprvé v historii Českého svazu stolního hokeje uskutečnil v Praze.

Pod společným pořadatelstvím BHS Kozojedy a ČSSH se na turnaji představilo 48 hráčů ze 6-ti týmů.

Naše barvy reprezentovalo 12 hráčů a hráček. Konečně se zahráli mnozí hráči bojující o účast na MČR, které budeme pořádat v Ostravě. Jediný individuální úspěch ovšem zajistil svými již tradičně výbornými výkony Matěj Grapa v kategorii juniorů ziskem bronzu. Bronzovou medaili jsme získali také v kategorii družstev.

24. 4. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 3. turnaj série Grand Prix 2010

3. turnaj Žákovského poháru 2010

ObrazekV sobotu 10.4.2010 jsme na domácí půdě uspořádali 3. turnaj Žákovského poháru 2010.

Startovní pole se tentokrát muselo obejít bez mladých borců z Kozojed, Uničova a Valašského Meziříčí, přesto se turnaje zúčastnilo úctyhodných 28 hráčů a hráček. Chyběli také naši borci z juniorské kategorie, kteří dosud dominovali v průběžném pořadí žebříčku Žákovského poháru 2010.

V souboji o naše třetí vítězství v řadě jsme se celý turnaj snažili udolat hráče KSH Sever Zábřeh, což se nám nakonec nepovedlo, ale potěšující je rozhodně fakt, že jsme do posledního kola turnaje byli ve hře.

Poděkování pak patří osádce našeho realizačního týmu za fajn víkend se šprtcem.

10. 4. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 3. turnaj Žákovského poháru 2010

2. turnaj série Grand Prix 2010

Obrazek2. turnaj série Grand Prix 2010 se uskutečnil v Dobré u Frýdku-Místku.

Domácí se svého pořadatelství zhostili s chutí a celý turnaj uspořádali na výbornou. V krásném prostředí nového multifunkčního sálu se hrálo parádně a navíc celkově skvělou atmosféru umocnila výborná domácí kuchyně.

Sportovní výsledky našich reprezentantů tentokrát nebyly příliš zářné a také tolik chválení junioři svou disciplínou k celkovému bodovému hodnocení týmu příliš nepomohli. Pochvalu si tak zaslouží jen naše žákyně Lucie Kubíková a Klára Grapová, které shodně získaly po třech bodech a skončily daleko před mnohými dospělými reprezentanty.

27. 3. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 2. turnaj série Grand Prix 2010