Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. turnaj série Grand Prix 2010


Obrazek

V sobotu 23. října 2010 se uskutečnil6. turnaj série Grand Prix 2010.
Turnaj se odehrál v Městském kulturním zařízení Uničov,
Moravské náměstí 1143

Obrazek


Obrazek6. turnaj série Grand Prix 2010 se uskutečnil 23.10. v Uničově. Naše barvy po delší přestávce hájil bývalý trenér Tomáš Schmeister a podle očekávání se stal nejlepším hráčem družstva. Výprava sice nepřivezla žádnou medaili z individuálních kategorií, alespoň v soutěži družstev se nám však podařilo navázat na předcházející bronzové úspěchy.



Křížová tabulka:
1  Pavel PELIKÁN      5.5   20:V  7:V 15:V  6:V  3:R  2:R  8:R
2 Josef BOHDALEK 5.5 14:R 17:V 13:R 22:V 4:V 1:R 9:V
3 Tomáš ELNER 5 25:V 11:V 28:R 9:V 1:R 7:R 6:R
4 Lukáš PILÁT 5 10:R 23:V 5:R 15:V 2:P 24:V 20:V
5 Josef GÁBA 5 31:V 9:R 4:R 11:R 28:V 14:V 7:R
6 Miroslav ŠEBESTÍK 5 30:V 34:V 33:V 1:P 13:V 8:R 3:R
7 Michal URBÁŠEK 5 22:V 1:P 38:V 33:V 19:V 3:R 5:R
8 Kamil ANDRLE 5 33:P 25:V 21:V 28:V 16:V 6:R 1:R
9 Tomáš SCHMEISTER 4.5 32:V 5:R 14:V 3:P 29:V 20:V 2:P
10 Jiří PELIKÁN 4.5 4:R 26:V 16:P 30:R 15:V 18:V 12:R
11 Radek ROZSÍVAL 4.5 29:V 3:P 24:V 5:R 14:P 33:V 21:V
12 Jan SITTA 4.5 19:V 33:P 22:P 38:V 23:V 13:V 10:R
13 Martin PELIKÁN 4 40:V 27:V 2:R 16:R 6:P 12:P 30:V
14 Karel LAŠTOVICA 4 2:R 43:V 9:P 36:V 11:V 5:P 17:R
15 Josef FOCHER 4 38:V 18:V 1:P 4:P 10:P 39:V 28:V
16 Petr SCHMEISTER 4 43:R 41:V 10:V 13:R 8:P 21:R 19:R
17 Tomáš POLANSKÝ 4 21:R 2:P 41:V 40:V 20:P 26:V 14:R
18 Libor SITA 4 39:V 15:P 20:P 41:V 22:V 10:P 29:V
19 Lukáš FOJT 4 12:P 40:R 43:V 37:V 7:P 34:V 16:R
20 Štěpán DVOŘÁK 3.5 1:P 32:V 18:V 29:R 17:V 9:P 4:P
21 Zdeněk PALATKA 3.5 17:R 36:R 8:P 27:V 30:V 16:R 11:P
22 Michal CHYLEK 3.5 7:P 39:V 12:V 2:P 18:P 35:R 34:V
23 Jiří KUBALÁK 3.5 41:R 4:P 26:V 34:R 12:P 25:R 35:V
24 Libor HABICH 3.5 37:V 28:P 11:P 42:V 35:V 4:P 27:R
25 Michal JEŽ 3.5 3:P 8:P 39:V 35:P 42:V 23:R 36:V
26 Lukáš KRÁL 3.5 36:R 10:P 23:P 43:V 37:V 17:P 33:V
27 Josef SVOBODA 3.5 44:V 13:P 29:P 21:P 38:V 40:V 24:R
28 Jaroslav SITTA 3 35:V 24:V 3:R 8:P 5:P 29:R 15:P
29 Filip CHYŤA 3 11:P 42:V 27:V 20:R 9:P 28:R 18:P
30 Jan ČERNÝ 3 6:P 35:V 34:R 10:R 21:P 36:V 13:P
31 Adam BODLÁK 3 5:P 38:P 35:P 32:V 39:P 42:V 37:V
32 Erik MORONG 3 9:P 20:P 42:P 31:P 44:V 38:V 39:V
33 Veronika GRABINSKÁ 2.5 8:V 12:V 6:P 7:P 34:R 11:P 26:P
34 David PELIKÁN 2.5 42:V 6:P 30:R 23:R 33:R 19:P 22:P
35 Martin POŠTULKA 2.5 28:P 30:P 31:V 25:V 24:P 22:R 23:P
36 Michal ŤUIK 2.5 26:R 21:R 37:R 14:P 40:V 30:P 25:P
37 Radim ONDRA 2.5 24:P 44:V 36:R 19:P 26:P 43:V 31:P
38 Radim KLIMÁNEK 2 15:P 31:V 7:P 12:P 27:P 32:P 43:V
39 Jan POŠTULKA 2 18:P 22:P 25:P 44:V 31:V 15:P 32:P
40 Lucka KUBÍKOVÁ 2 13:P 19:R 44:V 17:P 36:P 27:P 41:R
41 Zuzana DRÁBKOVÁ 2 23:R 16:P 17:P 18:P 43:P 44:V 40:R
42 Patrik SEDLÁŘ 2 34:P 29:P 32:V 24:P 25:P 31:P 44:V
43 Michal ŽVÁČEK 1.5 16:R 14:P 19:P 26:P 41:V 37:P 38:P
44 Ondřej HOLÁTKO 0 27:P 37:P 40:P 39:P 32:P 41:P 42:P

Soutěž družstev:
  1   FUTURE                 24.5 
2 KSH SEVER ZÁBŘEH 22.5
3 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 14
4 VSETÍN 12
5 B.H.C. DOBRÁ 10.5
SH UNIČOV STŘELICE 10.5
7 KSH ŠTERNBERK 9.5
8 BHC PARDÁL OSTRAVA 8.5
9 ŠPRTNEMVÁMTOTAM 7
10 FRÝDEK-MÍSTEK 5

Fotogalerii z turnaje nám poskytl tým FUTURE.
Děkujeme.
 

Náhledy fotografií ze složky 6. turnaj série Grand Prix 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>