Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství České republiky 2010


Mistrovství České republiky ve stolním hokeji - šprtci
Ostrava, 13. - 14.11. 2010
Cvč KLIKA, Bedrnova 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh


Obrazek2. Mistrovství České republiky ve stolním hokeji - šprtci se uskutečnilo ve dnech 13. a 14. listopadu v Ostravě. Pořadatelem byl náš klub Šprtec Partyja Ostrava a celkem se tohoto vrcholného turnaje letošní sezóny zúčastnilo 32 hráčů a hráček soutěžících v pěti kategoriích. Domácí prostředí nám dopomohlo k zisku dvou medailí, bronz v kategorii žáků získal Matěj Matýsek a tým Partyje vybojoval rovněž bronz v kategorii družstev.


K  O  N  E  Č  N  É    P  O  Ř  A  D  Í


sobota 13. listopadu 2010, soutěže jednotlivců

Kategorie mužů:


1.    Pavel Pelikán (FUTURE)
2.    Michal Urbášek (KSH Sever Zábřeh)
3.    Josef Focher (KSH Sever Zábřeh)
4.    Martin Pelikán (KSH Sever Zábřeh)
5.    Jiří Pelikán (FUTURE)
6.    Petr Schmeister (ŠprtnemVámToTam)
7.    Jan Sitta (KSH Sever Zábřeh)
8.    Tomáš Elner (FUTURE)
9.    Libor Habich (FUTURE)
10.   Zdeněk Palatka (BHC Pardál Ostrava)
11.   David Kováč (Šprtec Partyja Ostrava)
12.   Josef Gába (BHC Pardál Ostrava)
13.   Radim Klimánek (Šprtec Partyja Ostrava)
14.   Josef Svoboda (B.H.C. Dobrá)
15.   Jaroslav Sitta (KSH Sever Zábřeh)
16.   Lukáš Král (Šprtec Partyja Ostrava)


Kategorie žáků:


1.    Patrik Ehrenberger (KSH Sever Zábřeh)
2.    David Pelikán (KSH Sever Zábřeh)
3.    Matěj Matýsek (Šprtec Partyja Ostrava)
4.    Lucie Kubíková (Šprtec Partyja Ostrava)
5.    Michal Ťuik (KSH Sever Zábřeh)
6.    Jan Poštulka (SH Uničov-Střelice)
7.    Jakub Kopčák (Šprtec Partyja Ostrava)
8.    Ondřej Holátko (BHC Pardál Ostrava)


Kategorie juniorů:

1.    Michal Chylek (B.H.C. Dobrá)
2.    Libor Sita (FUTURE)
3.    Kamil Andrle (KSH Sever Zábřeh)
4.    Matěj Grapa (Šprtec Partyja Ostrava)
5.    Radim Ondra (SH Uničov-Střelice)
6.    Štěpán Dvořák (SH Uničov-Střelice)
7.    Denis Pail (Šprtec Partyja Ostrava)
8.    Patrik Pail (Šprtec Partyja Ostrava)


Kategorie žen:

1.     Holatková Elena (BHC Pardál Ostrava)
2.     Grabinská Veronika (FUTURE)
3.     Drábková Zuzana (FUTURE)
4.     Václavíková Mirka (Šprtec Partyja Ostrava)
5.     Bronclíková Martina (B.H.C. Dobrá)
(podle pořadí kvalifikačních turnajů Grand Prix 2010)


neděle 14. listopadu 2010, soutěž družstev

Soutěž družstev:

1.     KSH Sever Zábřeh
2.     FUTURE   
3.     Šprtec Partyja Ostrava


***
Děkujeme všem účastníkům MČR za příjemně strávený víkend. Naše gratulace pak míří nejen k medailistům, ale i hráčům pod stupni vítězů, kteří přijeli do Ostravy reprezentovat své kluby a oddíly.

V nejbližších dnech na našich stránkách zpracujeme fotogalerii z materiálů poskytnutých Martinem Kubíkem, Petrem Saladygou a Zdeňkem Palatkou.
 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionu



Vzkazy



Archiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>