Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. turnaj série Grand Prix 2010


Obrazek

V sobotu 27. března 2010 se uskutečnil 2. turnaj série Grand Prix 2010.
Turnaj se odehrál v Dobré u Frýdku-Místku
pořádáno týmy B.H.C. Dobrá ve spolupráci se Šprtec Partyja Ostrava
(ZŠ Dobrá, Multifunkční sál, Dobrá 860, PSČ 739 51)

Obrazek

Křížová tabulka turnaje :

1  Pavel PELIKÁN      6     37:V 16:V  6:V  2:R 13:V  4:V  8:R
2 Michal CHYLEK 6 42:V 14:V 15:V 1:R 11:V 3:R 6:V
3 Michal URBÁŠEK 5.5 26:V 5:V 20:V 7:V 4:P 2:R 14:V
4 Kamil ANDRLE 5.5 30:V 44:V 10:V 13:R 3:V 1:P 11:V
5 Matěj GRAPA 5.5 33:V 3:P 40:R 46:V 15:V 24:V 10:V
6 Libor SITA 5 39:V 19:V 1:P 21:V 7:V 20:V 2:P
7 Libor HABICH 5 25:V 17:V 9:V 3:P 6:P 22:V 21:V
8 Tomáš ELNER 5 41:V 38:V 13:P 19:V 16:V 10:R 1:R
9 Denis PAIL 5 12:V 47:V 7:P 10:P 32:V 16:V 19:V
10 Jaroslav SITTA 4.5 46:V 29:V 4:P 9:V 14:V 8:R 5:P
11 Josef FOCHER 4.5 28:V 31:R 23:V 18:V 2:P 17:V 4:P
12 Jan SITTA 4.5 9:P 45:V 30:P 25:R 34:V 26:V 24:V
13 Petr SCHMEISTER 4 32:V 23:V 8:V 4:R 1:P 14:P 18:R
14 David KOVÁČ 4 48:V 2:P 37:V 30:V 10:P 13:V 3:P
15 Josef SVOBODA 4 36:V 18:R 2:P 40:V 5:P 27:R 35:V
16 David PELIKÁN 4 43:V 1:P 35:V 34:V 8:P 9:P 33:V
17 Štěpán DVOŘÁK 4 22:V 7:P 41:V 24:R 29:V 11:P 20:R
18 Jan BILKO 4 21:V 15:R 31:V 11:P 24:P 40:V 13:R
19 Vítězslav FOLTÝN 4 34:V 6:P 38:V 8:P 46:V 35:V 9:P
20 Patrik EHRENBERGER 4 49:V 24:V 3:P 32:V 31:R 6:P 17:R
21 Petr BRONCLÍK 4 18:P 48:V 45:V 6:P 36:V 31:V 7:P
22 Jan SEMENEC 4 17:P 25:P 33:V 37:V 30:V 7:P 31:V
23 Radek ŠEVČÍK 4 40:V 13:P 11:P 41:V 35:P 48:V 36:V
24 Zdeněk PALATKA 3.5 35:V 20:P 25:V 17:R 18:V 5:P 12:P
25 David JUHASZ 3.5 7:P 22:V 24:P 12:R 27:P 42:V 44:V
26 Patrik PAIL 3.5 3:P 33:V 34:P 39:R 28:V 12:P 43:V
27 Petr HAMERKA 3.5 31:P 28:R 36:P 47:V 25:V 15:R 29:R
28 Michal JEŽ 3.5 11:P 27:R 47:R 43:R 26:P 32:V 40:V
29 Radim KLIMÁNEK 3.5 51:V 10:P 32:P 48:V 17:P 46:V 27:R
30 Rostislav GRAPA 3 4:P 39:V 12:V 14:P 22:P 33:P 41:V
31 Elena HOLÁTKOVÁ 3 27:V 11:R 18:P 44:V 20:R 21:P 22:P
32 Jan POŠTULKA 3 13:P 36:V 29:V 20:P 9:P 28:P 46:V
33 Jan LEKEŠ 3 5:P 26:P 22:P 45:V 38:V 30:V 16:P
34 Lucka KUBÍKOVÁ 3 19:P 0:V 26:V 16:P 12:P 36:P 48:V
35 Jan ČERNÝ 3 24:P 49:V 16:P 38:V 23:V 19:P 15:P
36 Jakub DUDZIK 3 15:P 32:P 27:V 42:V 21:P 34:V 23:P
37 Radim ONDRA 3 1:P 43:V 14:P 22:P 42:R 49:V 39:R
38 Klára GRAPOVÁ 3 0:V 8:P 19:P 35:P 33:P 47:V 50:V
39 Adam BILKO 3 6:P 30:P 49:V 26:R 40:P 51:V 37:R
40 Jarek JUHÁSZ 2.5 23:P 50:V 5:R 15:P 39:V 18:P 28:P
41 Matěj MATÝSEK 2.5 8:P 42:V 17:P 23:P 43:V 44:R 30:P
42 Erik MORONG 2.5 2:P 41:P 0:V 36:P 37:R 25:P 51:V
43 Vlastimil KALMUS 2.5 16:P 37:P 51:V 28:R 41:P 45:V 26:P
44 Antonín CUDRÁK 2.5 50:V 4:P 46:P 31:P 51:V 41:R 25:P
45 Mikuláš HALÁS 2.5 47:R 12:P 21:P 33:P 50:V 43:P 49:V
46 Martin POŠTULKA 2 10:P 51:V 44:V 5:P 19:P 29:P 32:P
47 Michal NIKL 2 45:R 9:P 28:R 27:P 48:P 38:P 0:V
48 Dominik RÖSLER 2 14:P 21:P 50:V 29:P 47:V 23:P 34:P
49 Jakub KUBÍK 1.5 20:P 35:P 39:P 50:R 0:V 37:P 45:P
50 Marek LEKEŠ 1.5 44:P 40:P 48:P 49:R 45:P 0:V 38:P
51 Martin MESSING 1 29:P 46:P 43:P 0:V 44:P 39:P 42:P


Soutěž družstev :

  1   FUTURE                 25   
2 KSH SEVER ZÁBŘEH 24.5
3 B.H.C. DOBRÁ 21.5
ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21.5
5 SH UNIČOV STŘELICE 12
6 BHC PARDÁL OSTRAVA 9.5
7 ŠPRTNEMVÁMTOTAM 8
8 PUSTKOVEC 4.5
9 DOBRÁ 4

 
 

Náhledy fotografií ze složky 2. turnaj série Grand Prix 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>