Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. turnaj série Grand Prix 2010

 
Obrazek

V sobotu 27. února 2010 se uskutečnil 1. turnaj série Grand Prix 2010
v Cvč KLIKA Ostrava - Zábřeh.

Obrazek


Pro domácí tým Šprtec Partyja Ostrava a jeho oddíl BHC Pardál Ostrava se jednalo o absolutní triumf a vítězství ve čtyřech kategoriích.

Partyjáci získali zlato v podání Denise Paila a bronz Matěje Matýska v kategorii žáků, zlatou vybojoval Matěj Grapa a stříbrnou Patrik Pail v kategorii juniorů, bronz pak vyválčil celý tým v kategorii družstev.

Oddíl Pardál zahájil sezónu ve velkém stylu vítězstvím Dušana Koloděje v kategorii mužů a celkovým vítězstvím v turnaji, Elena Holátková získala stříbrnou medaili v kategorii žen, Jakub Dudzik bronz v juniorech a tým Pardálů zvítězil v kategorii družstev.

Děkujeme všem reprezentantům za jejich výkony a našim drahým polovičkám za podporu a zázemí turnaje.



Pořadí kategorií:












žáci:



1.
Denis PAIL z Šprtec Partyja Ostrava 3.5 81,41
2.
David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 3.5 74,32
3.
Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 3 50,67
4.
Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 3 45,94
5.
Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2.5 34,11
6.
Ondřej HOLÁTKO z BHC Pardál Ostrava 2.5 29,38
7.
Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 1.5 10,46
8.
Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1 5,73
9.
Lukáš NOVOTNÝ z BHC Pardál Ostrava 1 1,00









junioři:



1.
Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 5 131,08
2.
Patrik PAIL j Šprtec Partyja Ostrava 4.5 116,89
3.
Jakub DUDZIK j BHC Pardál Ostrava 4 114,52
4.
Libor SITA j Future 4 93,24
5.
Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 3.5 86,14
6.
Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 3.5 71,95
7.
Daniel HOLÁTKO j BHC Pardál Ostrava 3.5 62,49
8.
Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 3 53,03
9.
David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 3 43,57
10.
Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 2.5 36,48
11.
Erik MORONG j KSH Sever Zábřeh 2.5 31,75
12.
Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 2.5 24,65
13.
Jakub KUBÍK j Šprtec Partyja Ostrava 2 19,92
14.
Patrik SEDLÁŘ j Šprtec Partyja Ostrava 2 15,19
15.
Filip CHYŤA j KSH Sever Zábřeh 1.5 8,10
16.
Michal ŽVÁČEK j KSH Sever Zábřeh 1 3,37









ženy:



1.
Veronika GRABINSKÁ l Future 4 95,60
2.
Elena HOLÁTKOVÁ l BHC Pardál Ostrava 3.5 76,68









muži:



1.
Dušan KOLODĚJ m BHC Pardál Ostrava 6.5 150,00
2.
Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 6 147,63
3.
Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 5.5 145,27
4.
Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 5.5 142,90
5.
Jiří PELIKÁN m Future 5 140,54
6.
Zdeněk PALATKA m BHC Pardál Ostrava 5 138,17
7.
Pavel KOLODĚJ m BHC Pardál Ostrava 5 135,81
8.
Petr SCHMEISTER m ŠprtnemVámToTam 5 133,44
9.
Josef GÁBA m BHC Pardál Ostrava 5 128,71
10.
Petr HLUCHNÍK m BHC Pardál Ostrava 4.5 126,35
11.
Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 4.5 123,98
12.
Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 121,62
13.
Tomáš ELNER m Future 4.5 119,25
14.
Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 4 112,16
15.
Antonín CUDRÁK m Šprtec Partyja Ostrava 4 109,79
16.
Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 4 107,43
17.
Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 4 105,06
18.
Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 4 102,70
19.
David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 4 100,33
20.
Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 4 97,97
21.
Josef BOHDÁLEK m Future 4 90,87
22.
Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 4 88,51
23.
Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 83,78
24.
Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 3.5 79,05
25.
Martin KUBÍK m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 69,59
26.
Roman JEŽ m B.H.C. Dobrá 3.5 67,22
27.
Petr BRONCLÍK m B.H.C. Dobrá 3.5 64,86
28.
Petr HAMERKA m Šprtec Partyja Ostrava 3 60,13
29.
Marek KAPEK m Šprtec Partyja Ostrava 3 57,76
30.
Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 3 55,40
31.
Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 3 48,30
32.
Martin BĚHAL m Prostějov 3 41,21
33.
Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 3 38,84
34.
Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 2.5 27,02
35.
Jan SEMENEC m ŠprtnemVámToTam 2.5 22,29
36.
Radek JURSA m ŠprtnemVámToTam 2 17,56
37.
Michal NIKL m B.H.C. Dobrá 2 12,83









družstva:



1.
BHC Pardál Ostrava 26


2.
KSH Sever Zábřeh 24


3.
Future 21.5


 
Šprtec Partyja Ostrava 21.5


5.
B.H.C. Dobrá 21


6.
BHSK Kozojedy 12.5


7.
SH Uničov Střelice 10.5


8.
ŠprtnemVámToTam 9.5


9.
Prostějov 3





křížová tabulka:







1.
Dušan KOLODĚJ 6.5 40:V 19:V 14:V 5:V 6:V 12:V 3:R
2.
Josef SVOBODA 6 60:V 49:V 3:P 42:V 16:V 5:V 6:V
3.
Michal URBÁŠEK 5.5 15:V 24:V 2:V 6:P 7:V 13:V 1:R
4.
Jan SITTA 5.5 30:V 18:V 28:R 11:P 29:V 8:V 12:V
5.
Jiří PELIKÁN 5 44:V 9:V 16:V 1:P 18:V 2:P 19:V
6.
Zdeněk PALATKA 5 46:V 17:V 39:V 3:V 1:P 19:V 2:P
7.
Pavel KOLODĚJ 5 57:V 54:V 12:R 20:V 3:P 11:R 17:V
8.
Petr SCHMEISTER 5 11:R 52:V 41:V 28:R 32:V 4:P 22:V
9.
Matěj GRAPA 5 51:V 5:P 47:V 39:P 58:V 28:V 23:V
10.
Josef GÁBA 5 28:P 55:V 11:P 60:V 40:V 21:V 24:V
11.
Petr HLUCHNÍK 4.5 8:R 21:V 10:V 4:V 12:P 7:R 13:R
12.
Josef FOCHER 4.5 45:V 34:V 7:R 29:V 11:V 1:P 4:P
13.
Martin PELIKÁN 4.5 41:R 27:R 45:V 17:V 28:V 3:P 11:R
14.
Tomáš ELNER 4.5 43:V 20:R 1:P 21:P 53:V 39:V 16:V
15.
Patrik PAIL 4.5 3:P 51:V 32:P 47:V 25:R 42:V 29:V
16.
Jakub DUDZIK 4 23:V 25:V 5:P 24:V 2:P 34:V 14:P
17.
Vítězslav FOLTÝN 4 50:V 6:P 22:V 13:P 33:V 32:V 7:P
18.
Antonín CUDRÁK 4 47:V 4:P 37:V 33:V 5:P 23:P 48:V
19.
Lukáš KRÁL 4 64:V 1:P 30:V 43:V 39:V 6:P 5:P
20.
Rostislav GRAPA 4 59:V 14:R 31:V 7:P 23:R 22:P 41:V
21.
Radim KLIMÁNEK 4 52:R 11:P 54:V 14:V 41:V 10:P 27:R
22.
David KOVÁČ 4 36:R 37:R 17:P 44:V 49:V 20:V 8:P
23.
Jaroslav SITTA 4 16:P 56:V 40:R 53:V 20:R 18:V 9:P
24.
Veronika GRABINSKÁ 4 61:V 3:P 60:V 16:P 46:V 31:V 10:P
25.
Libor SITA 4 56:V 16:P 49:P 36:V 15:R 30:R 39:V
26.
Josef BOHDÁLEK 4 48:V 31:R 29:P 41:P 50:R 43:V 45:V
27.
Michal JEŽ 4 62:R 13:R 33:P 51:R 44:V 50:V 21:R
28.
Vojtěch POLESNÝ 3.5 10:V 33:V 4:R 8:R 13:P 9:P 44:R
29.
Jan KOVÁČ 3.5 37:R 36:V 26:V 12:P 4:P 38:V 15:P
30.
Denis PAIL 3.5 4:P 38:V 19:P 54:V 42:R 25:R 34:R
31.
Tomáš HLAVÍN 3.5 35:V 26:R 20:P 40:R 43:V 24:P 36:R
32.
Elena HOLÁTKOVÁ 3.5 63:V 39:P 15:V 49:V 8:P 17:P 35:R
33.
David PELIKÁN 3.5 55:V 28:P 27:V 18:P 17:P 41:R 52:V
34.
Štěpán DVOŘÁK 3.5 38:V 12:P 43:P 63:V 35:V 16:P 30:R
35.
Martin KUBÍK 3.5 31:P 48:V 42:P 45:V 34:P 46:V 32:R
36.
Roman JEŽ 3.5 22:R 29:P 50:R 25:P 57:V 40:V 31:R
37.
Petr BRONCLÍK 3.5 29:R 22:R 18:P 46:P 60:R 61:V 53:V
38.
Daniel HOLÁTKO 3.5 34:P 30:P 55:R 52:V 61:V 29:P 50:V
39.
Petr HAMERKA 3 42:V 32:V 6:P 9:V 19:P 14:P 25:P
40.
Marek KAPEK 3 1:P 57:V 23:R 31:R 10:P 36:P 56:V
41.
Vlastimil KALMUS 3 13:R 62:V 8:P 26:V 21:P 33:R 20:P
42.
Michal CHYLEK 3 39:P 63:V 35:V 2:P 30:R 15:P 47:R
43.
Matěj MATÝSEK 3 14:P 59:V 34:V 19:P 31:P 26:P 58:V
44.
Jan ČERNÝ 3 5:P 50:R 61:V 22:P 27:P 51:V 28:R
45.
Matěj HLAVÍN 3 12:P 64:V 13:P 35:P 51:V 56:V 26:P
46.
David JUHASZ 3 6:P 47:P 62:V 37:V 24:P 35:P 57:V
47.
Martin BĚHAL 3 18:P 46:V 9:P 15:P 62:R 60:V 42:R
48.
Martin POŠTULKA 3 26:P 35:P 64:V 50:P 63:V 49:V 18:P
49.
Radim ONDRA 2.5 58:V 2:P 25:V 32:P 22:P 48:P 54:R
50.
Lucka KUBÍKOVÁ 2.5 17:P 44:R 36:R 48:V 26:R 27:P 38:P
51.
Erik MORONG 2.5 9:P 15:P 56:V 27:R 45:P 44:P 60:V
52.
Ondřej HOLÁTKO 2.5 21:R 8:P 53:P 38:P 55:V 63:V 33:P
53.
Jarek JUHÁSZ 2.5 54:P 61:R 52:V 23:P 14:P 58:V 37:P
54.
Lukáš ZEMAN 2.5 53:V 7:P 21:P 30:P 56:P 62:V 49:R
55.
Jan SEMENEC 2.5 33:P 10:P 38:R 58:P 52:P 64:V 61:V
56.
Jakub KUBÍK 2 25:P 23:P 51:P 59:V 54:V 45:P 40:P
57.
Radek JURSA 2 7:P 40:P 58:P 64:V 36:P 59:V 46:P
58.
Patrik SEDLÁŘ 2 49:P 60:P 57:V 55:V 9:P 53:P 43:P
59.
Michal NIKL 2 20:P 43:P 63:P 56:P 64:V 57:P 62:V
60.
Jan POŠTULKA 1.5 2:P 58:V 24:P 10:P 37:R 47:P 51:P
61.
Filip CHYŤA 1.5 24:P 53:R 44:P 62:V 38:P 37:P 55:P
62.
Klára GRAPOVÁ 1 27:R 41:P 46:P 61:P 47:R 54:P 59:P
63.
Michal ŽVÁČEK 1 32:P 42:P 59:V 34:P 48:P 52:P 64:P
64.
Lukáš NOVOTNÝ 1 19:P 45:P 48:P 57:P 59:P 55:P 63:V

 

Náhledy fotografií ze složky 1. turnaj série Grand Prix 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>