Jdi na obsah Jdi na menu

Zprávy

Příspěvky

2. turnaj Žákovského poháru 2010

ObrazekNaše výprava pod vedením Martina Kubíka, Jaroslava Juhásze a Antonína Cudráka vyrazila směr Valmez s deseti mladými reprezentanty.

Nejlépe se z výpravy umístil Patrik Pail na druhém místě a Matěj Grapa na třetím místě v kategorii juniorů, dále Matěj Matýsek na třetím místě v kategorii žáků. Velice dobře turnaj odehráli také Mikuláš Halás na pátém místě a Jakub Kubík na šestém místě v juniorech. Další hráči si také oproti poslednímu turnaji většinou bodově polepšili. Žáci a junioři našeho klubu těmito perfektními výkony vybojovali podruhé v sezóně celkové vítězství v kategorii družstev. Gratulujeme!!!

13. 3. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 2. turnaj Žákovského poháru 2010

1. turnaj série Grand Prix 2010

Obrazek1. turnaj série Grand Prix jsme uspořádali v sobotu 27.2.2010 v Cvč KLIKA.

Pro domácí tým Šprtec Partyja Ostrava a jeho oddíl BHC Pardál Ostrava se jednalo o absolutní triumf a vítězství ve čtyřech kategoriích.

Partyjáci získali zlato v podání Denise Paila a bronz Matěje Matýska v kategorii žáků, zlatou vybojoval Matěj Grapa a stříbrnou Patrik Pail v kategorii juniorů, bronz pak vyválčil celý tým v kategorii družstev.

Oddíl Pardál zahájil sezónu ve velkém stylu vítězstvím Dušana Koloděje v kategorii mužů a celkovým vítězstvím v turnaji, Elena Holátková získala stříbrnou medaili v kategorii žen, Jakub Dudzik bronz v juniorech a tým Pardálů zvítězil v kategorii družstev.

27. 2. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 1. turnaj série Grand Prix 2010

1. turnaj Žákovského poháru 2010

Obrazek Hvězdné zahájení letošní sezóny Žákovského poháru 2010 se povedlo našim mládežnickým reprezentantům v sobotu 13.2. v Zábřehu na Moravě, když vybojovali celkem čtyři medaile.

Zlato za vítězství v kategorii žáků získal Denis Pail, stříbro v juniorské kategorii Matěj Grapa a bronz taktéž v juniorech Patrik Pail. Velmi cenné je také vítězství v kategorii družstev, na kterém se s touto hvězdnou trojicí spolupodílela Lucie Kubíková.

Odkaz na TV reportáž.

13. 2. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: 1. turnaj Žákovského poháru 2010

Valná hromada 2010

ObrazekVolební Valná hromada klubu se uskutečnila 5.2.2010
od 18:00 v Cvč KLIKA.

Proběhlo zhodnocení práce Výkonného výboru v letech 2006-2009, vyhodnocení sportovní činnosti poslední sezóny, volby do funkcí statutárních zástupců klubu a členů realizačního týmu.

Byl schválen plán činosti klubu na rok 2010. Určen termín realizace 2. fáze rekonstrukce klubovny a zázemí vzhledem k pořádání Mistrovství České republiky ve stolním hokeji - šprtci v Cvč KLIKA.

Zápis z jednání Valné hromady bude k dispozici na vyžádání u členů Výkonného výboru.

5. 2. 2010 | Rubrika: Zprávy

Finále 14. ročníku extraligy

ObrazekČtrnáctý ročník extraligy byl velmi úspěšný pro naše juniorské reprezentanty. Po nečekaně nevydařeném MČR se v extralize prosadil Matěj Grapa, Mikuláš Halás a David Juhász. První dva jmenovaní získali zlato a bronz, Davča pak herní sebevědomí a respekt soupeřů.

Play-Off probíhalo během měsíce ledna a celkem bylo odehráno 72 utkání v sedmi hracích dnech.

Poděkování míří za mistrem kuchyně Tondou a všem účastníkům a hostům závěrečného hracího dne.

Další informace naleznete uvnitř článku.

30. 1. 2010 | Rubrika: Zprávy | Fotografie: Finále 14. ročníku extraligy

Šprtcový tým BHC Ostrava se stává oddílem našeho klubu

ObrazekDohoda o spolupráci mezi týmem BHC Ostrava a sdružením Šprtec Partyja Ostrava byla projednána na schůzce zástupců obou klubů, která se konala 27.12. v bývalé základně tohoto prvoligového týmu v restauraci Varna v Ostravě - Mariánských Horách. Zajímavostí je, že nedaleko od tohoto místa se v restauraci Žalák psaly dějiny našeho klubu.

Z dohody obou stran vyplývá vznik samostatné organizační jednotky - oddílu BHC Ostrava, oficiálně registrovaného pod naší hlavičkou, s vlastním finančním rozpočtem atd.

Vzhledem k personálnímu obsazení tohoto oddílu je jasné, že se bude jednat o špičkový klub s nejvyššími ambicemi pro příští sezónu.

Očekáváme spolupráci zaměřenou na otevřené tréninky pro členy oddílu v našem působišti v Cvč KLIKA a další rozvoj šprtcové základny na Ostravsku.

27. 12. 2009 | Rubrika: Zprávy