Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. turnaj Žákovského poháru 2010

  Obrazek

V sobotu 13. března 2010 se uskutečnil 2. turnaj Žákovského poháru 2010.
Turnaj se odehrál v ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí

Obrazek

Naše výprava pod vedením Martina Kubíka, Jaroslava Juhásze a Antonína Cudráka vyrazila směr Valmez s deseti mladými reprezentanty.

Nejlépe se z výpravy umístil Patrik Pail na druhém místě a Matěj Grapa na třetím místě v kategorii juniorů, dále Matěj Matýsek na třetím místě v kategorii žáků. Velice dobře turnaj odehráli také Mikuláš Halás na pátém místě a Jakub Kubík na šestém místě v juniorech. Další hráči si také oproti poslednímu turnaji většinou bodově polepšili. Žáci a junioři našeho klubu těmito perfektními výkony vybojovali podruhé v sezóně celkové vítězství v kategorii družstev. Gratulujeme!!!

Křížová tabulka turnaje:
1.  Kamil ANDRLE       6      7:V 17:V 14:V  4:R  2:R 13:V  9:V
2. Patrik PAIL 5.5 15:V 29:V 21:V 3:R 1:R 6:R 8:V
3. Matěj GRAPA 5.5 34:V 18:V 13:V 2:R 8:P 16:V 4:V
4. Štěpán DVOŘÁK 5.5 41:V 35:V 11:V 1:R 5:V 8:V 3:P
5. Mikuláš HALÁS 5 38:V 8:R 10:V 14:R 4:P 15:V 17:V
6. David PELIKÁN 5 37:V 10:R 9:P 35:V 22:V 2:R 13:V
7. Jakub KUBÍK 5 1:P 30:V 36:P 40:V 31:V 23:V 14:V
8. Dominik RÖSLER 4.5 31:V 5:R 19:V 9:V 3:V 4:P 2:P
9. Radim ONDRA 4.5 28:R 39:V 6:V 8:P 21:V 12:V 1:P
10. Vojtěch POLESNÝ 4.5 33:V 6:R 5:P 28:V 11:V 14:R 16:R
11. Matěj MATÝSEK 4.5 24:V 20:V 4:P 21:R 10:P 22:V 26:V
12. Tomáš PAVELKA 4.5 23:P 44:V 15:V 39:V 16:R 9:P 24:V
13. Denis PAIL 4 42:V 23:V 3:P 29:V 17:V 1:P 6:P
14. Tomáš LINGER 4 44:V 22:V 1:P 5:R 24:V 10:R 7:P
15. Martin ONDRUCH 4 2:P 32:V 12:P 25:V 36:V 5:P 27:V
16. Matěj HLAVÍN 4 22:P 28:V 34:V 27:V 12:R 3:P 10:R
17. David JUHASZ 4 30:V 1:P 38:V 36:V 13:P 27:V 5:P
18. Jan WILCZEK 4 40:V 3:P 27:P 22:P 38:V 36:V 21:V
19. Lukáš GUTKAJS 4 27:V 21:P 8:P 38:V 23:P 40:V 30:V
20. Patrik SEDLÁŘ 4 25:V 11:P 28:P 34:P 37:V 29:V 35:V
21. Stanislav TICHÝ 3.5 26:V 19:V 2:P 11:R 9:P 28:V 18:P
22. Jan ŠEVEČEK 3.5 16:V 14:P 26:R 18:V 6:P 11:P 34:V
23. Lukáš ZEMAN 3.5 12:V 13:P 29:P 43:V 19:V 7:P 25:R
24. Michal ŽVÁČEK 3.5 11:P 43:V 35:R 26:V 14:P 34:V 12:P
25. Jan VŠETEČKA 3.5 20:P 27:P 30:V 15:P 42:V 31:V 23:R
26. Dominik PÍŠA 3.5 21:P 42:V 22:R 24:P 39:V 32:V 11:P
27. Patrik HOŘELKA 3 19:P 25:V 18:V 16:P 29:V 17:P 15:P
28. Erik MORONG 3 9:R 16:P 20:V 10:P 35:V 21:P 32:R
29. Jan POŠTULKA 3 32:V 2:P 23:V 13:P 27:P 20:P 40:V
30. Filip CHYŤA 3 17:P 7:P 25:P 44:V 43:V 39:V 19:P
31. Štěpán FRIEDL 3 8:P 38:P 44:V 37:V 7:P 25:P 42:V
32. Vojtěch PÍSKALA 3 29:P 15:P 42:V 41:V 34:R 26:P 28:R
33. Lucka KUBÍKOVÁ 3 10:P 37:P 43:P 42:P 41:V 38:V 39:V
34. Lumír VORÁČ 2.5 3:P 40:V 16:P 20:V 32:R 24:P 22:P
35. David MIKLOVIČ 2.5 36:V 4:P 24:R 6:P 28:P 43:V 20:P
36. Monika MERTLOVÁ 2.5 35:P 41:V 7:V 17:P 15:P 18:P 37:R
37. Jiří GAJDUŠEK 2.5 6:P 33:V 39:P 31:P 20:P 42:V 36:R
38. Lukáš KAROLA 2 5:P 31:V 17:P 19:P 18:P 33:P 44:V
39. Klára GRAPOVÁ 2 43:V 9:P 37:V 12:P 26:P 30:P 33:P
40. Michal ŤUIK 2 18:P 34:P 41:V 7:P 44:V 19:P 29:P
41. Radim HOŘELKA 1.5 4:P 36:P 40:P 32:P 33:P 44:R 43:V
42. Martina VYMAZALOVÁ 1 13:P 26:P 32:P 33:V 25:P 37:P 31:P
43. Aleš PETŘEK 1 39:P 24:P 33:V 23:P 30:P 35:P 41:P
44. David STÁREK .5 14:P 12:P 31:P 30:P 40:P 41:R 38:P



Pořadí žáků:
1. David PELIKÁN z DDM Zábřeh 5,0 88,49
2. Dominik RÖSLER z DDM Zábřeh 4,5 83,88
3. Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 4,5 76,98
4. Tomáš LINGER z BHSK Kozojedy 4,0 70,07
5. Martin ONDRUCH z Hrachovec Val. Meziříčí 4,0 67,77
6. Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 4,0 65,47
7. Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 4,0 58,56
8. Stanislav TICHÝ z CVSČ J.Boska Havířov 3,5 53,95
9. Jan VŠETEČKA z CVSČ J.Boska Havířov 3,5 44,74
10. Dominik PÍŠA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 3,5 42,44
11. Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 3,0 35,53
12. Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 3,0 30,93
13. Vojtěch PÍSKALA z CVSČ J.Boska Havířov 3,0 28,63
14. Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 3,0 26,33
15. Lumír VORÁČ z DDM Zábřeh 2,5 24,02
16. Monika MERTLOVÁ z DDM Zábřeh 2,5 19,42
17. Lukáš KAROLA z Hrachovec Val. Meziříčí 2,0 14,81
18. Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2,0 12,51
19. Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 2,0 10,21
20. Radim HOŘELKA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 1,5 7,91
21. Martina VYMAZALOVÁ z Hrachovec Val. Meziříčí 1,0 5,60
22. Aleš PETŘEK z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 1,0 3,30
23. David STÁREK z CVSČ J.Boska Havířov 0,5 1,00


Pořadí juniorů:
1. Kamil ANDRLE j DDM Zábřeh 6,0 110,00
2. Patrik PAIL j Šprtec Partyja Ostrava 5,5 103,70
3. Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 5,5 98,40
4. Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 5,5 93,09
5. Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 5,0 90,79
6. Jakub KUBÍK j Šprtec Partyja Ostrava 5,0 86,19
7. Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 4,5 81,58
8. Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 4,5 79,28
9. Tomáš PAVELKA j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 4,5 74,67
10. Denis PAIL j Šprtec Partyja Ostrava 4,0 72,37
11. David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 4,0 63,16
12. Jan WILCZEK j CVSČ J.Boska Havířov 4,0 60,86
13. Patrik SEDLÁŘ j Šprtec Partyja Ostrava 4,0 56,26
14. Jan ŠEVEČEK j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 3,5 51,65
15. Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 3,5 49,35
16. Michal ŽVÁČEK j DDM Zábřeh 3,5 47,05
17. Patrik HOŘELKA j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 3,0 40,14
18. Erik MORONG j DDM Zábřeh 3,0 37,84
19. Filip CHYŤA j DDM Zábřeh 3,0 33,23
20. David MIKLOVIČ j CVSČ J.Boska Havířov 2,5 21,72
21. Jiří GAJDUŠEK j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 2,5 17,12


Soutěž družstev :

  1.   ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA      21   
2. DDM ZÁBŘEH 19
3. BHSK KOZOJEDY 16.5
4. ZŠ ŠAFAŘÍKOVA VAL. MEZIŘÍČÍ 14.5
5. CVSČ J.BOSKA HAVÍŘOV 14
6. SH UNIČOV STŘELICE 13
7. HRACHOVEC VAL. MEZIŘÍČÍ 7



 

Náhledy fotografií ze složky 2. turnaj Žákovského poháru 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>