Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. turnaj Žákovského poháru 2010


Obrazek

V sobotu 11. září 2010 se uskutečnil 5. turnaj Žákovského poháru 2010.
Turnaj se odehrál v Rožnově pod Radhoštěm (Společenský dům).

Obrazek


Obrazek Podzimní část sezóny ČSSH ve stolním hokeji - šprtci byla zahájena 5. turnajem Žákovského poháru v Rožnově pod Radhoštěm. V tomto městě turnaj uspořádala ZŠ Šafaříkova z Valašského Meziříčí s vydatnou sponzorskou pomocí.

Naše mládežnické družstvo po letní přestávce zahájilo své učinkování ve velkém stylu. Matěj Grapa vyhrál absolutní pořadí turnaje a kategorii juniorů, hned dalším v celkovém bodování i juniorské kategorie byl Mikuláš Halás. V kategorii žáků pak bodoval na bronzové pozici Matěj Matýsek. Všechni zmínění a dále Patrik Sedlář, Lucie Kubíková a Klára Grapová se postarali o celkové vítězství v soutěži družstev!


Celkové pořadí turnaje:
1  Matěj GRAPA     7      8:V 12:V  4:V  2:V  9:V  3:V  6:V
2  Mikuláš HALÁS   5.5   18:V 15:V  3:V  1:P 13:V  9:V  5:R
3  David PELIKÁN   5     19:V 17:V  2:P 14:V  4:V  1:P  9:V
4  Tomáš PAVELKA   5     11:V 20:V  1:P  7:V  3:P 14:V 10:V
5  Erik MORONG     5     20:V 23:V 13:R  9:P 22:V  7:V  2:R
6  Radek GERYK     4.5   12:R 11:V  7:P 21:V 18:V 13:V  1:P
7  Radim ONDRA     4.5   22:R 25:V  6:V  4:P 12:V  5:P 13:V
8  Jan ŠEVEČEK     4.5    1:P 14:V 12:P 23:R 15:V 22:V 19:V
9  Matěj MATÝSEK   4     27:V 19:V 16:V  5:V  1:P  2:P  3:P
10 Dominik PÍŠA    4     13:P 21:R 15:R 19:V 11:V 18:V  4:P
11 Stanislav TICHÝ 4      4:P  6:P  0:V 24:V 10:P 23:V 18:V
12 Filip CHYŤA     3.5    6:R  1:P  8:V 25:V  7:P 21:R 14:R
13 Patrik SEDLÁŘ   3.5   10:V 27:V  5:R 22:V  2:P  6:P  7:P
14 Jan WILCZEK     3.5   23:V  8:P 25:V  3:P 16:V  4:P 12:R
15 Daniel DVOŘÁK   3.5   16:P  2:P 10:R 17:V  8:P 27:V 21:V
16 Jan POŠTULKA    3.5   15:V 26:V  9:P 18:P 14:P 17:R 24:V
17 Marek HOŘELKA   3.5   24:P  3:P 20:V 15:P 26:V 16:R 22:V
18 Michal ŽVÁČEK   3      2:P  0:V 24:V 16:V  6:P 10:P 11:P
19 Patrik HOŘELKA  3      3:P  9:P 26:V 10:P 20:V 24:V  8:P
20 Vojtěch PÍSKALA 3      5:P  4:P 17:P  0:V 19:P 25:V 26:V
21 Jan VŠETEČKA    3     26:V 10:R 22:P  6:P 23:V 12:R 15:P
22 Lucka KUBÍKOVÁ  2.5    7:R 24:V 21:V 13:P  5:P  8:P 17:P
23 Radim HOŘELKA   2.5   14:P  5:P 27:V  8:R 21:P 11:P  0:V
24 David MIKLOVIČ  2     17:V 22:P 18:P 11:P 25:V 19:P 16:P
25 Klára GRAPOVÁ   2      0:V  7:P 14:P 12:P 24:P 20:P 27:V
26 Michal OSZELDA  2     21:P 16:P 19:P 27:V 17:P  0:V 20:P
27 Aleš PETŘEK     1      9:P 13:P 23:P 26:P  0:V 15:P 25:P


Pořadí družstev:

1 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 20 2 ZŠ ŠAFAŘÍKOVA VAL. MEZIŘÍČÍ 18 3 DDM ZÁBŘEH 16.5 4 CVSČ J.BOSKA HAVÍŘOV 14 5 SH UNIČOV STŘELICE 8

Pořadí žáků:
1. David PELIKÁN z DDM Zábřeh 5 95,38
2. Radek GERYK z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 4,5 80,96
3. Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 4 69,54
4. Dominik PÍŠA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 4 65,73
5. Stanislav TICHÝ z CVSČ J.Boska Havířov 4 61,92
6. Daniel DVOŘÁK z CVSČ J.Boska Havířov 3,5 46,69
7. Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 3,5 42,88
8. Marek HOŘELKA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 3,5 39,08
9. Vojtěch PÍSKALA z CVSČ J.Boska Havířov 3 27,65
10. Jan VŠETEČKA z CVSČ J.Boska Havířov 3 23,85
11. Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2,5 20,04
12. Radim HOŘELKA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 2,5 16,23
13. Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 2 8,62
14. Michal OSZELDA z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 2 4,81
15. Aleš PETŘEK z ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 1 1,00

Pořadí juniorů:
1. Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 7 110,00
2. Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 5,5 102,19
3. Tomáš PAVELKA j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 5 88,58
4. Erik MORONG j DDM Zábřeh 5 84,77
5. Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 4,5 77,15
6. Jan ŠEVEČEK j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 4,5 73,35
7. Filip CHYŤA j DDM Zábřeh 3,5 58,12
8. Patrik SEDLÁŘ j Šprtec Partyja Ostrava 3,5 54,31
9. Jan WILCZEK j CVSČ J.Boska Havířov 3,5 50,50
10. Michal ŽVÁČEK j DDM Zábřeh 3 35,27
11. Patrik HOŘELKA j ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 3 31,46
12. David MIKLOVIČ j CVSČ J.Boska Havířov 2 12,42

Průběžné výsledky po 5-tém turnaji

Pořadí družstev:
1 Šprtec Partyja Ostrava 97,5
2 DDM Zábřeh 91,0
3 CSVČ J. Boska Havířov 59,0
4 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí 58,5
5 SH Uničov Střelice 49,0
6 BHS Kozojedy 42,5
7 Future 12,0
8 B.H.C. Dobrá 9,5
9 CZŠ Zlín 8,5
10 Hrachovec Val. Meziříčí 7,0

Pořadí juniorů:
1. Grapa Matěj Šprtec Partyja Ostrava 414,80 4
2. Halás Mikuláš Šprtec Partyja Ostrava 361,15 4
3. Andrle Kamil DDM Zábřeh 317,50 3
4. Morong Erik DDM Zábřeh 271,28 4
5. Ondra Radim SH Uničov Střelice 264,68 4
6. Pail Denis Šprtec Partyja Ostrava 256,74 3
7. Dvořák Štěpán SH Uničov Střelice 245,24 3
8. Sita Libor FUTURE 213,25 2
9. Wilczek Jan CVSČ J.Boska Havířov 207,78 4
10. Polesný Vojtěch BHSK Kozojedy 203,93 3
11. Žváček Michal DDM Zábřeh 189,92 4
12. Sedlář Patrik Šprtec Partyja Ostrava 189,20 4
13. Pavelka Tomáš ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 187,35 3
14. Pail Patrik Šprtec Partyja Ostrava 187,20 2
15. Miklovič David CVSČ J.Boska Havířov 179,14 4
16. Ševeček Jan ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 176,50 4
17. Kubík Jakub Šprtec Partyja Ostrava 169,69 2
18. Chylek Michal B.H.C. Dobrá 169,20 2
19. Chyťa Filip DDM Zábřeh 150,55 4
20. Zeman Lukáš BHS Kozojedy 120,10 3
21. Juhász David Šprtec Partyja Ostrava 105,41 2
22. Hořelka Patrik ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 96,15 4
23. Nerušil Petr ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 86,25 1
24. Hořelka Marek ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 70,33 2
25. Hoffmann Filip ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 56,00 1
26. Kuba Petr SH Uničov Střelice 53,80 1
27. Gajdušek Jiří ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 17,12 1
28. Fabián David CVSČ J.Boska Havířov 15,67 1

Pořadí žáků:
1. Pelikán David DDM Zábřeh 345,92 4
2. Matýsek Matěj Šprtec Partyja Ostrava 262,19 4
3. Poštulka Jan SH Uničov Střelice 225,06 4
4. Hlavín Matěj BHS Kozojedy 213,77 3
5. Tichý Stanislav CVSČ J.Boska Havířov 213,20 4
6. Ehrenberger Patrik DDM Zábřeh 192,43 2
7. Kubíková Lucka Šprtec Partyja Ostrava 186,08 4
8. Píša Dominik ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 175,07 4
9. Rösler Dominik DDM Zábřeh 157,48 2
10. Geryk Radek ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 144,66 2
11. Všetečka Jan CVSČ J.Boska Havířov 141,17 4
12. Linger Tomáš BHS Kozojedy 137,07 2
13. Dvořák Daniel CVSČ J.Boska Havířov 134,86 3
14. Friedl Štěpán DDM Zábřeh 126,88 4
15. Voráč Lumír DDM Zábřeh 103,65 4
16. Mertlová Monika DDM Zábřeh 88,24 4
17. Pískala Vojtěch CVSČ J.Boska Havířov 83,03 4
18. Ondruch Martin Hrachovec Val. Meziříčí 67,77 1
19. Mechl Stanislav CZŠ Zlín 67,00 1
20. Ťuik Michal DDM Zábřeh 63,46 2
21. Gutkajs Lukáš BHS Kozojedy 58,56 1
22. Grapová Klára Šprtec Partyja Ostrava 48,06 4
23. Mechl Marek CZŠ Zlín 30,33 1
24. Hořelka Radim ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 24,14 2
25. Palacký Jan ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 17,50 1
26. Karola Lukáš Hrachovec Val. Meziříčí 14,81 1
27. Mechl Matěj CZŠ Zlín 8,33 1
28. Ozselda Michal CVSČ J.Boska Havířov 5,81 2
29. Vymazalová Martina Hrachovec Val. Meziříčí 5,60 1
30. Petřek Aleš ZŠ Šafaříkova Val. Meziříčí 5,30 2
31. Zwyrtek Zdeněk CVSČ J.Boska Havířov 4,67 1
32. Kopčák Jakub Šprtec Partyja Ostrava 1,00 1
33. Stárek David CVSČ J.Boska Havířov 1,00 1

Děkujeme za poskytnuté fotografie Lubomíru Děckému a Renatě Wiesnerové.
 

Náhledy fotografií ze složky 5. turnaj Žákovského poháru 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>