Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fair Play Tour - 2. turnaj, 14.4.2012, Ostrava

fair_play_tour_2_2012_ostrava.png

 

2. turnaj série "Fair Play Tour", 14.4.2012, ZŠ Srbská 2, 700 30 Ostrava - Výškovice

seznam_mapy.gif

 

Absolutní pořadí:

Place Name              Feder Club                   Score     GP

  1   Josef SVOBODA     m     B.H.C.Dobrá            6     150.00
  2   Tomáš GODFRYD     m     Poruba Stars           5.5   145.62
  3   Jiří KOPEČEK      m     Šprtec Partyja Ostrava 5.5   141.24
  4   Zdeněk PALATKA    m     Šprtec Partyja Ostrava 5     136.85
  5   Matěj GRAPA       j     Šprtec Partyja Ostrava 5     132.47
  6   Lukáš KRÁL        m     Šprtec Partyja Ostrava 5     128.09
  7   David KOVÁČ       m     Šprtec Partyja Ostrava 5     123.71
  8   Miroslav ŠEBESTÍK m     B.H.C.Dobrá            4.5   119.32
  9   Josef GÁBA        m     KSH Sever Zábřeh       4.5   114.94
 10   Jiří PELIKÁN      m     Future                 4     110.56
 11   Dalibor HÁJEK     m     B.H.C.Dobrá            4     106.18
 12   Martin KUBÍK      m     Šprtec Partyja Ostrava 4     101.79
 13   Rostislav GRAPA   m     Šprtec Partyja Ostrava 4      97.41
 14   Lukáš FOJT        m     Vsetín                 4      93.03
 15   Jakub SKLÁŘ       z     B.H.C.Dobrá            4      88.65
 16   Libor SITA        m     Future                 4      84.26
 17   Radim KLIMÁNEK    m     Šprtec Partyja Ostrava 3.5    79.88
 18   Michal JEŽ        m     B.H.C.Dobrá            3.5    75.50
 19   Roman JEŽ         m     B.H.C.Dobrá            3.5    71.12
 20   Kateřina KLIMKOVÁ l     Future                 3.5    66.74
 21   Patrik SEDLÁŘ     j     Šprtec Partyja Ostrava 3.5    62.35
 22   Ladislav HÁJEK    m     B.H.C.Dobrá            3      57.97
 23   Petr BRONCLÍK     m     B.H.C.Dobrá            3      53.59
 24   David MIKLOVIČ    j     CSVČ J.Boska Havířov   3      49.21
 25   Vlastimil KALMUS  m     B.H.C.Dobrá            3      44.82
 26   Kamila ŽVAKOVÁ    z     B.H.C.Dobrá            2.5    40.44
 27   JAN WILCZEK       j     CSVČ J.Boska Havířov   2.5    36.06
 28   Petr HADAŠČOK     z     B.H.C.Dobrá            2.5    31.68
 29   Filip KŘIŽÁK      z     B.H.C.Dobrá            2.5    27.29
 30   Kristýna HRABCOVÁ z     B.H.C.Dobrá            2.5    22.91
 31   Lucie KUBÍKOVÁ    z     Šprtec Partyja Ostrava 2.5    18.53
 32   Libor HOUDA       m     Tábor                  2      14.15
 33   Markéta KUBÍČKOVÁ z     Šprtec Partyja Ostrava 2       9.76
 34   René KŘIŽÁK       m     B.H.C.Dobrá            2       5.38
 35   Michal NÁVRAT     m     B.H.C.Dobrá            1.5     1.00

 

Křížová tabulka:

No Name              Total  1    2    3    4    5    6    7  

1  Josef SVOBODA     6     14:R 17:V  2:R  7:V 13:V  4:V  5:V
2  Tomáš GODFRYD     5.5   19:R  9:V  1:R 26:V  3:R  6:V  4:V
3  Jiří KOPEČEK      5.5   15:V 20:V 10:P 22:V  2:R 17:V  8:V
4  Zdeněk PALATKA    5     30:V 18:V 32:V  6:V 10:V  1:P  2:P
5  Matěj GRAPA       5     18:R 34:V 14:V 11:V  8:R 10:V  1:P
6  Lukáš KRÁL        5     22:V 33:V 27:V  4:P 12:V  2:P 15:V
7  David KOVÁČ       5     35:V 11:P 23:V  1:P 19:V 20:V 10:V
8  Miroslav ŠEBESTÍK 4.5   10:P 15:V 16:V 32:V  5:R 22:V  3:P
9  Josef GÁBA        4.5   27:R  2:P 18:V 14:V 17:P 26:V 12:V
10 Jiří PELIKÁN      4      8:V 12:V  3:V 13:V  4:P  5:P  7:P
11 Dalibor HÁJEK     4     16:V  7:V 13:P  5:P 32:V 12:P 17:V
12 Martin KUBÍK      4     26:V 10:P 28:V 20:V  6:P 11:V  9:P
13 Rostislav GRAPA   4     28:V 23:V 11:V 10:P  1:P 15:P 26:V
14 Lukáš FOJT        4      1:R 29:V  5:P  9:P 30:R 32:V 22:V
15 Jakub SKLÁŘ       4      3:P  8:P 34:V 21:V 33:V 13:V  6:P
16 Libor SITA        4     11:P 35:V  8:P 28:V 22:P 27:V 24:V
17 Radim KLIMÁNEK    3.5   29:R  1:P 19:V 23:V  9:V  3:P 11:P
18 Michal JEŽ        3.5    5:R  4:P  9:P 19:P  0:V 34:V 27:V
19 Roman JEŽ         3.5    2:R 27:P 17:P 18:V  7:P 31:V 28:V
20 Kateřina KLIMKOVÁ 3.5   34:V  3:P 33:V 12:P 29:V  7:P 21:R
21 Patrik SEDLÁŘ     3.5   23:P  0:V 22:P 15:P 31:V 30:V 20:R
22 Ladislav HÁJEK    3      6:P 30:V 21:V  3:P 16:V  8:P 14:P
23 Petr BRONCLÍK     3     21:V 13:P  7:P 17:P 24:P  0:V 32:V
24 David MIKLOVIČ    3     31:P 28:P  0:V 33:P 23:V 29:V 16:P
25 Vlastimil KALMUS  3     32:P 26:P 29:P 34:R 28:R 35:V 33:V
26 Kamila ŽVAKOVÁ    2.5   12:P 25:V 31:V  2:P 27:R  9:P 13:P
27 JAN WILCZEK       2.5    9:R 19:V  6:P 29:R 26:R 16:P 18:P
28 Petr HADAŠČOK     2.5   13:P 24:V 12:P 16:P 25:R 33:V 19:P
29 Filip KŘIŽÁK      2.5   17:R 14:P 25:V 27:R 20:P 24:P 30:R
30 Kristýna HRABCOVÁ 2.5    4:P 22:P 35:V 31:R 14:R 21:P 29:R
31 Lucie KUBÍKOVÁ    2.5   24:V 32:P 26:P 30:R 21:P 19:P 35:V
32 Libor HOUDA       2     25:V 31:V  4:P  8:P 11:P 14:P 23:P
33 Markéta KUBÍČKOVÁ 2      0:V  6:P 20:P 24:V 15:P 28:P 25:P
34 René KŘIŽÁK       2     20:P  5:P 15:P 25:R 35:R 18:P  0:V
35 Michal NÁVRAT     1.5    7:P 16:P 30:P  0:V 34:R 25:P 31:P

 

Soutěž klubů:

Place Name                   Score

  1   ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 25.5 
  2   B.H.C.DOBRÁ            22   
  3   FUTURE                 11.5 
  4   CSVČ J.BOSKA HAVÍŘOV   5.5  
      PORUBA STARS           5.5  
  6   KSH SEVER ZÁBŘEH       4.5  
  7   VSETÍN                 4    
  8   TÁBOR                  2

***

Fotogalerie Michala Návrata

Video z turnaje od Michala Návrata

 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>