Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. turnaj série Grand Prix 2010


Obrazek

V sobotu 22. května 2010 se uskutečnil 4. turnaj série Grand Prix 2010.
Turnaj se odehrál v Cvč KLIKA Ostrava - Zábřeh

Obrazek


4. turnaj série Grand Prix 2010 se uskutečnil v sobotu 22.5. v Cvč KLIKA Ostrava - Zábřeh.

Na turnaji startovalo celkem 54 hráčů z osmi týmů. Nejlépe se dařilo hráčům FUTURE, kteří navázali na vydařený pražský turnaj a opět zvítězili jak v družstvech, tak i v kategorii mužů.

Náš tým zazářil zejména v kategorii juniorů, ve které obsadil všechny medailové pozice (Matěj Grapa, Patrik a Denis Pailové), výborně zahrála také Lucie Kubíková v kategorii žáků a svou formu potvrdila ziskem bronzové medaile.

V ostře sledované kategorii mužů se nám už tolik nedařilo, nejlépe reprezentoval Lukáš Král a Martin Kubík. Ostatní hráči se budou muset soustředit na sbíraní bodů v příštích turnajích GP.

Celkově náš tým opět vybojoval třetí příčku v soutěži družstev a zase se nám tak o o kousek přiblížilo finále MČR této kategorie.

Výborně si vedli zástupci našich oddílů BHC Pardál Ostrava a zejména ŠprtnemVámToTam. Zdeněk "Pardál" Palatka zahrál svůj standard a skončil 8. v celkovém pořadí, Petr Schmeister si vedl ještě lépe a vybojoval bronz v kategorii mužů.

Křížová tabulka turnaje :

1  Pavel PELIKÁN      6     39:V  6:V 10:V 25:V  5:P 16:V  2:V
2 Tomáš ELNER 5.5 33:V 16:R 14:V 17:V 24:V 5:V 1:P
3 Petr SCHMEISTER 5.5 42:V 24:R 12:V 16:R 8:V 7:R 10:V
4 Michal URBÁŠEK 5.5 17:R 37:V 18:V 24:R 6:R 25:V 5:V
5 Josef FOCHER 5 26:V 19:V 34:V 7:V 1:V 2:P 4:P
6 Jaroslav SITTA 5 44:V 1:P 49:V 13:V 4:R 11:V 12:R
7 Josef GÁBA 5 49:V 15:V 32:V 5:P 25:R 3:R 19:V
8 Zdeněk PALATKA 5 45:V 32:P 26:V 19:V 3:P 38:V 20:V
9 Libor HABICH 5 35:V 25:P 17:P 51:V 37:V 21:V 18:V
10 Matěj GRAPA 4.5 29:V 38:V 1:P 15:V 11:R 14:V 3:P
11 David PELIKÁN 4.5 28:V 20:P 29:V 34:V 10:R 6:P 16:V
12 Jiří PELIKÁN 4.5 36:V 21:R 3:P 38:V 17:R 32:V 6:R
13 Michal NIKL 4.5 37:V 18:P 27:V 6:P 22:R 31:V 32:V
14 Patrik PAIL 4.5 43:V 47:R 2:P 28:V 34:V 10:P 24:V
15 Elena HOLÁTKOVÁ 4.5 53:V 7:P 35:V 10:P 36:V 24:R 25:V
16 Lukáš KRÁL 4 31:V 2:R 47:V 3:R 20:V 1:P 11:P
17 Denis PAIL 4 4:R 48:V 9:V 2:P 12:R 18:P 35:V
18 Martin PELIKÁN 4 48:R 13:V 4:P 22:V 21:R 17:V 9:P
19 Pavel Koloděj 4 23:V 5:P 33:V 8:P 39:V 26:V 7:P
20 Libor SITA 4 46:V 11:V 25:P 32:V 16:P 27:V 8:P
21 Patrik EHRENBERGER 4 30:V 12:R 24:P 42:V 18:R 9:P 33:V
22 Radim ONDRA 4 24:P 42:R 30:V 18:P 13:R 41:V 38:V
23 Martin KUBÍK 4 19:P 26:P 43:P 53:V 45:V 47:V 36:V
24 Jan SITTA 3.5 22:V 3:R 21:V 4:R 2:P 15:R 14:P
25 Štěpán DVOŘÁK 3.5 52:V 9:V 20:V 1:P 7:R 4:P 15:P
26 Michal JEŽ 3.5 5:P 23:V 8:P 40:V 47:V 19:P 28:R
27 Radim KLIMÁNEK 3.5 41:V 34:P 13:P 45:V 43:V 20:P 29:R
28 Martin MESSING 3.5 11:P 46:R 50:V 14:P 35:R 39:V 26:R
29 Jan LEKEŠ 3.5 10:P 54:V 11:P 33:P 40:V 37:V 27:R
30 Erik MORONG 3.5 21:P 36:R 22:P 44:R 49:V 50:R 42:V
31 Jakub KUBÍK 3.5 16:P 33:P 54:V 35:R 42:V 13:P 44:V
32 Michal CHYLEK 3 40:V 8:V 7:P 20:P 41:V 12:P 13:P
33 Jarek JUHÁSZ 3 2:P 31:V 19:P 29:V 38:P 48:V 21:P
34 Josef SVOBODA 3 50:V 27:V 5:P 11:P 14:P 35:P 51:V
35 Jan ČERNÝ 3 9:P 52:V 15:P 31:R 28:R 34:V 17:P
36 Rostislav GRAPA 3 12:P 30:R 40:V 47:R 15:P 43:V 23:P
37 Ján KOVÁČ 3 13:P 4:P 52:V 49:V 9:P 29:P 48:V
38 Vítězslav FOLTÝN 3 54:V 10:P 51:V 12:P 33:V 8:P 22:P
39 Mikuláš HALÁS 3 1:P 44:R 48:V 41:R 19:P 28:P 50:V
40 Lucka KUBÍKOVÁ 3 32:P 45:V 36:P 26:P 29:P 49:V 47:V
41 Michal ŤUIK 3 27:P 50:R 46:V 39:R 32:P 22:P 52:V
42 Ondřej HOLÁTKO 2.5 3:P 22:R 44:V 21:P 31:P 52:V 30:P
43 Patrik SEDLÁŘ 2.5 14:P 51:P 23:V 46:V 27:P 36:P 45:R
44 Petr BRONCLÍK 2.5 6:P 39:R 42:P 30:R 50:R 46:V 31:P
45 David JUHASZ 2.5 8:P 40:P 53:V 27:P 23:P 54:V 43:R
46 Matěj MATÝSEK 2.5 20:P 28:R 41:P 43:P 52:V 44:P 53:V
47 David KOVÁČ 2 51:V 14:R 16:P 36:R 26:P 23:P 40:P
48 Vlastimil KALMUS 2 18:R 17:P 39:P 50:R 51:V 33:P 37:P
49 Martin POŠTULKA 2 7:P 53:V 6:P 37:P 30:P 40:P 54:V
50 Roman JEŽ 2 34:P 41:R 28:P 48:R 44:R 30:R 39:P
51 Jan POŠTULKA 2 47:P 43:V 38:P 9:P 48:P 53:V 34:P
52 Jakub Kopčák 1 25:P 35:P 37:P 54:V 46:P 42:P 41:P
53 Filip CHYŤA 1 15:P 49:P 45:P 23:P 54:V 51:P 46:P
54 Mirka VÁCLAVÍKOVÁ 0 38:P 29:P 31:P 52:P 53:P 45:P 49:P


Soutěž družstev :

  1.   FUTURE                 25   
2. KSH SEVER ZÁBŘEH 24
3. BHC PARDÁL OSTRAVA 21
ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21
5. B.H.C. DOBRÁ 17.5
6. SH UNIČOV STŘELICE 11.5
7. ŠPRTNEMVÁMTOTAM 5.5
8. PUSTKOVEC 3.5


 

Náhledy fotografií ze složky 4. turnaj série Grand Prix 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>